Įkraunama...
Įkraunama...

IUI nameliai

QUOTE(2Lviename @ 2011 02 21, 20:05)
Tai jums tiek pat laiko kaip ir man smile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif ...Man 9 savaites ir 4 dienos pgl mano skaiciavimus smile.gif..O is kur tau tiksliai pasake kiek jums laiko??Reiks ir man paklaust tiksliau


na gine kai ziurejo ir matavo, tai sake kad taip rodo echo, nors sake echo gali daryti keliu dienu paklaida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(2Lviename @ 2011 02 21, 20:05)
As irgi po viena dbr tablete geriu smile.gif..Po IUI irgi geriau po dvi..bet sake kadangi PGR geras, uzteks ir vienos smile.gif..Gal nutrauks is vis kai dbr nuvaziuosiu smile.gif

Mano irgi geras, bet kai nieko blogo nejauciu, tai galiu ji gert.
Atsakyti

nestukes, o jums visoms krutine buvo jautri? ar tik pajautrejo kai suzinojot apie nestuma? g.gif


man jautri labai labai buvo praktiskai kelios dienos po IUI. bet cia ne rodilis, nes emiau gerti dufa 3 k. dienon....

JO1, anksti dar testukui syryt, ryt poryt jis tikrai II parodys... o krauja leiskis bent jau 14DPI, man K taip liepe...
na bet laukiu geru tavo ir afrodites skaiciuku mirksiukas.gif gal ir Maidenana tam rysis? pasidaryciau tavo vietoje ir bu ramu.... nes tie vaiduokliai... doh.gif
o del susilaikymu,,, tai pas K zinokit ju visai neegzistuoja, jis man liepe ir diena pries ir vakare po IUI ND atlikinet lotuliukas.gif lotuliukas.gif

kiki1, laikykis...
warwaros optimizmas mane isvis zavi ir stebina, lenkiu galva smile.gif thumbup.gif
zemaiciuke, super naujienos wub.gif

na man pykinima biskuti nuima juoda duona, tai griauziu kaip peliukas tas riekutes... matysim
Atsakyti
Zuikis puikis ilgausis, tai del ND tai priklauso nuo vyro turto... Mums iki IUI tai greztai 2 dienas susilaikimas, po IUI tai varom tris dienas is eiles varom kaip triusiai smile.gif Tiesa sakant, seni mes tokiem tempams lotuliukas.gif
Del optimizmo tai as nespecialiai ax.gif ax.gif ax.gif Kaip sako viena dama, kuria as begalo gerbiu uz stiprybe ir optimizma: nu kiek galima verkti, nu kai ivyko blogas dalykas diena paverki, nu antra paverki, bet kiek galima? Neverksi gi visa gyvenima... Reik gyventi, o gyventi noresi gerai blush2.gif
Atsakyti
gi butent, kad MB turtas mano nekoks buvo,,, o K vistiek liepe ND varyt biggrin.gif nes tipo spermiukai gaminasi po pasimylejimo....ir mums tie K tempai per dideli buvo biggrin.gif mes jau irgi virs 30....cia visos ziuriu panasaus amzelio smile.gif

o del verkimo sutinku, negalima bedavot ir verkt visa laika, nes tikrai ims ir nesiseks visai.... o kas tada bus daryt....
as tai elgiuosi taip, kaip pas Maidenana apacioje uzrasyta thumbup.gif thumbup.gif pasitaisau karuna ir pirmyn...
visoms gero vakaro... pykinimas ir silpnumas jau nugali mane.....
Atsakyti
QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 02 21, 18:03)
na as jau po pasimatymo su zirniuku.  wub.gif  wub.gif viskas puiku, sirdele kuo graziausiai plaka. pagal echo mums 9 sav ir 3 dienos  blink.gif  tai visa savaite daugiau  g.gif

kaip smagu wub.gif wub.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
nors ir esu daugiau stebetoja, bet sian ir as noriu parasyti - vakar buvau pas gine, pas mane du foliai kairej pusej 19 ir 20 mm, o desinej daug mazu ir vienas 12 mm, gleivine kaip visada sake puiki - 12 mm, tai vat, sia nakti susileidau sprogdukus ir ryt (vasario 23) darom jau 4 iui. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 02 22, 10:07)
labas rytas  4u.gif
nors ir esu daugiau stebetoja,  bet sian ir as noriu parasyti - vakar buvau pas gine, pas mane du foliai kairej pusej 19 ir 20 mm, o desinej daug mazu ir vienas 12 mm, gleivine kaip visada sake puiki - 12 mm, tai vat, sia nakti susileidau sprogdukus ir ryt (vasario 23) darom jau 4 iui. blush2.gif



sekmes didziausios 4u.gif nes ir foliai ir gleivine labai gera 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, ir as jau senai skaitineju jusu pasnekesius, bet nedristu isiterpti. Bet siandien neistveriau. Esu naujoke siuose reikaluose, sendien man darys pirmaji IUI. Labai jaudinuosi ir tikiuosi geru rezultatu blush2.gif Labai jus cia graziai bendraujate, sveikinu toms kurioms pavyko pasiekti uzsibrezto tikslo ir styprybes toms kurios dar jo siekia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 02 22, 08:07)
tai vat, sia nakti susileidau sprogdukus ir ryt (vasario 23) darom jau 4 iui. blush2.gif


QUOTE(Vavuteee @ 2011 02 22, 08:38)
Sveikutes, ir as jau senai skaitineju jusu pasnekesius, bet nedristu isiterpti. Bet siandien neistveriau. Esu naujoke siuose reikaluose, sendien man darys pirmaji IUI. Labai jaudinuosi ir tikiuosi geru rezultatu blush2.gif 

sekmes, mergaites 4u.gif 4u.gif

o as sian maciau vaivorykste - vaizdelis nerealus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vavuteee @ 2011 02 22, 10:38)
Sveikutes, ir as jau senai skaitineju jusu pasnekesius, bet nedristu isiterpti. Bet siandien neistveriau. Esu naujoke siuose reikaluose, sendien man darys pirmaji IUI. Labai jaudinuosi ir tikiuosi geru rezultatu blush2.gif  Labai jus cia graziai bendraujate, sveikinu toms kurioms pavyko pasiekti uzsibrezto tikslo ir styprybes toms kurios dar jo siekia smile.gif



sekmes didziausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif

as irgi labai jaudinuos, ka sian ten pas mane uzmatys, bet tempa neuzkylo, vadinos O nebuvo, tai kol kas viskas pagal plana sokiai.gif
Atsakyti
errachka
QUOTE
o as sian maciau vaivorykste - vaizdelis nerealus

Tai tikrai kaz ka reiskia... gero-gero! As zinau! ax.gif

spinsa grazus derliukas smile.gif O kaip su vyro turtu, viskas ok? Kad rytoj viskas praeitu kuo puikiausiai ir duotu vaisiaus smile.gif smile.gif smile.gif

Vavuteee prasom, prasom. Tu jau sarase! Nebijok, viskas bus gerai! Linkiu ramios proceduros ir ramybes belaukiant graziausiu rezultatu!

Labas rytas, damos
wub.gif
Idomu, ar gali organizmas priprasti prie stimuliacijos g.gif Pirmas kartas buvo siaubingas, antras kartas buvo siaubingas tik 2 dienas, po to stebuklingai dingo visi pojuciai, dabar tai is viso... net nepastebiu. Net bijau ir dziaugtis... Viskas is galvos, viskas is galvos tongue.gif


agiute tau sianden apziura? 4u.gif

P.S. o sarase vasariui jau 14 merginu! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 22 vasario 2011 - 09:13