Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-12

QUOTE(Florexile @ 2011 03 04, 08:07)
pas mane su medaus lakstais tas pats gaunasi, visi su tokia duobe dugne. tai as juos viena ant kito sukraunu, kad pasitiesintu siek tiek... bet biskvito nepaspausi...  schmoll.gif kazkada kazkur skaiciau kad biskvitine tesla turi atminti nezinau samone ar ne, tipo ten kur pirmiausiai pili ten bus daugiau iskile, tai reikia supylus i forma trinktelti kad pamirstu viska  biggrin.gif tada lygesni iseina  ax.gif gal tas pats ir su skylem bus, pabandyk  mirksiukas.gif
Papildyta:
dar klausimukas, kur jus perkat 36 proc riebumo grietinele? ir kokios firmos? unsure.gif nu daugiau kaip 35 niekada nerandu, nei maximoj , nei rimi  schmoll.gif

dėl trinktelėjimo tai žinau,bet vargu ar padės,juk pilu tai kaskart kiton vieton,o skylė gaunas toj pačioj....
dėl grietinėlės,visada naudoju 35 procentų,o ką gi tas 1 procentas "dadeda"? lens.gif
Atsakyti
MO , tai jus pabandykit, o tai jum ir viena ir antra raso , o jus- ne jus ne taip supratot, vargu ar pades blink.gif , tai jai niekas nepades kam klausti, pabandykit, o jai ir nepades - blogiau tai nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2011 03 04, 13:09)

dėl grietinėlės,visada naudoju 35 procentų,o ką gi tas 1 procentas "dadeda"?  lens.gif

L aaabai daug "dadeda". Išsiplakimo esmė priklauso nuo riebalų ir net 1 proc turi didelę reikšmę 4u.gif

Dar dėl to biskvito, ar jums visi biskvitai taip blogai iškepa? jei visi, tai gal skardelėje problema? Ypatingai, jei ta pūslė visąlaik vienoje vietoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2011 03 04, 14:02)
o as ir su normos klausimu, 16 cm skardelei usteks 2/5 'rafaelo' normos

be to man niekas neatsake i klausima kiek daugmaz sveria 3 aukstu tortas, jei tortu skersmuo 26/21/16 apatini galvoju snikersa pasakiau kad 5-6kg ar nepamazinau?

as galvoju,kad jei 1norma kepama 24cm formoj,tai jos puse butu 16cm.

o 3-aukscio torto nesu kepus,bet kiek fantazija leidzia biggrin.gif isivaizduoju,kad turetu sverti apie 6-6,5kg g.gif
Atsakyti
gal galite patarti smile.gif kiek reikia grietineles ir sokolado 24 cm tortui,puosiant ganasu


aciuuuuu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2011 03 04, 14:02)
nuo apacios i virsu, atvirksciai gal ir imanoma, bet su rankom ar antgaliu gali netycia tuos dzibukus nubraukti ax.gif

---

o as ir su normos klausimu, 16 cm skardelei usteks 2/5 'rafaelo' normos, t.y 2 kiausiniai ir visu kitu produktu atitinkamai.
noriu isbandyt viena rinkimo buda, jei pavyks pasirodysiu, ispudingai pjuvis atrodo, bet nenoriu pilnos normos kepti, ir taip ju i sonus puciuosi ax.gif

be to man niekas neatsake i klausima kiek daugmaz sveria 3 aukstu tortas, jei tortu skersmuo 26/21/16 apatini galvoju snikersa pasakiau kad 5-6kg ar nepamazinau?

Aš 16 cm skardelėje iš dviejų kiaušinių kepu rafaelo biskvitą.
O dėl svorio dar priklauso kaip puoši, kokie tortai, aš šiandien dariau 30, 24, 18cm apatinis medutis, po to snikersas ir viršutinis su varškės kremu ir persikais, tai gavosi 6 kg.
Atsakyti
QUOTE(rekaliuke @ 2011 03 04, 19:50)
Aš 16 cm skardelėje iš dviejų kiaušinių kepu rafaelo biskvitą.
O dėl svorio dar priklauso kaip puoši, kokie tortai, aš šiandien dariau 30, 24, 18cm apatinis medutis, po to snikersas ir viršutinis su varškės kremu ir persikais, tai gavosi 6 kg.

