Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

QUOTE(Bijuna @ 2011 02 25, 15:41)
Aciu mergaites, supratau, kad stebuklo kazkokio nera, visos darote kaip ir as tik man matyt ne visuomet pasiseka  ax.gif , nors jei pertepimas skystesnis ( maskarpone ar koks jogurtas su zele ) kaip tada sutepti ant padekliuko  g.gif , niekaip nepaslegsim, isvarves visas  g.gif
Nepykit uz kvailus klausimus  blush2.gif


Niekad nebuvo problemu perkeliant torta, ar tai butu jogurtinis, ar tai koks kitas, isskyrus ambasadoriu meduti. Su zelatina sustingsta formoje, ir kuo puikiausiai pasiima ant rankos. Nezinau kiek reikia sulaistyt, kad jo i rankas neitu paimt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 02 25, 16:02)
Nu dabar tai visai nesupratau  unsure.gif  Paimti ir apversti???? ir apacia tampa virsumi??? g.gif



QUOTE(Bijuna @ 2011 02 25, 16:56)
Jus nepatikesite, bet per savo  tuoj bus 37 metus niekada nebuciau pagalvojusi, kad galima bandyti apversti torta  lotuliukas.gif  Nu niekaip nebuciau sugalvojusi  biggrin.gif


jo as tepu atvirksciai ir apacia gaunasi virsus, dar ir Olesta taip buvo paminejusi ir tikrai tada tas virsus toks lygesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 02 25, 16:56)
Jus nepatikesite, bet per savo  tuoj bus 37 metus niekada nebuciau pagalvojusi, kad galima bandyti apversti torta  lotuliukas.gif  Nu niekaip nebuciau sugalvojusi  biggrin.gif


pamenu, Kirbė yra sakiusi, jog sutepus, o prieš puošiant tortą jį apvertus jis yra žymiai lygesnis. (Kai stingsta slegiama apačia, ji tampa lygut lygutėlė, kas po to tampa torto viršumi) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 02 25, 14:40)
Sveikos. O man problema buna visiskoje nesamoneje  unsure.gif Merginos padarius torta, nu pvz. formoje. reikia puosti. Kaip jus  torta saugiai isemate is formos apacios, ar kokio kito padeklo jei jis sulaistytas. Kai kuriems tortams gi reikia daugiau to sulaistymo ir todel tortas gaunasi toks "nekietas"  g.gif  ka jus kisate po apacia, kad saugiai ji pernesineti nuo vieno padekliuko ant kito  g.gif kaip jis pas jus stabiliai laiko forma ir neluzta, nelinksta ir pn. As jau nekalbu apie tuos didziulius tortus. Jei supratote ko klausiau  blush2.gif  paaiskinkite prasau  4u.gif

o a6 dedu maistinę plėvelę po tortu. aptepu didžiają dalį. Tada keliu už plėvelės galo. tortas atsikelia nuo padėklo. kišu ranką ir nešu kur reik....
Atsakyti
gal kas atsakys: kepant jaunystę, kokius riešutus dėti į morenginius lakštus? lazdyno? graikiškus? valgiau prieš 100 metų, neatsimenu... ir antras klausimas, tuos blynus kaip kepti? ilgai ilgai džiovinti ir kad būtų balti ar galima kiek greičiau, kad kažkiek paruduotų? g.gif
Atsakyti
Niekur neradau temos, kur kas nors siūlytų savo tortų kepimo paslaugėles ax.gif Mano 4 metų vaikinui bais prireikė "Gaisrinės mašinos" torto gimtadieniui.. doh.gif Gal ką patarsit? Ar pasiūlysit? ax.gif tiktų Vilnius, Ukmergė.. Širvintos idealu būtų... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 02 26, 11:16)
gal kas atsakys: kepant jaunystę, kokius riešutus dėti į morenginius lakštus? lazdyno? graikiškus? valgiau prieš 100 metų, neatsimenu... ir antras klausimas, tuos blynus kaip kepti? ilgai ilgai džiovinti ir kad būtų balti ar galima kiek greičiau, kad kažkiek paruduotų? g.gif

As dejau pakepintus zemes,bet jei nemegsti tokiu gali deti kitokius,tik ir skonis jau bus kitas.Tie "blynai" morengai dziovinami ,jei ilgiau padziovinsi paruduos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2011 02 26, 15:32)
As dejau pakepintus zemes,bet jei nemegsti tokiu gali deti kitokius,tik ir skonis jau bus kitas.Tie "blynai" morengai dziovinami ,jei ilgiau padziovinsi paruduos  biggrin.gif


žemės riešutus mėgstu, net labai, bet kodėl galvoju, kad ten turi būti lazdyno.. o kaip būdavo originaliame recepte? tai aš suprantu, kad ilgiau padžiovinu paruduoja, bet paruduoti gali ir dėl per aukštos temp. žodžiu, jie turi gautis balti, ne rusvi biggrin.gif jau sakau greičiau išdžiovinsiu biggrin.gif
o kelių lakštų standartiškai būna? 3-jų?
Atsakyti
Mergaites, matau, kad kalbate apie torta "Jaunyste". Jeigu nesunku, gal galetumete imesti sio torto recepto nuoroda, buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 02 26, 12:52)
žemės riešutus mėgstu, net labai, bet kodėl galvoju, kad ten turi būti lazdyno.. o kaip būdavo originaliame recepte? tai aš suprantu, kad ilgiau padžiovinu paruduoja, bet paruduoti gali ir dėl per aukštos temp. žodžiu, jie turi gautis balti, ne rusvi biggrin.gif jau sakau greičiau išdžiovinsiu biggrin.gif
o kelių lakštų standartiškai būna? 3-jų?

originaliame zemes riesutai..
Atsakyti
Gal kas patarsit, koki sokoladini torta galima butu padaryt, kad vaikams patiktu? Mano mergaite uzsimane gimtadieniui butent sokoladinio g.gif
Atsakyti
labas vakarelis paneles 4u.gif

merginos,as su klausimeliu 4u.gif , tikrai tikrai tikrai kazkur buvau radus ir aprasyma, ir su nuotraukele,kazkurios forumietes, kuri iskepe ir padare nuostabu torta - masina. Geltona visureigi berods ax.gif , ir balta varna neissisaugojau,maniau atrasiu , o neatrandu doh.gif
tad klausimelis mano butu toks, kaip pastatyti masina- torta ant ratu 4u.gif ??? kas kokiu ideju turite??? busiu dekinga, ypatingai dziaugsis mano sunelis! blush2.gif wub.gif
Atsakyti