Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių trobesiai

AS nupirkau taures ir patipuosiu ir pagalvele ziedams darisiu ir naktinius,dar dezute nupirkau vainikeliui tai irgi pati puosiu
taures bus apviniotos perliukose su gelitem kaip nors, naktiniai bus is sirduciu pasiuta,nu kaip viska padarisiu parodisiu smile.gif
Atsakyti
svociutes gelbekit verysad.gif nunesiau graviruoti taures ir man nepatinka kaip isgraviravo pati buciau graziau uzrasius jokiu pagrazinimu nieko taip sausai visai padere schmoll.gif doh.gif dabar nezinau ka daryti gal kokiu svarovskiu priklijuot kaip nors net nzn kaip pataisyti vaizda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 02 15, 15:52)
svociutes gelbekit  verysad.gif  nunesiau graviruoti taures ir man nepatinka kaip isgraviravo pati buciau graziau uzrasius jokiu pagrazinimu nieko taip sausai visai padere schmoll.gif  doh.gif  dabar nezinau ka daryti gal kokiu svarovskiu priklijuot kaip nors net nzn kaip pataisyti vaizda verysad.gif


o tai ka blogai padare? Imesk parodyt, gal minciu tada kils...
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 02 15, 16:52)
svociutes gelbekit  verysad.gif  nunesiau graviruoti taures ir man nepatinka kaip isgraviravo pati buciau graziau uzrasius jokiu pagrazinimu nieko taip sausai visai padere schmoll.gif  doh.gif  dabar nezinau ka daryti gal kokiu svarovskiu priklijuot kaip nors net nzn kaip pataisyti vaizda verysad.gif


Parodyk kaip padare mirksiukas.gif jei vaziuosi kada i Siaulius gali nuvezti tas taures i Lasegra, www.lasegra.lt, jie su lazeriu grazviruoja, gal ka nors dagraviruos mirksiukas.gif

As tai Mazeikiuose net nenesiu, man yra viena karta 21 gimtadieniui taip padare kad ojojoi doh.gif
Atsakyti
nu va kad nezinojau galvojau kad gerai padarys doh.gif ot naivuole user posted image is arti tai atrodo su drebancia ranka uzrasyta blink.gif
Atsakyti
nu jo,nelabai g.gif priklijok kristaliku gal
Atsakyti
nu man tarp zodziu ir vardu noretusi kazko o ir rastas galvojau bus su paraitymais pagrazinimais net nepagalvojau kad taip paprastai uzrasys geriau jau tada dekupazu buciau prasius kad padarytu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karamele_21: 15 vasario 2011 - 17:17
Toms taurems tikrai kazko dar reikia g.gif . Gal svarovskiais kokiu kringeliu paklijuok arba data tarp teksto ir vardo isdeliok is tu svarovskiu... Ar ziedus su lazeriu ispjaustyt, bet gal daug kainuos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietaus lasas: 15 vasario 2011 - 17:17
data yra apacioj net nzn reik kokiu minciu paieskot nei juoktis nei verkt frusty.gif
Atsakyti
O jei stiklo dazais ispiestum mastau.gif ?
Atsakyti
cia jau reiktu kad kazkas padarytu as nemoku schmoll.gif nu reiks i viena vietele nunest gal ka pavyks ispesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 02 15, 10:53)
senose temose radau, kad taures iteikiamos trecio uzsedimo metu...

Aš taures jauniesiems prie bažnyčios įteikiau po ceremonijos , kai visi vaišinosi šampanu ax.gif
Atsakyti