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2011 03 04, 13:31)
L aaabai daug  "dadeda". Išsiplakimo esmė priklauso nuo riebalų ir net 1 proc turi didelę reikšmę 4u.gif



Aš seniau ieškodavau būtent 36 procentų grietinėlės, naiviai tikėdamasi, kad ji kažkuo skiriasi doh.gif Ir supratau, kad tame 1 procente nėra didelio skirtumo, ypač kai niekada nežinai kiek tiesos yra gamintojo užraše... Lemia kiti faktoriai - pagaminimo data, laikymo sąlygos (mes juk nežinome kiek kartų grietinėlė buvo užšalusi į ledą ir vėl atšilusi, kol atsidūrė mūsų rankose), produkto temperatūra plakimo metu ir pan. Pvz. medaus tortui aš darau grynos grietinės kremą - be želatinos. Plaku šaltą grietinę iki puraus kremo. Išsiplaka vienintelė LT gaminama grietinė - 30 proc. riebumo Dvaro, bet būtent gaminama Panevėžyje (kartais dar Senolių - Marijampolės pieno). O juk visur dažniausia nurodomas tas pats 30 proc. riebumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 03 04, 13:22)
MO , tai jus pabandykit, o tai jum ir viena ir antra raso , o jus- ne jus ne taip supratot, vargu ar pades blink.gif , tai jai niekas nepades kam klausti, pabandykit, o jai ir nepades - blogiau tai nebus 4u.gif

atsiprašau, neparašiau,kad bandžiau ir tai 4u.gif bet verysad.gif

QUOTE(pupainga @ 2011 03 04, 13:31)
L aaabai daug  "dadeda". Išsiplakimo esmė priklauso nuo riebalų ir net 1 proc turi didelę reikšmę 4u.gif

Dar dėl to biskvito, ar jums visi biskvitai taip blogai iškepa? jei visi, tai gal skardelėje problema? Ypatingai, jei ta pūslė visąlaik vienoje vietoje g.gif

o ką būtent? išsiplaka geriau,ar kaip? nes man ir 35 labai gerai išsiplaka blush2.gif
taip,galvočiau,kad skardelėje problema,bet naudojų ne vieną,o kelias skirtingų diametrų,tad nusprendžiau,kad visgi orkaitėj bėda g.gif
ačiū už pagalbą 4u.gif

QUOTE(C.R.Y.S.T.A.L @ 2011 03 05, 12:02)
Išsiplaka vienintelė LT gaminama grietinė - 30 proc. riebumo Dvaro,

rimtai?
geras,kai esu darius grietinės pertepimą,galvoju,kodėl man neišsiplaka,tik dar labiau išskystėja,tai pabandžiusi kelis kartus nebeplaku mikseriu,tik išmaišau atsargiai,kad neišskystų.reiks bandyti Dvaro,ačiū 4u.gif
Atsakyti
dar Kelmes grietine neblogai išsiplaka......pradžioj žinoma paskysteja,bet paplakus ilgiau gana geros konsistencijos pasidaro ir puikiai tinka tortui pertepti.....
Atsakyti
sveikutes kepejeles gal galit patart 4u.gif ketinu kepti tortuka su cipciuko ananasinio tortuko biskvitais ir tepti sviestiniu kremu su riesutais, tik nesugalvoju koks butu pats paprasciausias puosimas, nes esu darius tik sokoladines rozes g.gif ir dar klausimelis, biskvitu man reikia sirdeles formos ar juos kepti jau tokioj formoj ar iskeptus formuot?
Atsakyti
QUOTE(irmuliuke @ 2011 03 07, 14:29)
  ir dar klausimelis, biskvitu man reikia sirdeles formos ar juos kepti jau tokioj formoj ar iskeptus formuot?

visada paprasčiau išsikepti iškarto formoje 4u.gif
Atsakyti