Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika baltai odai

Atrodo, šito video čia dar niekas nepaskelbė g.gif Žvaigždžių makiažo specė išvardina daug produktų 4u.gif Po video yra sąrašas 4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=5RQHn-uOWfw
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo incorpore: 11 vasario 2014 - 00:38
Išmėginau beveik visas skystas pudras iki 70lt parduodamas akroplio parduotuvėse. Galiu pasakyt, kad iš visų labiausiai šviesi ta bourjois 123 PERFECT. Dabar ją naudoju.
Deja, man ji vistiek pertamsi.
Ir jei jau jūs tokios baltos ir negalinčios gyventi be pudros kaip aš, patariu „giorgio armani luminous silk foundation“ ji perpus brangesnė, jei aš pratus, bet savo darbą atlieka puikiai ir tikrai verta. Deja, jos yra tik Vilniuj Kristianoj.

Išmėginau laaabai daug kompaktinės pudros, vėlgi, tik parduodamos Lietuvoje. Seniau pirkdavau „Artdeco“ po ~60Lt. Sugalvojau kažkokia proga sau pasidovanoti „Diorskin Nude compact“ ir jei jūs perkat kompaktines po ~60lt tai tikrai patariu rinktis Dior, nes jos užtenka 3 kartus ilgiau, jei tų pigesnių ir ji daug gražiau pasidengia, yra šviesesnė.

Pabaigai norėčiau pasakyti, kad gal ir mano jums siūlomos pudros yra brangesnės, bet jei tai galite sau leisti, nepagailėkite pinigų, nes mums, baltoms, tikrai mažai iš ko rinktis ir geriau paaukoti lėšas, bet kad veidas atitiktų kaklą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monika564: 12 vasario 2014 - 15:46
Puikūs Lisa Eldridge pasiūlymai

Aš pati rekomenduočiau Revlon Colorstay. Save laikau labai šviesios odos savininke, bet antras pagal šviesumą "Buff" buvo per šviesus. Šviesiausias Ivory - baltas kaip popierius.

Bourjois turi gerą kolekciją atspalvių, deja, Lietuvoje nėra šviesiausių numerių (50-51), tad jei 52 nr. per tamsus, teks siųstis:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ammba: 15 vasario 2014 - 23:04
QUOTE(Ammba @ 2014 02 16, 00:03)
Aš pati rekomenduočiau Revlon Colorstay. Save laikau labai šviesios odos savininke, bet antras pagal šviesumą "Buff" buvo per šviesus. Šviesiausias Ivory - baltas kaip popierius.

Neklaidinkite žmonių - Ivory visiškai ne balta, o porcelianinė rožinė. Aš turiu šviesią odą (Buff šiuo metu pora tonų per tamsi, Ivory tinkama retai kuriai, nes ji ne tiek šviesesnė, kiek daugiau rožinio tono).
Atsakyti
QUOTE(Ammba @ 2014 02 15, 23:03)
Bourjois turi gerą kolekciją atspalvių, deja, Lietuvoje nėra šviesiausių numerių (50-51), tad jei 52 nr. per tamsus, teks siųstis:)


Kaip Ameera sako, neklaidinkite žmonių! biggrin.gif Yra nr.51 Lietuvoj, pati pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
ir man teko 51 numeriuka pirkti. Kosmadoje, Kristianoje
Atsakyti
QUOTE(Ammba @ 2014 02 15, 23:03)
Puikūs Lisa Eldridge pasiūlymai

Aš pati rekomenduočiau Revlon Colorstay. Save laikau labai šviesios odos savininke, bet antras pagal šviesumą "Buff" buvo per šviesus. Šviesiausias Ivory - baltas kaip popierius.

Bourjois turi gerą kolekciją atspalvių, deja, Lietuvoje nėra šviesiausių numerių (50-51), tad jei 52 nr. per tamsus, teks siųstis:)

naudoju 51. Yra tik Kristianoj ir retai, bet yra, Kosmadoj, bet Kristianoj jai dažnai būna akcijos
Atsakyti
Turiu Bourjois Healthy mix serum 51 numeriuką, bet ji man per tamsi, dar vienu šviesesniu numeriuku būtų ideali, mano oda normali į sausumą, ką galėtumėte parekomenduoti, labai reikia, ačiū
Atsakyti
Loreal Infallible 15nr Porcelain pabandykit, šviesi ir gerai išsilaiko.
Atsakyti
Rimmel lasting finish Nude 010.
Atsakyti
Kiek žiūrėjau L'oreal ir Rimmel neradau šių šviesiausių spalvų prekyboje, labai norėjau išmėginti, bet beiešodama atradau pagaliau sau tinkamą spalvą, jau buvau praradusi viltį. Mano atradimas Catrice | Even Skin Tone Beautifying foundation – 005 Even Ivory. Ji nėra nei per geltona nei per rožinė, daugiau neutrali, esu labai šviesios odos, neįdegu, tik per vasara sugebu įgauti vos įžiūrimą kažkokį atspalvį, kiek sveikesnį, tai su šia pudryte ji man atitiko idealiai. Pastebėjimas užsitepus tai labai lengva, labiau kaip BB kremas, trūkumas, kad išryškina išsausėjusias vietas, ko pasekoje nelabai kaip žiūrisi, bet manau čia mano odos problemos, kurias sutvarkius manau būtų labai tinkama kadienai, lengva pudrytė, maskuoja nelabai, sulygina odą, kaip kad BB kremo paskirtis. Labai puiki išeitis kas nori lengvo makiažo, o svarbiausia puiki spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielutė: 18 rugsėjo 2015 - 12:47
Kokia aktualia tema radau thumbup.gif
Parasysiu, ka pati esu bandzius ir toliau ieskau, gal bus naudinga 4u.gif
BareMinerals Fair atspalvis - sviesus atspalvis i rausvuma. Graziai atrodo tik trumpa laiko tarpa ir man per rausva.
Mineral Hygienics Fairest atspalvis - tikrai labai sviesus, sviesesnis uz BM, baltas lotuliukas.gif Nepatinka dengimas ir nuplaukimas nuo odos.
Revlon Colorstay Ivory - jau geriau, bet vos vos per rausva spalva. Nepatinka dengimas. Issilaiko puikiai.
Clarins Everlasting 103 - gera spalva, sviesi, kiek labiau i gelsvuma, jei atmintis neapgauna. Nepatiko dengimas ir pykino kvapas. Islieka labai ilgai.
Borjous Healthy Mix 51 - per tamsi ir viskuo nepatiko/netiko man.
Lancome teint Miracle 005 - sviesiausias atspalvis, labai panasus i revlon ivory lyginant atspalvius buteliukuose (tai naujas mano pirkinys ir dar neisbandytas).
Atsakyti