Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

srove kaip skanu ir nuotraukyte ir receptas viskas puiku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(A... @ 2011 03 19, 01:33)
skanu buvo?


Labai. :]



QUOTE(brashke77 @ 2011 03 19, 13:59)
reikia ir recepta ideti, o ne nuoroda i ji- jau ne karta apie tai kalbeta. Tikrai nesunku padaryti copy/paste...
Suprantu, antravertus, kad yra noras savo blog'a pareklamuot ax.gif


Žinoma, nesunku, jeigu taisykles žinai (nors nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia, ania?). Mea culpa, taisysiuosi.
Tikrai ne. Tiesiog toks dvigubas recepto pateikimas man atrodė mažumėlę flūderiškas reikalas. Bet jei taisyklės reikalauja... :]
Atsakyti
Srove

atrodo pasakiskai. wub.gif 4u.gif gaila musu orkaite jau streikuoja. doh.gif
O gal butu galima patroskinti toki dalyka - idomu g.gif kaip manote...?gautusi kazkas panasaus i balandelius...? ar nusisneku...? blush2.gif toks fainas receptas ir negaliu pasigaminti.... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2011 03 18, 14:35)
Nežinau, ar Keila čia buvo įdėjusi varškės apkepą, bet kadangi jis mums laabai patiko, tai įdėsiu, gal kas susigundys, taip paprastai paruošiamas ir toks senovinis, kurio jau nebepamenu, kada valgiau, taigi Keila, tau linkiu gero vyro ir daug vaikų, už šį receptą hihihi.gif
Varškės apkepas



Mergaitės, noriu padėkot už šį receptą aciuks.gif Mano skoniui jis tobulas thumbup.gif drinks_cheers.gif Pagaliau po daug metų ieškojimų atradau receptą tokio apkepo, kokio norėjau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga r @ 2011 03 19, 16:20)
srove kaip skanu ir nuotraukyte ir receptas viskas puiku  wub.gif

Ačius 4u.gif

QUOTE(ewacka @ 2011 03 19, 19:40)
Srove

atrodo pasakiskai. wub.gif  4u.gif gaila musu  orkaite jau streikuoja.  doh.gif
O gal butu galima patroskinti toki dalyka - idomu g.gif kaip manote...?gautusi kazkas panasaus i balandelius...? ar nusisneku...? blush2.gif toks fainas receptas ir negaliu pasigaminti.... doh.gif  verysad.gif

Su tuo troškinimu gal būtų sunkoka, nes gaunasi nemažas ir galėtų pradėti svilti apačia, juk nekilnosi jo, jei daug skysčio pripilti, vėl, bus neskanu, bet galima būtų jį dėti ant garintuvo kokio ir garuose troškinti, paskui, kai išsitroškins pagaminti padažą keptuvėje, juo užpilti ir šiek tiek pakaitinti, net nežinau ką patarti unsure.gif 4u.gif Tik žinau gerai, kad kada nors pašvies saulė, atsiras nauja orkaitė, tada tai jau keps ir slėgtainiai, ir sausainiai, ir kopūstainiai ir visa kita biggrin.gif 4u.gif


QUOTE(davija @ 2011 03 19, 22:13)
Mergaitės, noriu padėkot už šį receptą aciuks.gif Mano skoniui jis tobulas thumbup.gif  drinks_cheers.gif Pagaliau po daug metų ieškojimų atradau receptą tokio apkepo, kokio norėjau tongue.gif

Ir mano skoniui geras, o tai jau pastarieji visi apkepai darėsi panašūs į biskvitus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2011 03 19, 22:46)
Ačius 4u.gif
Su tuo troškinimu gal būtų sunkoka, nes gaunasi nemažas ir galėtų pradėti svilti apačia, juk nekilnosi jo,  jei daug skysčio pripilti, vėl, bus neskanu, bet galima būtų jį dėti ant garintuvo kokio ir garuose troškinti, paskui, kai išsitroškins pagaminti padažą keptuvėje, juo užpilti ir šiek tiek pakaitinti, net nežinau ką patarti unsure.gif  4u.gif Tik žinau gerai, kad kada nors pašvies saulė, atsiras nauja orkaitė, tada tai jau keps ir slėgtainiai, ir sausainiai, ir kopūstainiai ir visa kita biggrin.gif  4u.gif
Ir mano skoniui geras, o tai jau pastarieji visi apkepai darėsi panašūs į biskvitus drinks_cheers.gif

