Įkraunama...
Įkraunama...

Pankreatitas(kasos uždegimas)

skauda biski..... ar ir jum skausmai umesni vakare/nakti ?
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 12 20, 23:33)
skauda biski..... ar ir jum skausmai umesni vakare/nakti ?

Man tai asmeniškai jokio skirtumo schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas noretu koki meniuka savo ikelt ka valget paumejimo metu smile.gif as pvz varske liesa, miezine sriuba, darzoves troskintas garuose....
Atsakyti
Pabandykime į kurią nors ligą pažvelgti iš psichologijos taško. Imkime, pavyzdžiui, tokį keistą ir labai paplitusį reiškinį kaip pankreatitas (kasos uždegimas) ir diabetas. Ką galim pasakyti apie žmogų, kuris serga šiomis ligomis? Kokios jų priežastys?

Dažniausiai tai valingi, stiprūs ir intelektualūs žmonės, pasižymintys lyderio savybėmis. Jie mano, kad kiti turi elgtis taip, kaip jie pageidauja. Tik pamėginkite nepaklausyti jų "protingo patarimo"! Toks žmogus apriboja aplinkinių valią, todėl jam kyla spazmai saulės raizginyje, pažeidžiama kasos inervacija - ir susidaro problema. Jis nenori paklusti, jis nori vadovauti ir kontroliuoti situaciją - šeimoje, darbe, visur...

Aktyviai dirbančios "vadovo" smegenys reikalauja "greitų angliavandenių" - tai krūvis visam organizmui ir kasai.

Įdomus pavyzdys. Man teko bendrauti su moterimis buhalterėmis, ir viena jų, kai sužinojo, kad esu gydytoja, paklausė: "Aš sergu cukriniu diabetu - ką man patartumėte?" Aš atsakiau: "Pasistenkite nedaryti spaudimo aplinkiniams, atsižvelkite į jų nuomonę." "Na, ka jūs! - paprieštaravo jos kolegės, - ji tikras angelas, nė žodeliu nepapriekaištaus!"

"Taip, - sumišusi atsakė diabetininkė, - darbe man viskas gerai, tik šeimyniniame gyvenime nepasisekė: vyras - nevykėlis, kovoju su juo jau 20 metų."

"Kovoju 20 metų!!!" 20 metų bevaisės kovos privedė žmogų prie diabeto. O reikėjo priimti jį tokį, koks yra, arba išsiskirti.
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 12 21, 11:15)
Pabandykime į kurią nors ligą pažvelgti iš psichologijos taško. Imkime, pavyzdžiui, tokį keistą ir labai paplitusį reiškinį kaip pankreatitas (kasos uždegimas) ir diabetas. Ką galim pasakyti apie žmogų, kuris serga šiomis ligomis? Kokios jų priežastys?

Dažniausiai tai valingi, stiprūs ir intelektualūs žmonės, pasižymintys lyderio savybėmis. Jie mano, kad kiti turi elgtis taip, kaip jie pageidauja. Tik pamėginkite nepaklausyti jų "protingo patarimo"! Toks žmogus apriboja aplinkinių valią, todėl jam kyla spazmai saulės raizginyje, pažeidžiama kasos inervacija - ir susidaro problema. Jis nenori paklusti, jis nori vadovauti ir kontroliuoti situaciją - šeimoje, darbe, visur...

Aktyviai dirbančios "vadovo" smegenys reikalauja "greitų angliavandenių" - tai krūvis visam organizmui ir kasai.

Įdomus pavyzdys. Man teko bendrauti su moterimis buhalterėmis, ir viena jų, kai sužinojo, kad esu gydytoja, paklausė: "Aš sergu cukriniu diabetu - ką man patartumėte?" Aš atsakiau: "Pasistenkite nedaryti spaudimo aplinkiniams, atsižvelkite į jų nuomonę." "Na, ka jūs! - paprieštaravo jos kolegės, - ji tikras angelas, nė žodeliu nepapriekaištaus!"

