Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių trobesiai

pagaliau pabaigiau medaliukus yahoo.gif yahoo.gif jusu teismui ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karamele_21: 15 vasario 2011 - 21:21
QUOTE(karamele_21 @ 2011 02 15, 21:18)
pagaliau pabaigiau medaliukus yahoo.gif  yahoo.gif  jusu teismui  ax.gif
user posted image

wouw wub.gif labai graziai atrodo, saunuole bigsmile.gif

o taures, tai nelabai schmoll.gif tikrai reiketu kazka mastyt, o tu jiems nepasakei, kad esi nepatenkinta darbu? gal butu kazka pasiule?

o as nebezinau, kazkaip biski susimecius esu unsure.gif persnekejau su jaunaja dar karta, tai sake, kad paciam baliuj man nieko nereikes sakyt ir daryt, nes tipo viska muzikantai ves, tai ir galvoju ar dabar cia taip ir palikt, tada man ruostis isvaziavimui is namu, gamtai ir paskui antrai dienai, nes sake noretu, kad nominacijas kokias su priziukais padaryciau. Tai ir pradejau galvot ar vistik stengtis ir daryt kazka baliuje, su muzintais pasnekeciau ir pasakyciau ka ruosiuos daryt ar geriau nesukt daug galvos ir daryt kaip ji sako g.gif nes mus kviete i liudininkus, o ne i pirslius unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mija23: 16 vasario 2011 - 01:01
aciu, man paciai atrodo kad vyke tie mano medaliai labai jais dziaugiuosi ir gan pigiai isejo tik juostele 15 metru biggrin.gif

nu vat tas ir yra kad uz taures sumokejau is karto o atidave tokia mergicka nes to juvelyro nebebuvo doh.gif nieko kaip nors pataisysiu.

siaip siulyciau gamtai tikrai pasiruosti nes muzikantai gi i gamta nevaziuos mirksiukas.gif ir tada tikrai reikia su muzikantais pasneketi kad per baliu nebutu o dabar tars zodi pirsliai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karamele_21: 16 vasario 2011 - 10:20
Karamele, išduok paslapti, kuris čia ,,juvelyras" taip gražiai padarė blink.gif Aš manau,kad tu esi gabi - sumąstysi ką nors originalaus ir taurės bus pačios pačiausios wub.gif
QUOTE(Mija23 @ 2011 02 16, 00:48)
wouw  wub.gif labai graziai atrodo, saunuole  bigsmile.gif

o taures, tai nelabai  schmoll.gif tikrai reiketu kazka mastyt, o tu jiems nepasakei, kad esi nepatenkinta darbu? gal butu kazka pasiule?

o as nebezinau, kazkaip biski susimecius esu  unsure.gif persnekejau su jaunaja dar karta, tai sake, kad paciam baliuj man nieko nereikes sakyt ir daryt, nes tipo viska muzikantai ves, tai ir galvoju ar dabar cia taip ir palikt, tada man ruostis isvaziavimui is namu, gamtai ir paskui antrai dienai, nes sake noretu, kad nominacijas kokias su priziukais padaryciau. Tai ir pradejau galvot ar vistik stengtis ir daryt kazka baliuje, su muzintais pasnekeciau ir pasakyciau ka ruosiuos daryt ar geriau nesukt daug galvos ir daryt kaip ji sako  g.gif nes mus kviete i liudininkus, o ne i pirslius  unsure.gif


Aš siūlyčiau visgi pasiruošt . g.gif Mums ir sakė,kad nieko nereikės, nevers nei žodžio sakyti, bus thumbup.gif muzikantai ir t.t., bet mes vistiek ruošėmės cool.gif ir beveik viską panaudojom. smile.gif Nors...gal reiktų ir su muzikantais pasikalbėt, ką jie bus numatę daryti per vestuves g.gif
Atsakyti
draugystes gatveje prie valinos viesbucio nes siaip daugiau nezinojau kur graviruoja jei zinai isduok paslapti nes kitom vestuvem dar reikia taures isgraviruoti bet ten jau tikrai nenesiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 02 14, 18:26)
lietaus lasas ziuriu mes abi broliukus zendinsim ir abieju uzsieni masais irgi su nuotaka gris likus 2 savaitem ax.gif tai tenka ir man rupintis viskuom ziurim abi su nuotaka ir kas patinka ruosiames daryti  mirksiukas.gif

Kazkas prase medaliukus parodyti tai anoj temoj pries gala buvau idejus foto o kai pabaigsiu visus parodysiu tongue.gif

As suknele pirkaus mokejau 200 lt ir eisiu i abejas su ta pacia nes spalva abiejuose vestuvese dominuos melyna taip kad patauypysiu pinigelius blush2.gif
jei nesupyksit pasirodau
user posted image



suknele thumbup.gif svociavimui laabai tiks mirksiukas.gif jurga251 irgi masto apie melyna suknele biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mija23 @ 2011 02 16, 01:48)
wouw  wub.gif labai graziai atrodo, saunuole  bigsmile.gif

o taures, tai nelabai  schmoll.gif tikrai reiketu kazka mastyt, o tu jiems nepasakei, kad esi nepatenkinta darbu? gal butu kazka pasiule?

