Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

Labas merginos.Dekoju uz saldainiu mases recepta buvau prasiusi tik nepamenu kas man idejo sita receptuka.Gaila niekaip as neikeliu nuotrauku cionai parodyciau kaip isejo mano pirmas blynasbet....Kas galetu man patarti kaip teisingai reikia dirbti su ja,gal as ka negerai padariau nes man jos kocioti nelabai buvo imanoma man ji labai kibo tiek apatine mases dalis tiek prie koceto.Ir ti su peiliu mazais gabaliukais galejau atkrapstyti nuo lentutes tai noreciau patarimo kaip reiketu su ja teisingai darbuotis.Skonis gavosi skanus ,bet jei noreciau apdengti visa torta tikrai nebuciau jos iskociojusi ir atkelusi nuo stalo.Aciu iskart uz patarima.
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2011 02 27, 00:56)
kaip pastatyti masina- torta ant ratu  4u.gif ???

torto padeklas turi buti lygiai tokio dydzio,kaip masina.ir dar tas padeklas turi buti su kojytem,kurios pasislepia po masinos ratais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 02 27, 16:29)
torto padeklas turi buti lygiai tokio dydzio,kaip masina.ir dar tas padeklas turi buti su kojytem,kurios pasislepia po masinos ratais  mirksiukas.gif


ACIUKAS 4u.gif Truputi komplikuotai skamba... g.gif na nieko, jau issikepiau autobuso formos lakstus smile.gif

mergaites noriu paklausti zinanciu,ar ganaso kremas tinka aptepti torta ir poto ant jo purksti beze blush2.gif ? aciu 4u.gif kokio kiekio mazdaug reikia bendro ganaso kiekio kad uztektu aptepti nedideli 20 cm tortuka blush2.gif ? vidaus pertepima darysiu tiesiog su plakta grietinele ir gabaleliais zeles.
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2011 02 27, 20:56)

mergaites noriu paklausti zinanciu,ar ganaso kremas tinka aptepti torta ir poto ant jo purksti beze  blush2.gif ? aciu  4u.gif  kokio kiekio mazdaug reikia bendro ganaso kiekio kad uztektu aptepti nedideli 20 cm tortuka  blush2.gif ? vidaus pertepima darysiu tiesiog su plakta grietinele ir gabaleliais zeles.

aš absoliučiai visus aptepinėju tik sviestiniu kremu 4u.gif bijau, kad bezas gali nučiuožt nuo ganašo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bambambuzas @ 2011 02 27, 22:44)
aš absoliučiai visus aptepinėju tik sviestiniu kremu 4u.gif bijau, kad bezas gali nučiuožt nuo ganašo 4u.gif


dekui 4u.gif
o kokio kiekio reikia sviestinio kremo nedideliam tortui pertept smile.gif ?
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri galetu patarti koki torta galeciau kepti, kuris butu greitai padaromas, nebrangus . Noreciau i gimtadieni nestis vietoj geliu smile.gif
Aciu
Atsakyti
gaminau juodaji miska tai musu seimoj kur tiek snikersas tiek rafaelas buvo sukritikuoti tai sis buvo ivertintas kaip labai labai skanus, dar visiems labai patiko kijevo tortas kuri gaminau pries menesi.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 02 25, 14:40)
Sveikos. O man problema buna visiskoje nesamoneje  unsure.gif Merginos padarius torta, nu pvz. formoje. reikia puosti. Kaip jus  torta saugiai isemate is formos apacios, ar kokio kito padeklo jei jis sulaistytas. Kai kuriems tortams gi reikia daugiau to sulaistymo ir todel tortas gaunasi toks "nekietas"  g.gif  ka jus kisate po apacia, kad saugiai ji pernesineti nuo vieno padekliuko ant kito  g.gif kaip jis pas jus stabiliai laiko forma ir neluzta, nelinksta ir pn. As jau nekalbu apie tuos didziulius tortus. Jei supratote ko klausiau  blush2.gif  paaiskinkite prasau  4u.gif

Perskaiciau kelis kartus ir pagalvojau, kad problema kila del formos apacios?

Torta, koks jis bebutu galit sutepti tiesiai ant tortines, bet nedekite dugno. Biskvita dekite tiesiai ant tortines ar padeklo ir uzdekite tik formos sonus, neisvarves net skystas kremas, ir nereikes po to tortu vartyt aukstyn galva ir kelti ant kito padeklo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 28 vasario 2011 - 16:45
Aciu merginos, pabandysiu ir versti torta ir be dugno formoje sutepti mirksiukas.gif Nu bet, kad nors vienas variantas butu atejas i galva doh.gif
Atsakyti
pagal kuri recepta visos kepate ta populiaruji meduti, kur lakstai buna superiniai?
blush2.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gieddre @ 2011 02 28, 21:11)
pagal kuri recepta visos kepate ta populiaruji meduti, kur lakstai buna superiniai?
  blush2.gif  blush2.gif  doh.gif

va cia yra visa meducio tema smile.gif http://www.supermama...?...677214&st=0 yra populiariausi cipciuko ir kirbes receptukai.vienom vienas,kitom kitas skanesnis. jus rinkites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2011 02 28, 17:18)
dar visiems labai patiko kijevo tortas kuri gaminau pries menesi.


Galima placiau apie sita tortuka? Jau kazka praleidau g.gif
Atsakyti