Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika baltai odai

QUOTE(ulu @ 2011 06 22, 16:53)
esant labai šviesios odos dekoratyvinę išsirinkt ir sunku ir lengva - bandai, kas  Bourjois Healthy Mix Nr. 71, bet šiuo metu ją baigiau ir niekur nerandu vėl nusipirkt šio numerio.

jei esat iš Kauno, keista kad nerandat kur pirkti Bourjois Healthy Mix 51nr g.gif
aš saviškę radau KristiAnoj, gal koks Drogas ir Sarma ir neturi, bet ten tikrai būna g.gif

man, lygiai taip kaip jums, ši pudra yra metų atradimas drinks_cheers.gif thumbup.gif
bandžiau savo geriausią surast tarp brangių bet nelabai sekėsi, ypač dėl spalvų. vienintelė Dior 010nr manęs nenuvylė, bet per riebi Nude man vasarai, o kitos Dior netinka odos tipui.... Tiesa, žiemai - rudeniui dar žvalgysiuosi į Clarins, mačiau turi labai šviesių atspalvių bigsmile.gif

taigi Bourjois naudoju ir dabar, per karščius ji man nenubėga, gražiai pamaskuoja ir atitinka odos spalvą, 52 nr man jau per tamsus, nors vasarai gal ir norėčiau kažko "gelsvesnio" todėl kad neatrodyčiau per balta, veidą pagyvinu bronzantu ir persikiniais skaistalais ir - pirmyn thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 22 birželio 2011 - 17:19
ulu klausė dėl atspalvio Nr. 71 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2011 06 22, 20:14)
ulu klausė dėl atspalvio Nr. 71  ax.gif

Ji sumaišė nes Healthy Mix yra numeruojama 51,52,53.... iki 56,
o 71,72,73.... numeruoja 10h Sleep Effect pudrą.
Tai dabar ir neaišku, ką ji sumaišė pudros pavadinimą, ar spalvų skaičių.

Abi turėjau\turiu, tad gerai žinau.

http://www.bourjois...._mix_foundation
http://www.bourjois....ur_sleep_effect
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2011 06 22, 20:14)
ulu klausė dėl atspalvio Nr. 71  ax.gif


aha, sumaišiau su 10 val. miego numeracija, neseniai buvau įsigijusi, bet teko parduoti, nes buvo per tamsi. Pažiūrėsiu Kristianoj, nes ieškojau tik Sarmose. 4u.gif
Atsakyti
gal yra dar kokių atradimų baltaodėms? ax.gif
Atsakyti
as tai maciau kad Inglot turi labai labai sviesia pudra.. tai manau reiktu isigyti ir jeigu ka maisyti su siek tiek tamsesne, kuria naudojau vasara.

man tai net Borjois Helthy Mix 51 tapo per tamsi doh.gif jau sviesesnios nesu macius niekur...
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 02 18, 00:01)
Labai sviesiai odai puikiai tiktu i. d. Bare Minerals foundation Fair spalva, taip pat Smashbox Halo Hydrating Perfecting Powder Fair spalva. Abi spalvytes gana sviesios (pirmoji su neutraliu atspalviu, antroji su vos vos gelsvumu).



Turiu smashbox- labai sviesi,puiki.

Atsakyti
paaugle budama i mokykla tepiausi balet krempudros porcelianiniu atspalviu, kad atrodyciau tobulos odos, bet lyg nepasidaziusi biggrin.gif wub.gif *****, kai pagalvoju kiek dabar baleto uz savo vieno tiubelio kaina prisipirkti galeciau.....Eh g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2011 02 16, 18:49)
šiaip tai tikrai į LT ne visus atspalvius atveža. kartu su tamsiausiais ir šviesiausieji lieka už borto  doh.gif
kai nueinu į pardę rinktis pudros, tai pasijaučiu lyg Ispanijoj gyvenčiau, bo tik tamsesni atspalviai  doh.gif

as irgi ta pastebejau, tikrai keista. As pati nesu ta jau tikra baltaode, bet mano oda sviesi ir tikrai labai daznai man dauguma atspalviu per tamsus. Nejaugi Lietuvoje tiek daug idegusiu istisus metus, juk siaurieciu salis esame kaip ne kaip. g.gif As dabar neberandu Chanel Mat 20 atspalvio kuri anksciau pirkdavau, sake nebegauna. O juk uzsienyje buna net ir 10. doh.gif

QUOTE(ulu @ 2011 06 22, 15:53)
Stengiuosi žiūrėt "šiaurietiškesnes" firmas - Lumene, Isadora, Oriflame...

mano oda labai šviesi su gelsvu atspalviu.....bandžiau pasidegint soliariume, likau kažkokia liguistai gelsvai netolygiai murzina...

Mano oda irgi sviesi su gelsvu atspalviu, o i soliariuma man negalima... As is Lumene esu radus viena spalvyte kurios atspalvis man tinka, is serijos su mineralais matines linijos, nr. 1 ji butent i gelsvuma, bet kai tokiu metu laiku kaip dabar esu labai nusviesejus (ypac kaklas ir dekolte) tai man reiketu gal truputi sviesesnio.

Tokia
user posted image


Siaip atspalvis kokio ieskau yra kaip cia pats kairiausias:

user posted image

desiniam per mazai geltonumo per daug ruzavimo, viduriniam truputi truksta geltonumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 25 kovo 2012 - 23:17
GIORGIO ARMANI LASTING SILK UV FOUNDATION - SPF 20 - 2 numeriukas, spalva vadinasi ivory beige - tinkanti baltaodems ,odelei siek tiek i gelsvuma ...puikiai tinka misriai odelei ,maloniai dengiasi, ilgai islieka,neislenda blizgesys ,pamaskuojanti, paslepia poras ju neuzkimsdama,drekina,suteikia spindesio, labai komfortiskai jauciasi ant veiduko , atrodo naturaliai bigsmile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 20 gegužės 2012 - 22:04
Mano oda yra šviesi ir aš naudoju Bourjois Flower Perfection Nr. 52. Tikrai esu patenkinta, nes neatrodau kaip su kauke, spalva pasidengia tolygiai, gerai maskuoja paraudimus ir dėmeles. Oda yra sausoka ir jautri, tikrai nedirgina jos ir galiu išbūti visą dieną. Ir kvepia tikrai labai maloniai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(venus*from*mars @ 2011 11 04, 20:43)
gal yra dar kokių atradimų baltaodėms?  ax.gif


o jus mineraliniu pudru nebandet? Paciai teko ciupineti is sviesiausiu Mineral Hygienics linijos, tikrai itin sviesios atrodo.
Atsakyti