Įkraunama...
Įkraunama...

Pankreatitas(kasos uždegimas)

Jammin, uzjauciu! Ot bjaurybele isitaiseme schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2011 04 14, 20:48)
Labukas AMBRE,
Man daryta saulės rezginio blokada smile.gif Kas konkrečiau domina? Pačios procedūros eiga ar rezultatai? smile.gif

Šaunu mergytės, kad visos tiriatės ir rankų nenuleidžiat smile.gif Labai laukiu tavo atsakymų Armon smile.gif

O aš šiandien jau blogiau laikausi, vėl skausmai atsinaujino  doh.gif  Tik pasigyriau  doh.gif  biggrin.gif


Labukas. Jau per google pamaciau, kad jus daretes... smile.gif
Mano mamai kasos vezys ir labai dideli skausmai- tai galvojame apie ta blokada.Ar verta?
kiek laiko numalsinamas skausmas?
P.s. atsiprasau, kad inesu tokiu liudnu veju, bet tikiuosi ir linkiu, kad jusu tai nepalies.
Atsakyti
Labas visoms.
Ambre toks gyvenimas,niekada nezinosi kokios ligos uzpuls,svarbiausia mano manymu ieskoti informacijos,kad kazkaip palengvinti savo artimo,ar savo skausmus.Nenuleisk ranku ir isbandykite viska kas imanoma,kad paskui nesigailetumei,kad to ar ano nepadarei.
Jammin,nepatikesi bet as irgi negaliu niekam girtis ,kai geriau jauciuosi,nes kai tik pasigiriu ir vel apturiu skausmus.tikiuosi ilgai nesikankinsi,rasi budu,kaip iveikti ta skausma.
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 04 15, 07:27)
Labukas. Jau per google pamaciau, kad jus daretes... smile.gif
Mano mamai kasos vezys ir  labai dideli skausmai- tai galvojame apie ta blokada.Ar verta?
kiek laiko numalsinamas skausmas?
P.s. atsiprasau, kad inesu tokiu liudnu veju, bet tikiuosi ir linkiu, kad jusu tai nepalies.

Labas mergaiciukes . Jamin man petys daugiau desinys skauda kartais ir kairy prigriebia bet pagrinde desinys sonas ir petys man daryti visi tyrimai visi rezonansai jei atsimeni kai susirgau kasos uzdegimu pirma tik kraujas terode kad netvarkoj , nei vienas tyrimas neparode nei cia nei lietuvoj kur problema o uzdegimai buvo visam organizme kol galutinis tyrimas buvo lindimas y kasa tada juk ir pamate kad latakai suauge juos ir praplatino . tik sy karta aciu Dievuluj kad kasos neliecia jos fermentai nieko blogo nerodo 105 emilaze nei krenta nei kyla . tik bilurubinas aukstas ir kepenu fermentai auksti kraujyje . Tai cia irgi nesupranta kur suo pakastas su manim visus ekoskopus praejau tai beliko paskutinis zonda kis y tulzy ir ziures kas ten ir tirs ja ar ji veikia . Tik tiek kad laukti cia reikia , bet kaip sakoma kencianciam dangus . As ytariu kad tulzies latakas uzsikises yra nes pas mane tukzy yra klampaus smelio taip lietuvoj sake kai dare rcr tyrima ir perspejo kad jis gali uzaukti atgal o jei taip atsitiks tures daryt operacija ir y juos deti vamzdelius kad nebeuzsikistu . Ot prirasiau . Ko galiu palinketi mergaites stiprybes ir kantrybes visoms nes viena diena geriau buna kita blogiau va taip ir gyventi reikia . Siandien as pvz labai gerai jauciuosi o vakar raiciaus is skausmo parkritus . Taip kad sunku nuspeti kada busim be skausmu . Taip kad gero silto savaitgalio mergaiciukes . thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 04 15, 09:27)
Labukas. Jau per google pamaciau, kad jus daretes... smile.gif
Mano mamai kasos vezys ir  labai dideli skausmai- tai galvojame apie ta blokada.Ar verta?
kiek laiko numalsinamas skausmas?
P.s. atsiprasau, kad inesu tokiu liudnu veju, bet tikiuosi ir linkiu, kad jusu tai nepalies.