Cia tai tikrai lotuliukas.gif laukiu nesulaukiu. Esu tiek receptu cia geru prisiziurejusi wub.gif 4u.gif Saunuoles merginos, kad ivairius skanumynus gaminate. Visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ispaniškas daugiaryžis

user posted image



350 gr. vištienos file
400 gr. "Arborio" ryžių
180 ml. balto vyno
2 v. š. pomidorų pastos
petražolių
apelsino
litras jautienos sultinio
2 v. š. sviesto
2 a. š. saldžios paprikos miltelių
1 a. š. aitrios paprikos miltelių
1 a. š. ciberžolės
1 a. š. šafrano
4 skiltelės česnako
2 svogūnai
druska, pipirai pagal skonį


user posted image


Puode išlydyti sviestą, suberti paprikos miltelius, aitriąją papriką, ciberžolę, šafraną ir smulkintus česnakus. Kaitinti minutę, sudėti pjaustytus svogūnus ir kubeliais pjaustytą vištieną, gerai apkepti . Suberti ryžius ir supilti vyną. Maišyti ir kaitinti ,kol ryžiai sugers visa skystį. Sudėti pomidorų pastą. tarkuotą apelsino žievelę ir supilti apelsino sultys. Įpilti samtį sultinio ir maišyti, kol skystis išgaruos, taip samtis po samčio supilti visą sultinį visą laiką maišydami. Tai užtruks apie 20-25 min. Ryžiai turėtų būti išvirę, bet standūs. Pagardinkite druska, pipirais ir papuoškite kapotom petražolėm.

Skanaus!!
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 03 21, 08:21)
Ispaniškas daugiaryžis

400 gr. "Arborio" ryžių


kas čia tokio unsure.gif
Atsakyti
Ule, koks daugiaryzis grazutis, skanutis, kvapnutis (speju) bigsmile.gif
O safrano rimtai 1 a.s. dejai??? blush2.gif Zinau, kad jo 1 gr nepigiai kainuoja...
Jetus, kaip as megstu tokius patieklus wub.gif

keistuole, arborio ryziai yra specialiai skirti risotto gaminti, arba lietuviskai- daugiaryziui. Ju lipnumas, dydis , skonis tam puikiai tinka 4u.gif Cia tiesiog rusis tokia, kaip apvalieji buna, basmati, plikyti, ilgagrudziai...na ir tt ir pan 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2011 03 21, 10:34)
Ule, koks daugiaryzis grazutis, skanutis, kvapnutis (speju)  bigsmile.gif
O safrano rimtai 1 a.s. dejai???  blush2.gif Zinau, kad jo 1 gr nepigiai kainuoja...


keistuole, arborio ryziai yra specialiai skirti risotto gaminti, arba lietuviskai- daugiaryziui. Ju lipnumas, dydis , skonis tam puikiai tinka  4u.gif  Cia tiesiog rusis tokia, kaip apvalieji buna, basmati, plikyti, ilgagrudziai...na ir tt ir pan  4u.gif

Braske dejau 4u.gif Drauge man is Ispanijos parveze dezute wub.gif

keistuole, va braske ir parase,aciu wub.gif ,o siu ryziu visada yra IKI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 03 21, 11:42)
Braske dejau 4u.gif  Drauge man is  Ispanijos parveze dezute wub.gif

keistuole, va braske ir parase,aciu wub.gif ,o siu ryziu visada yra IKI  4u.gif

kaip faina bigsmile.gif Niekada jo dar neteko naudoti blush2.gif
Ryziu ir man reiks paieskot, nes daugiaryzis suzavejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 03 21, 09:42)
Braske dejau 4u.gif  Drauge man is  Ispanijos parveze dezute wub.gif

keistuole, va braske ir parase,aciu wub.gif ,o siu ryziu visada yra IKI  4u.gif


ačiū, nes maximoj nesu mačius, reiks užsukt į iki.
Beje gal kurioj iki kas matėt keptuvių už lipdukus. Sugalvojau, kad man reikia, o jų niekur nebėra doh.gif
Atsakyti