Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika baltai odai

QUOTE(melynasuknele @ 2011 02 16, 08:34)
Prasom dalintis, kokia zinote kosmetika laaaabai sviesiai odai, kokius zinote konkrecius atspalvius? Nes as pvz su kremine pudra vargstu kaip reikalas, Max Factor pats sviesiausias atspalvis (40 atrodo) per tamsus gerokai, Estee Lauder 0,5 atspalvis irgi per tamsus! Taigi, baltaodes, prasom dalintis, ka esate sau atradusios: kompaktinee/kremines pudros. As jau praradau vilti  verysad.gif


Yves Saint Laurent Teint Radiance 1# IVORY
tikraaaaai nebus per tamsi wink.gif
ir apskritai - teint resist, arba biri pudra 1nr..
super baltai odai zinok thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vis del to uzsisakiau L'oreali, bandysiu! atsimenu vien karta turejo mane grimuot baltu grimu (kur mimus grimuoja), nes jokie kiti atspalviai netiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melynasuknele @ 2011 02 19, 15:01)
Vis del to uzsisakiau L'oreali, bandysiu! atsimenu vien karta turejo mane grimuot baltu grimu (kur mimus grimuoja), nes jokie kiti atspalviai netiko biggrin.gif

iš kur sakėtės?
Atsakyti
is www.drugstore.com wink.gif
Atsakyti
Labai sviesiu kreminiu pudru tikrai turi Screen Face firma (ja prekiauja Erdesa parduotuves). Pernai bandziausi spalvytes per "Pelenes" paroda.
Atsakyti
as irgi super sviesi,niekada nesideginu, tai is pigesniu variantu maybelline pure liquid mineral pudra (mano megstama) yra spalvyte ivory 010,na tikrai labai sviesi,nes as uz save vargu ar maciau dar labiau isbalusiu zmoniu,todel turetu tikti visoms sviesiaodems:D
Atsakyti
Zydrune, ta esu bandziusi, Ivory spalva gerokai per tamsi, man net uz max factor tamsesne ji...
Atsakyti
As tai pat baltaode, bet kartais nusiperku vienu tonu tamsesnes kad parudintu veida, bet nevykusiai atrodo biggrin.gif dabar galvoju koki pagrinda pasirinkt kurios firmos, gal rekomenduot kokia galit? ax.gif ka gerai teptus ir maskuotu biskeli smile.gif
Atsakyti
manau šios nuorodos gali būti naudingos norint pasižiūrėti kaip kai kurios spalvos atrodo realiai

http://theimaginariu...ation-rate.html

http://mesluxes.blog...-pale-skin.html
Atsakyti
Aciu uz nuorodas, antra labai faina!
Atsakyti
QUOTE(Merlina96 @ 2011 02 21, 21:37)
As tai pat baltaode, bet kartais nusiperku vienu tonu tamsesnes kad parudintu veida, bet nevykusiai atrodo biggrin.gif  dabar galvoju koki pagrinda pasirinkt kurios firmos, gal rekomenduot kokia galit?  ax.gif  ka gerai teptus ir maskuotu biskeli smile.gif

Makiažo bazė
Atsakyti
esant labai šviesios odos dekoratyvinę išsirinkt ir sunku ir lengva - bandai, kas šviesiausia ir taškas. Tik bėda, kad ir šviesiausi atspalviai labai dažnai būna per tamsūs. Stengiuosi žiūrėt "šiaurietiškesnes" firmas - Lumene, Isadora, Oriflame...
mano oda labai šviesi su gelsvu atspalviu...jautri, tuoj rausta, o mažiausias spuogelis šviečia iš tolo, dėmelės nudžiūvus spuogeliui ar įbrėžimui lieka daugiau kaip keletą mėnesių...bandžiau pasidegint soliariume, likau kažkokia liguistai gelsvai netolygiai murzina, o nuo natūralios saulės išberia...kol kas geriausią rezultatą gavau su Bourjois Healthy Mix Nr. 71, bet šiuo metu ją baigiau ir niekur nerandu vėl nusipirkt šio numerio. Bandžiau Oriflame Giordani Gold prisitaikančios pudros porcelain atspalvį, atspalvis tiko, bet oda atrodo kažkokia negyva, nepatiko efektas. gal galėtumėt patart ką nors, kas duotų panašų efektą į bourjois nr.71??
problema ir su skaistalais - per ryškūs pastoviai. neišsirenku. dabar baigiu Lumene Lumous atspalvį, bet norėčiau bandyti kito gamintojo - gal ką bandėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ulu: 22 birželio 2011 - 15:55