Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika baltai odai

QUOTE(Ammba @ 2014 01 20, 16:16)

"NYX HD foundation" irgi patiko, gera kaip ir minėjot  smile.gif

kaip maskuoja NYX HD? radau atsiliepimų kad labai lengva.. o kaip ant veido, ar matinis efektas ar labiau švytintis? smile.gif
Atsakyti
Man vienintelė, kuri tiko, yra Catrice 010 Light beige. Gal kas galėtų parekomenduoti dar kažką tokio atspalvio (tam atvejui, kai išims šią iš prekybos)?

user posted image (foto ne mano)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 27 sausio 2014 - 15:26
QUOTE(Pavasario saulė @ 2014 01 27, 15:25)
Man vienintelė, kuri tiko, yra Catrice 010 Light beige. Gal kas galėtų parekomenduoti dar kažką tokio atspalvio (tam atvejui, kai išims šią iš prekybos)?

user posted image (foto ne mano)

Pasižiūrėjus šios pudros swatch'ą, neatrodo tinkanti baltai odai g.gif Žiūrėjau čia.

Kol kas labiausiai man tikusi yra Max Factor Xperience, 40 Light Ivory. Turi šiek tiek rožinio atspalvio, bet gražiai dengiasi, tinka mano mišriai odai. Įmanoma pasluoksniuoti. Bandysiu kitų rūšių Max Factor, mačiau irgi yra itin šviesiai odai tinkamų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2014 01 27, 15:25)
Man vienintelė, kuri tiko, yra Catrice 010 Light beige. Gal kas galėtų parekomenduoti dar kažką tokio atspalvio (tam atvejui, kai išims šią iš prekybos)?

user posted image (foto ne mano)


Kad jau išėmė iš prekybos g.gif

Gal pabandykit Revlon ColorStay ivory arba buff spalvytę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2014 01 27, 13:25)
Man vienintelė, kuri tiko, yra Catrice 010 Light beige. Gal kas galėtų parekomenduoti dar kažką tokio atspalvio (tam atvejui, kai išims šią iš prekybos)?

Naudojau ir aš šitą kažkada. Panašaus atspalvio dar yra Rimmel, Maybelline krempudrų šviesiausi atspalviai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2014 01 27, 16:25)
Man vienintelė, kuri tiko, yra Catrice 010 Light beige. Gal kas galėtų parekomenduoti dar kažką tokio atspalvio (tam atvejui, kai išims šią iš prekybos)?



aš ir turėjau įsigijus, bet tikrai buvo per tamsus atspalvis man, beige atspalviai tikrai nebūna šviesiai odai ax.gif
Atsakyti
Dėkoju, merginos, už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Iš tikrai šviesių ir tikusių:
Clarins Everlasting - 103 ivory
Nars Sheer glow - Siberia
Dior Nude - 010 ivory

Nors dabar nustūmiau į šalį kremines ir naudoju Bare minerals fairly light atspalvį. Kitos bandytos mineralinės (lily lolo, everyday minerals) netiko. O ši labai patinka, gerai maskuoja, gražiai dengiasi, ir spalva labai gera - ne geltona ir ne rožinė.
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 02 01, 12:07)
Iš tikrai šviesių ir tikusių:
Clarins Everlasting - 103 ivory
Nars Sheer glow - Siberia
Dior Nude - 010 ivory

Nors dabar nustūmiau į šalį kremines ir naudoju Bare minerals fairly light atspalvį. Kitos bandytos mineralinės (lily lolo, everyday minerals) netiko. O ši labai patinka, gerai maskuoja, gražiai dengiasi, ir spalva labai gera - ne geltona ir ne rožinė.


Ačiū labai, reikės pamėginti kurią nors. Kur pirkdavote šias pudras? Ir kokia jūsų oda 4u.gif
Radau, kad Bare minerals turi ir fair atspalvį. Šito nebandėt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2014 02 01, 12:07)

Nors dabar nustūmiau į šalį kremines ir naudoju Bare minerals fairly light atspalvį. Kitos bandytos mineralinės (lily lolo, everyday minerals) netiko. O ši labai patinka, gerai maskuoja, gražiai dengiasi, ir spalva labai gera - ne geltona ir ne rožinė.

ne per tamsi fairly light? galvoju apie fair atspalvį, atrodo tikrai baltaodėms... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2014 02 01, 13:31)
Ačiū labai, reikės pamėginti kurią nors. Kur pirkdavote šias pudras? Ir  kokia jūsų oda  4u.gif
Radau, kad Bare minerals turi ir fair atspalvį. Šito nebandėt?  smile.gif


Oda sausa, bet stengiuosi, kad drėgmės netrūktų, tai visos dengiasi gerai. Bet šiaip reikėtų žiūrėti pagal odos būklę, clarins tikrai būtų tinkamesnė mišriai odai, bet man jos maskavimas idealus.smile.gif
Visas siunčiausi iš UK. Dior ir Clarins Lietuvoje galima išbandyti, dėl Nars nesu tikra.

Fair skirtas odai su šaltais atspalviais, bijojau, kad gali būti kiek rožinė.

QUOTE(Estela_ @ 2014 02 01, 14:51)
ne per tamsi fairly light? galvoju apie fair atspalvį, atrodo tikrai baltaodėms...  smile.gif


Ne per tamsi.smile.gif Išsklaidžius ji gerai prisiderina prie veido spalvos, kol kas net ir dienos šviesoje nekyla mintis, kad galėtų būti šviesesnė, kaip būdavo su kai kuriomis kreminėmis.
Nežinau, kaip būtų su fair, bet, kaip ir rašiau, bijau rožinio atspalvio. Nors jų shade-finderyje visos trys spalvos žymimos kaip „porcelaint to light“, tai gal tik atspalvis ir skiriasi.
Atsakyti
NARS Sheer glow atspalvis Gobi. Į geltonumą ir tikrai šviesi
Atsakyti