Įkraunama...
Įkraunama...

Kotletai, šniceliai, zrazai

QUOTE(titiukas @ 2010 08 12, 21:52)
Merginos, norejau paklausti, o kai apkepat kotletus ar zrazus keptuveje, tai kaip po to juos troskinate? Ka pilate i inda kuriame troskinate? ax.gif  smile.gif

I troskintuva pilu sultinio,grietines ir pomidoru padazo po kelis saukstus.
O maltinukus apkeptus paverdu sultinyje kartu su bulvem (kol bulves isvirs).
Atsakyti
Kokį skanu (ne su grybais) padaryti padažą prie suktinukų??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa5 @ 2010 10 30, 16:25)
Kokį skanu (ne su grybais) padaryti padažą prie suktinukų??? g.gif

paskutiniu metu man labai patinka moliugu padazas. As darau prie kotletuku, bet puikiai manau tiktu ir suktinukams. I troskint kotletukams-suktinukams skirta puoda dedu tarkuoto moliugo, ir pagal skoni ko tuo metu noriu, ar ciut pakeptos morkytes ar svoguno ar poro, cia jau ko turit ir kaip labiau megstat. Ciut patroskinu ir dedu tenai suktinukus, prieskonius. Ir gale saukstas du grietines arba grietineles. Man laaabai skanu buvo bigsmile.gif
Atsakyti
Mhh..moliūgų padažas, turi būt skanu, reiks pabandyti, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2010 09 30, 17:12)
O jums tada grietines nesutraukia? g.gif  Nes man kazko paskutiniu metu VISADA sutraukia, gaunas "gabalais"... unsure.gif


Nors ne manes klausete, bet man nesutraukia, reikia deti tikra grietine, o ne grietines gamini 4u.gif arba grietinele pilkite 4u.gif
Atsakyti
Kiek skanumynu prisiskaiciau,reikes kazka pabandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zometa @ 2009 10 08, 15:05)
O as snicelius darau taip:
reikai farso(dazniausiai naudoju kiaulienos farsa) + dziuveseliai (ju reikia tikrai ne mazai) + tada pilu pieno iki reikiamos farso konsistencijos + kiausiniai+ prieskoniai+butinai ispaudziu cesnako ir aisku idedu smulkiai pjaustyto svoguno. Suformuoju pailgus plokscius kotletukus , apvolioju dziuveseliuose ir kepu keptuveje. As kartais ju daugiau prisikepu ir dali uzsisaldau. O jeigu dar bulviu koses padarau ir barsteliu salotu, tai visai galima apsivalgyti biggrin.gif



Na kiek atsimenu tai sniceliai yra daromi is kapotos mesos, o ne farso... Ir dedama i mase ne batonas ar dziuveseliai, o juoda duona....Ir kepama orkaiteje.. Vaikysteje butent tokius valgydavau mokyklos valgykloje ir man ziauriai patikdavo... thumbup.gif O dabar kiek teko valgyti kavinese ar picerijose, kazkodel snicelis pasidare kaip kotletai ( tik pailgi) arba vos ne kaip karbonadas ( valgiau picerijoje Can Can ) ... doh.gif Pati nebanziau ju gaminti, nes ne kokia is manes kulinare, bet bet kas liecia skoni tai dabar tikru sniceliu niekur nesu ragavusi....
Atsakyti
O,aš,ateinu su maltiniais-kotletais įdarytais džiovintais grybais.

faršą naudojau vištienos į jį sudėjau varškės pokelį{prieš tai varškę išsukau su česnaku išspaustu,su prieskoniais.raudonąją papriką saldžią,krapus,mairūną,muskatą.

Faršą gerai išminkiau su varške tuomet įbėriau džiuvėsėlių,kiaušinį,drukos.

Keptuvėje su sviestu pakepinau susmulkintą porą{jis geriau tinka prie paukštienos,nes jis yra švelnesnis ,negu svogūnas],pakepinau,įbėriau kapoto česnako.sutarkuotos petražolės ,morkos.

Vėliau supyliau džiovintus,išvirtus susmulkintus grybus,muskato riešuto įtarkavau.

Padariau iš mėsos paplotėlį įdėjau įdaro,uždariau gerai apspaudžiau{aišku masę įdaro atvėsinau} kepiau aliejuje.

Man tokie maltiniai yra skanūs bė padažo,juos galima valgyti šiltus,šaltus.

Aš valgiau su virtomis bulvėmis ir su raugintais agurkais.


.

Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 11 26, 13:54)
O,aš,ateinu su maltiniais-kotletais įdarytais džiovintais grybais.

  faršą naudojau vištienos  į jį sudėjau varškės pokelį{prieš tai varškę išsukau su česnaku išspaustu,su prieskoniais.raudonąją papriką saldžią,krapus,mairūną,muskatą.

 

varškės pokelis, tai tyri omeny 180 g? o kokiam kiekiui mėsos? Ir kuo skiriasi faršas įdėjus i jį varškės ir be jos? Ką varškė duoda faršui?
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2010 11 26, 16:08)
varškės pokelis, tai tyri omeny 180 g? o kokiam kiekiui mėsos? Ir kuo skiriasi faršas įdėjus i jį varškės ir be jos? Ką varškė duoda faršui?



Letune 4u.gif

taip varškės pokelis toks kiekis kurį tu parašiai.

O,mėsos pas mane apytiksliai buvo kokie 400g. nesvėriau tiksliai.

Varškė mėsai suteikia purumą,minkštumą,ir ydomų skonį.
O, kodėl reikia išsukti varškę? kad geriau įsimaišytų į mėsą.

Galiu drąsiai teigti,kad maišyti reikia ilgiau{tą pvz.paėmiau iš Elenos,ačiū jai tikrai pasitvirtino,kad išmaišyti reikia gerai}

Ir dar neparašiau,kad masę voliojau su šlapiomis rankomis.
Atsakyti
Kaip paruosti idara su dziovintom slyvom, aciu 4u.gif
Atsakyti
man iskilo klausimas- kepiau siandien kalakutienos kotletukus ir sugalvojau patroskint gale truputi, norejau i keptuve kurioje kepe ipilt sultinio/vandens ir t.t. zodziu viska padaryt toje pacioje keptuveje, bet pasiskaiciau receptus ineternete, ir visur rasoma, kad troskint reik kitam puode. o kodel? ax.gif
Atsakyti