Labutis smile.gif
Na, mano situacija kiek kitokia ir man labai sunku pasakyti ar būtent saulės rezginio blokada padėjo. Man buvo darytos dvi kasos operacijos, tačiau po antrosios gulėdama ligoninėje dar jaučiau didelį skausmą, todėl chirurgas nusiuntė į skausmo kliniką, kur ir padarė blokadą. Blokadą darė maždaug kovo vidury, po blokados liepą dar kartą apturėjau kasos uždegimą, o poto bėdos baigėsi ir iki dabar tfu tfu tfu su kasa problemų didelių neturėjau(jau apie pusantrų metų) smile.gif Tad ir nežinau ar skausmus pašalino operacijų metu, ar blokada galutinai juos užslopino smile.gif
Šiaip patarčiau bandyti, pati procedūra nėra nei labai baisi, nei skausminga, tik nežinau kiek rizikinga(kadangi duriama labai ilga adata iš nugaros pusės, berods tarp slankstelių). Po procedūros jau tą pačią dieną galima keliauti namo smile.gif
Įdomu būtų sužinoti kodėl dvejojate? Gal kažką gydytojai apie riziką pasakojo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2011 04 15, 19:27)
Labutis  smile.gif
Na, mano situacija kiek kitokia ir man labai sunku pasakyti ar būtent saulės rezginio blokada padėjo. Man buvo darytos dvi kasos operacijos, tačiau po antrosios gulėdama ligoninėje dar jaučiau didelį skausmą, todėl chirurgas nusiuntė į skausmo kliniką, kur ir padarė blokadą. Blokadą darė maždaug kovo vidury, po blokados liepą dar kartą apturėjau kasos uždegimą, o poto bėdos baigėsi ir iki dabar tfu tfu tfu su kasa problemų didelių neturėjau(jau apie pusantrų metų)  smile.gif  Tad ir nežinau ar skausmus pašalino operacijų metu, ar blokada galutinai juos užslopino smile.gif
Šiaip patarčiau bandyti, pati procedūra nėra nei labai baisi, nei skausminga, tik nežinau kiek rizikinga(kadangi duriama labai ilga adata iš nugaros pusės, berods tarp slankstelių). Po procedūros jau tą pačią dieną galima keliauti namo smile.gif 
Įdomu būtų sužinoti kodėl dvejojate? Gal kažką gydytojai apie riziką pasakojo?  g.gif

Rizika yra visada. pvz plauti perdurti net gali unsure.gif Mamyte bijo, nors mes jai nesakom apie kazkokia rizika.Tiesiog bijo. Gydytoja nesako nei taip, nei ne-tarytum apsidrausdama. O siaip as ieskau zmoniu, kas savo kailiu tai patyre- nes gal lengviau apsispresti bus. Viskas jau yra yra smarkiai pazenge, jau ir metastazes kepenyse , gal net zarnyne- tai tas skausmas toks "vaikstantis". Jeigu bent kokiam menesiui/dviems ji nuimtu ir nereiktu tiek nuskausminamuju- butu idealu, kiek imanoma tokioje situacijoje.

Dar ir teciui letini pankreatita atrado- vaiksto uz sonu susiemes- kas efektyviai jam nuimtu skausma?
Atsakyti
Labukas! Ambre, gal vis del to reiketu bandyti, nes man taip atrodo kad kam kenteti skausmus jei galima palengvinti zmogaus busena. Kasdienis skausmas juk is proto gali isvesti verysad.gif Mamyte dar pasidziaugtu dienomis be skausmo. Atsiprasau kad klausiu, o kiek tavo mamyte serga? Ir kaip viska atrado? Man paciai skauda kasdiena o gyd sviete kasa ir nieko nerado. O man skauda tiek pilva tiek nugara ties mentimis verysad.gif Busiu dekinga uz informacija! Mamytei linkiu kiek imanoma numazinti skausma! Ir daugiau buki kartu, palaikymas labai svarbus! O tu pati ziurekis ka valgai nes mamyte su kasa problemu turi dar ir tevukas. Ziurekis saves ir mylek tevus!!!!!!!!!
Papildyta:
O del skausmo tevukui tai reikia ieskoti vaistu, kiekvienam savas. Man nuima skausma tramadolis. Tai opioidinis analgetikas, jia dar siek tiek ramina, bet reikia bandyti ar priima kasa vaista ar ne. Sekmes jums!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(anavjera @ 2011 04 16, 20:57)
Labukas! Ambre, gal vis del to reiketu bandyti, nes man taip atrodo kad kam kenteti skausmus jei galima palengvinti zmogaus busena. Kasdienis skausmas juk is proto gali isvesti verysad.gif Mamyte dar pasidziaugtu dienomis be skausmo. Atsiprasau kad klausiu, o kiek tavo mamyte serga? Ir kaip viska atrado? Man paciai skauda kasdiena o gyd sviete kasa ir nieko nerado. O man skauda tiek pilva tiek nugara ties mentimis verysad.gif Busiu dekinga uz informacija! Mamytei linkiu kiek imanoma numazinti skausma! Ir daugiau buki kartu, palaikymas labai svarbus! O tu pati ziurekis ka valgai nes mamyte su kasa problemu turi dar ir tevukas. Ziurekis saves ir mylek tevus!!!!!!!!!
Papildyta:
O del skausmo tevukui tai reikia ieskoti vaistu, kiekvienam savas. Man nuima skausma tramadolis. Tai opioidinis analgetikas, jia dar siek tiek ramina, bet reikia bandyti ar priima kasa vaista ar ne. Sekmes jums!!!!!!!!!!!!!!!!


