Įkraunama...
Įkraunama...

Pankreatitas(kasos uždegimas)

QUOTE(solo2 @ 2011 03 24, 20:11)
Po operacijos jei viskas tvarkoje tai neilgiau pora dienų,o "sunkiai" iki 10kg koki menesi pasisaugot kol pilvapleve pjuvio vietose sugis. mastau.gif

Merginos labukas ka daryti kad burna nekartetu ka gerti nuzudys tas kartumas o kai karteja tai ir pykinimas prisideda . g.gif g.gif
Atsakyti

renatele o ligonineje guledama daktaru neklausei del to kartejimo?Pabandyk smiltyninio šlamučio arbata,gal padės. g.gif
http://www.infomed.l...s,id,f9a26640ce
Atsakyti
Labas visoms.Na ka turejau jau buti po operacijos,bet atsigulus i ligonine ir atlikus pries operacija tyrimus paaiskejo,kad mano kraujo tyrimai blogi ir jos man neatliko,negana to pasake kad pas mane kazkur dar latakuose akmenu yra.Ir isleido namo gydytis su paracetamoliu verysad.gif Net negaliu pasakyti,kaip jauciuosi,jau galvojau baigsis mano kancios o pasirodo dar ilgai kankinsiuosi,nes tik balandzio 13d. gavau siuntima vel tyrimams.Nebesuprantu ka tie airiai su manimi daro,nejau jie mano,kad nuo paracetamolio mano kraujas atsistatys?Bet sako kasos uzdegimo nebera,nors tiek paguode.
O del kartumo burnoje man jis irgi daznai atsiranda,as stengiuosi daug vandens.gerti ir koki saldaini vis ciulpti,vaistu kol kas neatradau.
Atsakyti
QUOTE(Armon @ 2011 03 26, 12:35)
Labas visoms.Na ka turejau jau buti po operacijos,bet atsigulus i ligonine ir atlikus pries operacija tyrimus paaiskejo,kad mano kraujo tyrimai blogi ir jos man neatliko,negana to pasake kad pas mane kazkur dar latakuose akmenu yra.Ir isleido namo gydytis su paracetamoliu verysad.gif Net negaliu pasakyti,kaip jauciuosi,jau galvojau baigsis mano kancios o pasirodo dar ilgai kankinsiuosi,nes tik balandzio 13d. gavau siuntima vel tyrimams.Nebesuprantu ka tie airiai su manimi daro,nejau jie mano,kad nuo paracetamolio mano kraujas atsistatys?Bet sako kasos uzdegimo nebera,nors tiek paguode.
O del kartumo burnoje man jis irgi daznai atsiranda,as stengiuosi daug vandens.gerti ir koki saldaini vis ciulpti,vaistu kol kas neatradau.