"Taip, - sumišusi atsakė diabetininkė, - darbe man viskas gerai, tik šeimyniniame gyvenime          nepasisekė: vyras - nevykėlis, kovoju su juo jau 20 metų."                                                                   


"Kovoju 20 metų!!!" 20 metų bevaisės kovos privedė žmogų prie diabeto. O reikėjo priimti jį tokį, koks yra, arba išsiskirti.

labukas ydomi filosofija . o kas liecia paumejimo metu bandykit dziuvesius valgyt mane jie gelbedavo .
Atsakyti
as valgau. bet dietiskai. ir tai silpna......... doh.gif sunku

ar tinka virtas burokas ir duoniukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 21 gruodžio 2012 - 20:21
Mergaites, o gal jus zinote kur dingusi Jammin ? paziurejau kad nebuvo nuo pat vasaros.......
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 08 06, 20:56)
Na del nerimo nebuna bet buna silpnumo akimirkos kad net panesti negaliu ir jauciuosi bejege labai . del melyniu tai siaubingai melynuoja tik prisiliesti tereik is kart melyne atsiranda ir man dar labai venos trukineja . del isberimu mane beria koju apacias labai prie  nariuku . Tai vat tokios naujienos . O tavo skausma kas isprovokuoja gal kartais turi stuburo isvarzu ar ataugu ?

blink.gif eina sau, tai pasirodo man taip niezti beria, ypac koju apacias del kasos.... doh.gif turiu ir stuburo isvarza....... zinote dabar man ima aisketi kad su kasa man matyt nera gerai jau pora metu, bet nedare jokiu tyrimu, tik nuo gerlo gyde doh.gif
Atsakyti
AMYL (alfa-amilazė serume)



(P-AMY) (pankreatinė alfa-amilazė serume)


Ar situos daro prie kasos uzdegimo ? ar dar koki?
Papildyta:
Jus gal pasveikot visos, kad nebera cia nei vienos smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 12 21, 22:19)
AMYL (alfa-amilazė serume)

(P-AMY) (pankreatinė alfa-amilazė serume)


Ar situos daro prie kasos uzdegimo ? ar dar koki?
Papildyta:
Jus gal pasveikot visos, kad nebera cia nei vienos smile.gif)))

labuka na as dar neisirasiau is kasininkiu jo situos daro tyrimus ir is ismatu daro dar . ar kepnys tavo nepariebejusios ir del kepenu gali niezet ir bert . tai zinok simptomai panasus yra gerl ir pykinimai ir kartejimai burnos ir duobutes skausmai jei kraujas nerode kasos uzdegimo tai sunku atskirt simptomus . g.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 12 22, 12:00)
tai zinok simptomai panasus yra gerl ir pykinimai ir kartejimai burnos ir duobutes skausmai jei kraujas nerode kasos uzdegimo tai sunku atskirt simptomus .  g.gif

vat butent kad panasus .... isvis mane tris metus nuo gerl gyde, o vistiek ta pilve pute ir pute doh.gif bet niekas kasos neziurejo

su kepenim tai tfuu viskas ok

dabar man tipo kasos uzdegima mato, bet kad pas mane nieko naujo neatsirado doh.gif tik pykinimas.......... tikiuosi jis susitvarkys nuo pangrolio g.gif tu renatele ka geri? ar tau echoskopas mato kasos uzdg?

beje kaip del sporto? cia kalbat kad negalima bet pvz as del stuburo isvarzos privalau sportuot....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 22 gruodžio 2012 - 11:26
QUOTE(Lucero @ 2012 12 22, 11:14)
vat butent kad panasus .... isvis mane tris metus nuo gerl gyde, o vistiek ta pilve pute ir pute doh.gif bet niekas kasos neziurejo

su kepenim tai tfuu viskas ok

dabar man tipo kasos uzdegima mato, bet kad pas mane nieko naujo neatsirado doh.gif  tik pykinimas.......... tikiuosi jis susitvarkys nuo pangrolio g.gif  tu renatele ka geri? ar tau echoskopas mato kasos uzdg?

beje kaip del sporto? cia kalbat kad negalima bet pvz as del  stuburo isvarzos privalau sportuot....


Aš tai esu gėrusi Kreon, atseit geresni, natūralesni fermentai negu Pangrol. Bet veikia taip pat.
Atsakyti