Įkraunama...
Įkraunama...

IUI nameliai

QUOTE(agiute @ 2011 02 22, 12:10)
nu ka pareinu su nu tokiais rezultatais, gleivine 10,5 mm, vienas folis 20 mm, kitas 17 mm, dar vienas yra kairej kiausidej, bet is jo nieko gero nebus...rytoj TA didzioji diena rolleyes.gif



o kur tu ryt darysi procedura? nes ir man ryt iui nusimato
Atsakyti
QUOTE(Ice Tea* @ 2011 02 22, 10:13)
Perskaiciau ir susiparinau doh.gif Toks jausmas apeme, kad IUI tada veltui darysim verysad.gif

Prajuokinai lotuliukas.gif Jei gerai supratau, susiparinai del to, kad vyro spermiukai per gerai juda ir kiekis geras?? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sanzile @ 2011 02 22, 11:39)

Aqiute[/b][/color] [/color] Vavutee tik geriausios pabaigos Jums linkiu! nestuke.gif  nestuke.gif

[



nu kaip sako rusai - ne pucha ne pera, kciortu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Visoms visoms kam nusimato IUI,kam ka tik padare IUI labai labai tikiuosi kad viskas pasiseks ir dziaugsities kitoj temoj superiniais rezultatais kuriu lauksiu ir as kartu su jumis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Warwara,gali mane geltoninti jau. 4u.gif Vakar vakare pradejo teplioti,o sianakt normaliai atejo memes.Pasiemiau ir HCG <2.
Taip,kad nieko neisejo.
Aciu visoms palaikiusios ir dziaugiuosi kad nekokia naujiena nepranesiau naujoj temoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 02 22, 12:22)
o kur tu ryt darysi procedura?  nes ir man ryt iui nusimato



VK Vilniuj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 02 22, 12:42)
Labutis 4u.gif 
Visoms visoms kam nusimato IUI,kam ka tik padare IUI labai labai tikiuosi kad viskas pasiseks ir dziaugsities kitoj temoj superiniais rezultatais kuriu lauksiu ir as kartu su jumis 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Warwara,gali mane geltoninti jau. 4u.gif Vakar vakare pradejo teplioti,o sianakt normaliai atejo memes.Pasiemiau ir HCG <2.
Taip,kad nieko neisejo.
Aciu visoms palaikiusios ir dziaugiuosi kad nekokia naujiena nepranesiau naujoj temoj mirksiukas.gif



nenusimink taip rolleyes.gif dar tik pirma iui, dar tik pradejai savo kelia link grazaus tikslo, nepamatysi kaip mes jau skaitysim tavo gerus rezultatus. ax.gif laikas greit bega
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 02 22, 12:42)
Labutis 4u.gif 
Visoms visoms kam nusimato IUI,kam ka tik padare IUI labai labai tikiuosi kad viskas pasiseks ir dziaugsities kitoj temoj superiniais rezultatais kuriu lauksiu ir as kartu su jumis 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Warwara,gali mane geltoninti jau. 4u.gif Vakar vakare pradejo teplioti,o sianakt normaliai atejo memes.Pasiemiau ir HCG <2.
Taip,kad nieko neisejo.
Aciu visoms palaikiusios ir dziaugiuosi kad nekokia naujiena nepranesiau naujoj temoj mirksiukas.gif



kaip gaila Afrodite verysad.gif verysad.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės

QUOTE(Warwara @ 2011 02 21, 17:22)
KittyKitty

Nelabai supratau, tau tik dabar augimo procesas organizme prasideda? Cia naturaliai? Sekmes penktadieni smile.gif



Nu vat durnas organizmas mano, vėlai ovuliacija vyksta. Jau buvo paankstėję šiek tiek, metus kokisu vyko 16-17 cd, o dabar va du mėnesius buvo 21 cd tik ovuliacija, tai natūralu,kad 12 c.d. dar neauga..Ir užknisa tuo pačiu, nes pvz Žilaitienė sako, kad nėra gerai, kai taip vėlai vyksta O, atseit, gali nekokybiškas kiaušinėlis būti. Bet kai pastojau, tą mėnesį O irgi įvyko 21 c.d, visur turėjau tikslinti, kad neskaičiuotų nėštumo kaip nuo 14 c . d, nes man tada savaite neatitiktų. Penktadienį dar tik žiūrėt eisiu, dar tik 16 c. d bus, bet tikiuosi, jau matysis bent daugmaž, kas auga.
Ačiū 4u.gif