Labutis Solo , klausiau del kartelybes burnoj jie peciais patrauke viens y kita paziurejo ir viskas , reiks paprasyt puskes kad nupirktu kaip tik LT yra . Armon uzuojauta tau del sios salies gyditoju niekur jie neskuba vandenc gerti daug negaliu vemt pradedu tuoj jei per diena isgeriu nepilnai litra po biskiuka yra labai gerai , ir po maisto negaliu gerti tuoj pat nes gaunasi atvirkstine rekcija . Arom jei tau sukils skausmai tu ne nemuose buk o y ligonine vaziuok tada nors morfijaus gausi nors nebeskaudes . Kantrybes Arom cia ji tik padeti gali . Sekmes mergaites nesusirkil labiau nei sergame . iki .
Atsakyti
Labas visoms! smile.gif Na, va, grizau is Lietuveles nukabinusi nosi verysad.gif Goda Denapiene isklausiusi mano nusiskundimus nusiunte padaryti gastrofibroduodenoskopija ir pilvo organu echo ir kraujo tyrima. Skranddis, dvylikapirste tvarkoje, tulzis taip pat, siek tiek pariebejusios kepenys ir pakites kasos echogeniskumas, plius rugstis skrandzioperdidele. Men laiko gerti nexiuma ir balandzio pabaigoje vel i Vilniu. Ot taip, o skausmai ir virskinimo bedos yra. Suprask kaip nori. Armon, uzjauciu kad tesiasi bedeliu periodas nes zinai kad nepasalinsi skausmo priezasties taip greitai. Linkiu kantrybes kaip ir renatele. Rita, sekmes tau operuojant tulzi! Manau kad laikotarpi buvimo ligonineje kiekvieno zmogaus skirtingas. Norek greiciau pasveikti ir pasveiksi. Renatele, uzjauciu tave del kanciu, zinau kas manes laukia su airiu gyd. Del kartumo burnoje manau reikia gyditi priezasti, pabandyk paskaitineti nete kokiu liaudies priemoniu kaip paspartinti tulzies pasveikima. Sekmes mergaites!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
thumbup.gif Labas visoms.
Aciu uz palaikyma uz patarimus.Anavjera,sveika sugryzus,kaip matau nieko baisaus tau neaptiko,tai aciu dievui.Tik aisku tas skausmas nuolatinis tai nieko gero nezadantis.Bet vis dabar ramiau,kai atsilikai tyrimus.O as matai,ir toliau kankinuosi,ir vis nauju diagnoziu suzinau.Siandiena buvau pas seimos gydytoja,tai paeme krauja,bet kaip visa laika toje airijoje,atsakymai tik penktadieni.Nors tiek esu laiminga,kad 3 dienas neskaudejo nes geriu nuskausminamuosius tramapine 50mg.Okas del vaziavimo i ligonine kai uzeina priepuoliai tai,manau neapsimoka
nes ir dabar gi paleido ir su skausmais ir su tyrimais blogais.
Kazin kaip jauciasi Jammin?
Stiprybes ir maziau skausmu visoms!
Atsakyti
Labutis merginos 4u.gif
Na ir nepasisekė tau Armon doh.gif Dar porą savaitėlių teks kažkaip pratempti... Gerai, kad bent porą dienų geriau jautiesi smile.gif Tikėkimės taip bus ir kitas dieneles smile.gif

Anavjera, puiku, kad nieko rimto nerado thumbup.gif Bet negi tie skausmai nuo skrandžio rūgšties? g.gif O ką kraujas parodė?

Renatėle, siaubinga skaityti kaip tu kankiniesi unsure.gif Ir jau tiek laiko niekas nieko doro nepadaro, kad tau būtų nors kiek geriau... Laikykis 4u.gif

Aš tai nežinau nuo meilės biggrin.gif ar nuo griežtos sveikos mitybos jaučiuosi ženkliai geriau smile.gif O gal viskas kartu padėjo smile.gif Skausmai dar tebeaplanko, bet jie jau pakenčiami, ne tokie stiprūs bigsmile.gif O ir atradau, kad Almagelis labai gerai padeda-tik jaučiu prasidedantį skausmą-iškart čiumpu Almagelį ir didelių skausmų nebesulaukiu smile.gif Ir naktim miegu normaliai, visdar ant pačios didžiausios pagalvės smile.gif Žodžiu kartais savigyda geriau veikia, nei visų daktarų patarimai biggrin.gif doh.gif