Na mums pliusas, kad meno sese yra medike, tai ji vaistukus leidzia( tramadoli, ketanova+ pleistras). O mama sako,gal dar bus blogiau...gal veliau...
O rado ta dalyka pries metus su trupuciu, kraujo tyrimai geri buvo, bet nevirskino ,skaudejo pilva ir paskui pradejo gelsti (nes auglys uzspaude tulzies lataka). Dare echoskopija -nieko nemate.O ant kasos galvutes buvo tas piktasis.
Tada gulde i ligonine dare magnetini rezonansa ir aptiko. Kadangi buvo jau perauges megistraline kraujagysle, ispjauti buvo negalima, tai tik tulzies pusle pasalino. Siaip ne taip atlaike chemoterapija...
Aciu uz linkejimus, man paciai virskinimas visai paslijes, vien jau nuo nervu...
P.s. siaip nepasitikekit kraujo tyrimais, nes mamos markeris nerode jokio vezio. O kai atrado- tai jau 3stad. unsure.gif
Sveikateles jums 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 04 17, 07:00)
Na mums pliusas, kad meno sese yra medike, tai ji vaistukus leidzia( tramadoli, ketanova+ pleistras). O mama sako,gal dar bus blogiau...gal veliau...
O rado ta dalyka pries metus su trupuciu, kraujo tyrimai geri buvo, bet nevirskino ,skaudejo pilva ir paskui pradejo gelsti (nes auglys uzspaude tulzies lataka). Dare echoskopija -nieko nemate.O ant kasos galvutes buvo tas piktasis.
Tada gulde i ligonine dare magnetini rezonansa ir aptiko. Kadangi buvo jau perauges megistraline kraujagysle, ispjauti buvo negalima, tai tik tulzies pusle pasalino.  Siaip ne taip  atlaike chemoterapija...
Aciu uz linkejimus, man paciai virskinimas visai paslijes, vien jau nuo nervu...
P.s. siaip  nepasitikekit kraujo tyrimais, nes mamos markeris nerode jokio vezio. O kai atrado- tai jau 3stad. unsure.gif
Sveikateles  jums 4u.gif

Labutis Ambre stiprybes tau didelios del mamos ir mamai geru dienu . Sunku kai taip nutinka kasos vezys klastingas nepasirodo ir randamas tik 3 ar 4 stadijoj . Mano teta mire kasos veziu pries gerus 12metu . pasijuto blogai tik 4 stadijoj ir labai gret uzgeso net hemoterapijos nespejo sulaukti daktarai tik morfiju leido nuo skausmo . Sake kiek zinau cia ligoninei susipazinau su aire moterim kuri serga kasos vezju tai ji ppasidare kazkokio nervo blokada ir dar pleistrus vartoja tai jai skaudedavo tik po maistokoky 20minu . ir praeidavo . As net nepatikejau kad jai vezys nes zmogus atrode sveikas o skausmu metu tai liga mates pujkiai . Taip kad manau tikrai darykites jai bus lengviau pacai maziau kankinsis ir jus ne taip reguosit kai jai skaudes stiprybes ir sviesiu dienu sekmes .
Atsakyti
Laba! Aciu uz papasakojima, Ambre! O jus bandete kokius alternatyvios medicinos metodus? Gal zoleles kokios yra kad palengvinti skausmus. Ir koki maista mama valgo? Skaiciau kad onkologiniams ligoniams ne visa maista rekomenduoja valgyti. Zinau kad brokoliai ne tik stabdo auglio augima bet dar ir naikina blogasias lasteles.Laikykites mielos moterys! Nuosirdziausiai linkiugeru dienu! Ir jei tos dienos be skausmo ir teikia dziaugsmo tai kuo daugiau tu dienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 04 16, 12:19)



Siaubas, gal padetu kazkiek phlogenzymas, dabar pasitikrinau anotacija tinka ir prie kasos ligu ir siaip pastiprintu organizma po chemo..