QUOTE(Vavuteee @ 2011 02 22, 09:38)
Sveikutes, ir as jau senai skaitineju jusu pasnekesius, bet nedristu isiterpti. Bet siandien neistveriau. Esu naujoke siuose reikaluose, sendien man darys pirmaji IUI. Labai jaudinuosi ir tikiuosi geru rezultatu blush2.gif  Labai jus cia graziai bendraujate, sveikinu toms kurioms pavyko pasiekti uzsibrezto tikslo ir styprybes toms kurios dar jo siekia smile.gif



sveika prisijungus 4u.gif Sėkmės 4u.gif

QUOTE(spinsa @ 2011 02 22, 10:20)
vyro turtas yra vidutinis, po atplovimo 70-80 proc ir 40mln koncentracija (cia paskutinikart taip buvo).


Baik juokus, superinis turtas;) 4u.gif

QUOTE(liullie yu @ 2011 02 22, 11:02)
O mano gine pasake jog kai maziau nei 50% tai IUI nedaro.



blink.gif Mums darydavo su A-0 B-19

QUOTE(Afrodite69 @ 2011 02 22, 11:42)


Imk daug 4u.gif 4u.gif console.gif
Atsakyti
Sveikos ledokšnės 4u.gif
QUOTE(liullie yu @ 2011 02 21, 11:01)
o del saraso, tai turbut, kas is manes priklauso tam kad "i sarasa"? smile.gif

priklauso - "prirašymas" lotuliukas.gif

QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 02 21, 18:19)
beje is tos laimes pamirsau virusiuka pasiusti APCYYYYYYY  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

Gražiai auga tavo mažiukas po širdele wub.gif

virusiuką griebiu mirksiukas.gif
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 22, 09:46)
Beliko vienas rytojaus rytui ir viskas. Ryt turi prasideti mmm. Jeigu neprasides, poryt eisiu pas vampyrus.

Kraujo, kraujo, kraujo... tongue.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2011 02 22, 10:42)
Vakar vakare pradejo teplioti,o sianakt normaliai atejo memes.Pasiemiau ir HCG <2.

Afrodite69 friends.gif Griebk gražų balionėlį, čia toks širdelės formos 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nieko viskas ok,juk ir sakiau kad nesitikiu nieko gero.Nesakau kad sirdeles gylumoje nemaniau kad o gal..juk stebuklu buna.
Taip,tai pirmas mano IUI.Zinoma,kaip ir dauguma kasdaresi pirma kart tikejausi stebuklingo rezultato,bet kai viskas klostesi IUI diena ne taip-jau tada jauciau kad nieko gero.
Dabar atostogausiu.Ziuresiu ka sakys Zileniene del vyro mano.Labai tikiuosi kad jau kitas mano IUI bus sekmingas.Taciau viltis kvailiu mama kuri savo vaiku nepalieka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nieko siandien kokteiliuka isgersiu,filma koki paziuresiu ir viskas bus ok.
Dabar tik noriu aiskaus atsakymo del vyro.Butinai nuvykusi pirmadieni I MK ziuresiu tiksliaus jo rezultatus.kokie buvo.Ir aisku kalbesiu su gydytoja.
Tik va kas keista,kodel 11 DPI pradejo teplioti o memes atejo 12 DPI.Nes siaip mano liuteinine faze budavo 14 dienu,na tik kai BT matavausi tai tuos kelis menesius rode kad 15 dienu.Nieko cia nesuprantu.Bet juk organizmas savitas dalykas ir kartais jis elgiasi ne pagal vadoveli.
Taciau tikiuosi labai ir sergu uz kitas mergaites 4u.gif JO1 daresi ypac palankia diena pagal menuli mirksiukas.gif tikiuosi kad pasiseks.Zafyra toooookia grazia diena irgi sergu mintimis.Zodziu lauksim teigiamu rezultatu.Beje,Madeiina nu kaip noriu kadtavo planus dabartinius sumaisytu nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti