Įkraunama...
Įkraunama...

Čia Šiauliečiai statosi namus

Sutinku su biesu del uzuolaidu drinks_cheers.gif
va mano mylimiausias puslapis interjero klausimu:
http://www.lauraashley.com/

Moderni klasika- stengsiuos visom keturiom , kad ir pas mane kazkas tokio butu ( su meniniais nukrypimais) smile.gif ...


Del OT, manau, kad reikia kalbeti apie viska, kas susije su namais, aplinka...
Na gal tik pyragu nebedekit, nes as irgi labai galeciau placiai pasireiksti tuo klausimu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giedre.v @ 2011 02 23, 16:12)
mes namo projekto stadijoj apie apsaugines galvojom, tai buvo numatyta palikti angas, kad visa ta deze, i kuria susisuka zaliuze eitu lygiai su fasadu, o ne kabetu isoreje. bet kol priejom isores apdailos, atsisakem minties apsauginiu zaliuziu ir "uzplyteliavo" tas angas. tai net nzn ,jei kabntumem tas isorines zaliuzes, kalbu apie tokias, kur Biesas idejo nuoroda, tai gal jos ir ant plytos laikytusi, nebutina iki pat blokelio grezti... nzn, jei atvirai, nesidomejau dar...

apsaugines zaliuzes yra gerai del apsaugos ir saules/salcio . Bet man nepatinka jos del isvaizdos... rolleyes.gif Bieso idetos fainos irgi... cia visokiu fainuolisku mano stiliaus yra...
http://www.google.lt...t...mp;aql=&oq=
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2011 02 23, 15:24)
visiems smagu papliurpti apie viska, ne vien apie tai, apie ka tu nori kalbeti sioje temoje...  mirksiukas.gif


per parą 10 psl. perskaityti doh.gif
jeigu nepatinka off topic taip ir parašiau, galima pritarti arba ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 02 23, 12:30)
Bet man nepatinka jos del isvaizdos...  rolleyes.gif Bieso idetos fainos irgi... cia visokiu fainuolisku mano stiliaus yra...
http://www.google.lt...t...mp;aql=&oq=


man irgi blush2.gif
o...hmmm.... bijau klausti, bet gal negausiu per galva, o is kur zadi gauti tokiu graziu dalykiuku namui? nes lt, tai ne su ziburiu nerasi tokio grozio arba jei rasi, tai kaina taip isgasdins, kad ujj biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(aulina @ 2011 02 23, 12:42)
per parą 10 psl. perskaityti doh.gif
jeigu nepatinka off topic taip ir parašiau, galima pritarti arba ne  mirksiukas.gif


nu bet gi gali skaityti tai kas tau aktualu smile.gif arba as cia tik taip moku atsirinkti... nzn...
taip draugiskai bendravom visa si laika... man tai gaila, kad isejo merginos i kita tema...
prabalsuokim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2011 02 23, 16:50)
man irgi  blush2.gif
o...hmmm.... bijau klausti, bet gal negausiu per galva, o is kur zadi gauti tokiu graziu dalykiuku namui? nes lt, tai ne su ziburiu nerasi tokio grozio arba jei rasi, tai kaina taip isgasdins, kad ujj  biggrin.gif


O kodel bijai? biggrin.gif as gera... smile.gif

Siaip LT parduotuvese tikrai klaikuma kazkokia...geriau jau ant grindu sedesiu, nei kokiam minkstam kampe su atverciamu baru doh.gif lotuliukas.gif
O siaip planuoju kai ka siustis is UK , puske is Italijos veza interjero prekes, pusbrolis is Vokietijos...tai susirankiosiu. ax.gif O siaip medinius baldus puikiai daro ir LT- tik reik zinot ko nori... smile.gif P.s. nespjaunu i sendaikcius, devetus baldus,parestauravus- puiku rezultata galima gauti.
galesiu kada nors savo lobiais pasidalinti,jei noresi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 02 23, 15:00)
O kodel bijai? biggrin.gif  as gera...  smile.gif