Visas labai uzjauciu sergancias kasos uzdegimu. Man simptomai, kaip ir atitinka visus letinio pankreatito diagnoze, is pradziu gal umiau buvo, o dabar ikyriai maudzia kairej pusej.
Tik gavau soka nuejus pas seimos gydytoja swoon.gif , sako cia skrandis, kasos turi plisti ir i desine puse, butinai juosiantis skausmas??

Pavalgius man iskart skauda kaire puse, kartais uz keletos min., seimos patikino, kad is kart negali skaudeti, butinai turi buti po valandos skausmas - esa kasa pradeda skirti fermentus. O man simptomai atitinka paskaitinejus "kasininkes", pora kartu iskart pavalgius visiskai susividuriavau iskart - vel patikino esa ne kasos, skrandzio pozymis. Dazniau varo i wc, nesuvirskinto maisto likuciu - esa vel skrandis. Siaip baisi savijauta, karstis ismusinejo. Kai nevalgiau badavau geriau buvo, tik koks maistas ir vel tas skausmas.
Ne velnio netikiu seimos g., seniai masciau keisti, tik bijau ant meskos uzsirauti nuo vilko. Nes esu keleta kartu rijus zarna, bakterija pries n metu uzmusta ir nieko tam skrandy nemate.
Pas seimos g. zado netenku, visos vaistininkes parodzius vieta sake - kasa, o dabar nezinau.

Klausimas ar skausmas gali buti vienoje kaireje puseje, kartais buna labiau koncentruotas, kartais paplinta ir i juosmeni (reciau)?

Tyrimus eisiu veliau, sake jei nepraeis, dabar israse omeprazoli ax.gif
Dar pati nusipirkau kramtoma margaini, arbatu nuo kasos uzdegimo, paskui zmones ir eina pas homeopatus, kai tie seimos grybukus rauna, nes jau ne pirmas kartas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sadmoon: 18 balandžio 2011 - 14:32
QUOTE(ambre @ 2011 04 16, 12:19)

Dar ir teciui letini pankreatita atrado- vaiksto uz sonu susiemes- kas efektyviai  jam nuimtu skausma?

Labutis,
Sunku kažką ir patarti, nes vieniem vieni vaistukai padeda, kitiem kiti.
Man nedidelius skausmus padėdavo numalšinti leidžiamas diclac, o didelius tik tramadolis arba morfijus..
Liūdna, kad netik mamytę, bet ir tėtį ši bjauri liga aplankė sad.gif Stiprybės, stiprybės ir dar kartą jums stiprybės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sadmoon @ 2011 04 18, 15:31)



Klausimas ar skausmas gali buti vienoje kaireje puseje, kartais buna labiau koncentruotas, kartais paplinta ir i juosmeni (reciau)?



Na, čia daug merginų, kurios plepėdavo šioje temelėje ankščiau, sakė jog joms skaudėdavo kairįjį šoną. Ir nevisada būtinai jis turi į juosmenį išplisti, taip dažniausiai nutinka prie stipresnių skausmų. Man skaudėdavo dešinį šoną, bet mano istorija atskira, ten tas auglys išprovokuodavo dešinės pusės skausmą, nes buvo užspaudęs pusę organų. O kai skausmai labai stiprūs, tai man visuomet ir nugarą ir pilvo vidurį ir abu šonus skaudėdavo.
Sadmoon, o skrandis ankščiau galėjo būti sveikas, bet tos žaizdos labai greitai atsiranda, tad tyrimus vistiek reikia kartoti smile.gif
Bet tie gydytojai... doh.gif Būtų davę siuntimus pasidaryti tuos standartinius tyrimus,gal jau dabar kažkas aiškiau būtų unsure.gif O čia paskyrė omeprozolį, kaip supratau nieko netyrę doh.gif Supuvus ta gydymo sistema mūsų poliklinikose- vis laukti ir žaisti sveikata- padės ar ne...... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 19 balandžio 2011 - 19:12