Sveikatytės visoms, geros nuotaikos ir puikios savijautos smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos mergikes! Jammin, kaip dziugu kad tau viskas klostosi gerai smile.gif Linkiu ir toliau taip laikytis!!!!! Manau kad ir meile duoda savo rezultatu nes pozityviai nuteikia. Kas liecia savigyda tai kas geriau uz mus pazista musu organizma smile.gif . Del tyrimo Vilniuje tai net nezinau ka pasakyti, skausmai kokius jauciu as manau tikrai negali buti nuo skrandzio rugstingumo verysad.gif Gera kad nieko rimto nerado bet neramu kad nezinau nuo ko skauda. Kraujo tyrimas geras. Siaip pagal savo bukle jauciu kad kasa streikuoja bet matyti nera dideliu pakitimu uztai ir nerodo. Reikes prasyti cia vietoje daktaro padaryti toki specifini testa patikrinti kiek maisto susivirskina tada gal bus aiskiau, nes tikrai vargina tie skausmai ir dar psichologine busena nelabai kokia verysad.gif Viliuosi visos neblogai jauciates! Iki sekancio! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anavjera @ 2011 03 29, 08:19)
Sveikos gyvos mergikes! Jammin, kaip dziugu kad tau viskas klostosi gerai smile.gif Linkiu ir toliau taip laikytis!!!!! Manau kad ir meile duoda savo rezultatu nes pozityviai nuteikia. Kas liecia savigyda tai kas geriau uz mus pazista musu organizma smile.gif . Del tyrimo Vilniuje tai net nezinau ka pasakyti, skausmai kokius jauciu as manau tikrai negali buti nuo skrandzio rugstingumo verysad.gif Gera kad nieko rimto nerado bet neramu kad nezinau nuo ko skauda. Kraujo tyrimas geras. Siaip pagal savo bukle jauciu kad kasa streikuoja bet matyti nera dideliu pakitimu uztai ir nerodo. Reikes prasyti cia vietoje daktaro padaryti toki specifini testa patikrinti kiek maisto susivirskina tada gal bus aiskiau, nes tikrai vargina tie skausmai ir dar psichologine busena nelabai kokia verysad.gif Viliuosi visos neblogai jauciates! Iki sekancio! smile.gif

Labutis mergytes .Jo Jammin su kiekviena diena vis kazkas nauja islenda su sveikata . Kitoj savaitei vaziuosiu vel y ligonine daktaru komisija kazkokia bus tai spres ka daryti su manim bent taip seimos daktare sendien sake . Pagyvencim pamatysim siandien skausmu kaip ir nebuvo tikiuosi ir nebus bet kartejimas ir pykinimas zudo . Anvjera dziugu kad nieko rimta nerado bet nezinia is kur skausmai neduoda ramybes taip jau buna kad kazkur usislepia ta liga ir griauzia pamazu . Stiprybes palinkesiu ir kantrybes . Jammin dziugu kad jautiesi geriau kad taip ir toliau . Stiprybes mergaiciukes visom ir nesusirkit labiau . Ikiukas
Atsakyti
Laba! Laikykis Renatele, uzjauciu del ligos! Gerai kad nors neskauda, mane tai tas kasdienis skausmas nuzudys kaip tu kad rasai. Rasyk butinai ka nuspres daktaru komisija. Kiek suprantu tu gydaisi Belfaste? Sekmes!!!!
Atsakyti
Labutis kasininkės 4u.gif gerai skamba ''kasininkės'' wub.gif
Senai čia pas jus jau nebuvau, matau ir tema jau nauja ir kolektyvo nemažai naujo .. Šaunuolė Jammin1
Na ir bjauri liga, nei pasveikt , nei normaliai gyvent neduoda blush2.gif
Tik biški pasilepini ir tuoj signalizuoja į visus šonus , oda susiraukšlėjo kaip senės, plaukai auga visur kur reikia ir nereikia - ar jums taip nėra? Čia gal dėl sutrikusios endokrininės sistemos.. tuoj barzdą skust reikės , net nežinau čia juoktis ar jau verkt reikia.. doh.gif
Tas maistas .. galvojau priprasiu ir bus viskas gerai , o kuo toliau tuo labiau nuo jo bloga verysad.gif
Va teip - bloga mano nuotaika , tai perdaug ir nerašysiu - negadinsiu jums jos biggrin.gif
Laikykitės mergaičiukės - stiprybės jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas Sanita! Malonu tave vel matyti jau tapusioj man antrais namais temoje. smile.gif Kas liecia nuotaika tai pilnai suprantu, man ji irgi liudnoka. Atrodo raminu save raminu kad viskas ne taip jau blogai(jug gyvenu) bet kaip skausmai uzeina tai vel istyztu verysad.gif Del odos ir plauku negaliu parasyti nieko nes mano sirgimo stazas gan mazas 3men, kas bus toliau nezinau. Sanita, o kur tau pagrinde skauda ir ar geri fermentus?
Atsakyti