o as nebezinau, kazkaip biski susimecius esu  unsure.gif persnekejau su jaunaja dar karta, tai sake, kad paciam baliuj man nieko nereikes sakyt ir daryt, nes tipo viska muzikantai ves, tai ir galvoju ar dabar cia taip ir palikt, tada man ruostis isvaziavimui is namu, gamtai ir paskui antrai dienai, nes sake noretu, kad nominacijas kokias su priziukais padaryciau. Tai ir pradejau galvot ar vistik stengtis ir daryt kazka baliuje, su muzintais pasnekeciau ir pasakyciau ka ruosiuos daryt ar geriau nesukt daug galvos ir daryt kaip ji sako  g.gif nes mus kviete i liudininkus, o ne i pirslius  unsure.gif


tai labai gerai kai muzikantai viska ves thumbup.gif jiems gi uz tai mokama. as irgi kaip ir tu mastau ruostis tik isleidimui ir namu, gamtoj ir antrai dienai. nu gal dar kokius zodelius paskaitysiu kai rutu vainikeli nuims ir seimos zidiny uzdegs ir vsio...o visa kita vakaro eiga tegu muzikantai ir rupenas, as tuo tarpu megausiuos balium drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(karamele_21 @ 2011 02 15, 17:59)
nu va kad nezinojau galvojau kad gerai padarys  doh.gif  ot naivuole user posted image is arti tai atrodo su drebancia ranka uzrasyta blink.gif


zinai ka gali padaryti...ogi nunesk i Kaziuko muge Vilniuje nes kiekvienais metais per kaziuko muge buna tokia moteris su israsinetom ispaisinetom taurem ir buteliais, tai ji tau nupies kazka grazaus su vestuvine atributika ir bus labai liuks. paims ji tik kelis litus, nebrangiai bus. cia viskas pataisoma. mirksiukas.gif
as nesiau mamos taures uzrasyti ir ji uzrase ax.gif tai manau ir tau tikrai ka nors nupies
Papildyta:
QUOTE(karamele_21 @ 2011 02 15, 22:18)
pagaliau pabaigiau medaliukus yahoo.gif  yahoo.gif  jusu teismui  ax.gif
user posted image


fantastiniai medaliai wub.gif wub.gif wub.gif super padirbeta bigsmile.gif bet niekaip neiskaitau nominaciju rolleyes.gif gal galite jas paviesinti???? blush2.gif nes as zinau tik kelias nominacijas...o pas jus ziuriu cia ju labai daug ax.gif
Papildyta:
QUOTE(boruzite @ 2011 02 15, 16:42)
AS nupirkau taures ir patipuosiu ir pagalvele ziedams darisiu ir naktinius,dar dezute nupirkau vainikeliui tai irgi pati puosiu
taures bus apviniotos perliukose su gelitem kaip nors, naktiniai bus is sirduciu pasiuta,nu kaip viska padarisiu parodisiu  smile.gif



labai lauksim tamsteles grozybiu mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 02 12, 11:18)
ar butina ta laikrastuka daryti? jau kaip ir ipusejau bet galvoju ar verta ar skaitys? g.gif

Sveikutes, kokios jus plepes nebuvau kelias dienas o jus jau ir nauja temuke priraset. Na zinok laikrastukas tai kainuoja, man sese padare, tai man nekainavo, o jei nebutu galymybes tai as buciau dariusi, viena dideli ir pakabinciau kur salei, kad sveciai kol lauks sugryztanciu jaunuju galetu paskaityti, o ir per pertraukeles galima paskaitinet.
Atsakyti
QUOTE(Sandrozka @ 2011 02 13, 16:10)
O kur jus zadate pirkti seimos zidini, atributika jaunuju antrai dienai: prijuoste, kocela ir pan ? Gal inete yra koks geras puslapis ?

Kas gyvena klaipedoj ar netoli jos tai esu rasiusi ,kad galima apsipirkt miesto centre senasis buitinis, prie zemaitijos kino teatra
Papildyta:
QUOTE(sriukis @ 2011 02 15, 10:28)
g.gif ir dar nesuprantu,kaip su lipnia juostele apklijuot sampano buteli? g.gif


Esu skaiciusi, kad kiti apklijoja sampano buteli pirmiausia su popieriumi, poto tik klijoja saldainius
Papildyta:
QUOTE(karamele_21 @ 2011 02 15, 18:18)
data yra apacioj net nzn reik kokiu minciu paieskot nei juoktis nei verkt  frusty.gif

Man tai tarp zodziu ir vardu kazko noretusi, kaip kitos raso grazu butu ir svarovskis, o jei butu nebrangu gal isgraviruot ziedus, truputi gyvumo taurem reikia
Atsakyti
aciu merginos uz issakyta nuomone, jauciu reikes vistiek kazka pasiruosti minimaliai ir baliuj, o paskui pasakysiu muzikantams ir viskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2011 02 16, 21:19)
Papildyta:
fantastiniai medaliai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  super padirbeta  bigsmile.gif  bet niekaip neiskaitau nominaciju  rolleyes.gif  gal galite jas paviesinti???? blush2.gif  nes as zinau tik kelias nominacijas...o pas jus ziuriu cia ju labai daug  ax.gif

Alaus vergas
Aštriausias liežuvėlis
Būsimi jaunieji
Smaližius
Žaviausia šypsena
Meilučiai
Balsingiausias svečias
Paparacas
Saldžiausia porelė
Smarkiausias šokėjas, Lanksčiausia šokėja
Ateities perspektyva 2 medaliai
Trepsiukų porelė
Porelė kaip tvorelė
Didžiausias miegalius
Netikras jaunikis
Netikra jaunoji

va mano nominacijos medaliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 02 14, 18:26)

Na labai grazi suknele, man irgi reikia melynos, tai ieskausi dabar per ebay
Atsakyti
cia is ebay ir pirkau tik dar negavau turi brolis atsiusti blush2.gif tai net nzn kaip kokybe tikiuosi kad bus gera nes ir kaina kaip is ebay tai didoka g.gif
Atsakyti