Siaip  LT parduotuvese tikrai klaikuma kazkokia...geriau jau ant grindu sedesiu, nei  kokiam minkstam kampe su  atverciamu baru doh.gif  lotuliukas.gif
O siaip planuoju kai ka siustis is UK ,  puske is Italijos veza interjero prekes, pusbrolis is Vokietijos...tai susirankiosiu. ax.gif  O siaip medinius baldus puikiai daro ir LT- tik reik zinot ko nori... smile.gif P.s. nespjaunu i sendaikcius, devetus baldus,parestauravus- puiku rezultata galima gauti.
galesiu  kada nors savo lobiais pasidalinti,jei noresi mirksiukas.gif  4u.gif

zinoma kad noresim bigsmile.gif

pas mus pietu stalas restauruotas ,kuriam 70 metu .... ir tambure kresliukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 02 23, 13:00)
O kodel bijai? biggrin.gif  as gera...  smile.gif

Siaip  LT parduotuvese tikrai klaikuma kazkokia...geriau jau ant grindu sedesiu, nei  kokiam minkstam kampe su  atverciamu baru doh.gif  lotuliukas.gif
O siaip planuoju kai ka siustis is UK ,  puske is Italijos veza interjero prekes, pusbrolis is Vokietijos...tai susirankiosiu. ax.gif  O siaip medinius baldus puikiai daro ir LT- tik reik zinot ko nori... smile.gif P.s. nespjaunu i sendaikcius, devetus baldus,parestauravus- puiku rezultata galima gauti.
galesiu  kada nors savo lobiais pasidalinti,jei noresi mirksiukas.gif  4u.gif


tada puiku, kad turi galimybiu is kitu saliu parsivezti kazka. nes lt tikrai prapultis, jei nepatinka SBA ar kazkas tokio...
pasidalink, aisku, savo lobynais smile.gif idomu viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2011 02 23, 15:54)
taip draugiskai bendravom visa si laika... man tai gaila, kad isejo merginos i kita tema...


merginos išėjo į kitą temą bendrauti apie viską, šeimas, vaikus, hobius. Aš įžvelgiu tik į gerą, labiau susibendraus, atras naujų bendrų pomėgių, nes mus jungė statybiniai reikalai. Bus laiko ir aš parašysiu ten thumbup.gif
Yra supermamų, kurios pasistatė namus, apsigyveno ir nebebedrauja čia, nes nebera apie ką, neaktualu nei skaityti, nei rašyti. Natūralus procesas... Turiu mintyje nise, gi2lux (kol nepradėjo naujo namo), tryliktoji, cheburaška, buffy, Dianadov, karolag, naidute ir dagelis kitų. Būtų kita tema, t.y. tęsinys, kaip dabar, gal būt būtų bendravusios toliau, rastų aktualių bendrų temų.
Taip kad, neįžvelkite nedraugiškumo, "šlavimo" mano pasisakymuose. Visada malonu bendrauti su Dovis ir su kitomis. Kai atsiras klausimų arba minčių apie statybinius reikalus, tikiuosi jos čia parašys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2011 02 23, 13:21)
nes mus jungė statybiniai reikalai


kaip tik manau, kad mus junge ne tik statybiniai reikalai, o dabar beliks tik tai....
ai, kaip norit, jau post factum, kaip sakant...
Atsakyti
aulina, saunuole. viska labai gerai padarei thumbup.gif mano atvejas- tikrai, skaitau, skaitau apie blokelius ir..... neturiu ka pasakyti, o kt tema kaip ir nejauku sneketi. o dabar-nori staybu-viena tema, nori apie darza, vaikus, indus, patalyne-yra kita tema. bet kokiu atveju liekame siaulietes, kurios bendraus sau norima tema. taip, kad , aulina, saunuole, tvarka turi buti. ir aciu tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nise: 23 vasario 2011 - 15:45
Na tikrai labai gaila, kad taip isejo su musu tema. kazkaip as vis ilisdavau i Klaipedieciu ir kitu miestu temas tai panos ten tikrai apie viska kalbasi ir apie vaikus, ligas vaistus, kosmetika ir daug ka.... todel visos labai draugiskos. aisku apie statybas pirmoj eilej, bet.... yra kaip yra...

Prasinesu sekmadieni jau busiu LT. norejau imesti nuotrauku kokius baldus nusipirkau. gal tada i private nuotraukas.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti