Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos žodis per vestuves

Sveikos,

būtų įdomu sužinoti, ar jaunosios sako kalbą, gražius žodžius per vestuves? Ar yra tokių, kurios pvz. bažnyčioje skaitėte gražią maldą, savo žodžius ar pan? Esu mačiusi, kad bažnyčioje jaunikis dėkojo tėvams ir sakė trumpą, gražią meilės istoriją-palinkėjimą nuotakai ir visiems susirinkusiems, kitose vestuvėse jaunosios sesuo skaitė maldą. Ar kuri darote kažką panašaus? Svarbiau sužinoti, ar pačios planuojate/jau sakėte kažką bažnyčioje ar neoficialioje dalyje (ne padėką tėvams, o kažką skirtą labiau vyrui ir bendrai svečiams)? Dėkoju
Atsakyti
QUOTE(svilikelis @ 2011 02 19, 14:52)
Sveikos,

būtų įdomu sužinoti, ar jaunosios sako kalbą, gražius žodžius per vestuves? Ar yra tokių, kurios pvz. bažnyčioje skaitėte gražią maldą, savo žodžius ar pan? Esu mačiusi, kad bažnyčioje jaunikis dėkojo tėvams ir sakė trumpą, gražią meilės istoriją-palinkėjimą nuotakai ir visiems susirinkusiems, kitose vestuvėse jaunosios sesuo skaitė maldą. Ar kuri darote kažką panašaus? Svarbiau sužinoti, ar pačios planuojate/jau sakėte kažką bažnyčioje ar neoficialioje dalyje (ne padėką tėvams, o kažką skirtą labiau vyrui ir bendrai svečiams)? Dėkoju



kai vedė mano brolis, mano sesuo skaitė meilės maldelę. Bažnyčioje tiek. O pokylio metu, jaunieji tiesiog sako padėkos žodžius svečiams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svilikelis @ 2011 02 19, 14:52)
Sveikos,

būtų įdomu sužinoti, ar jaunosios sako kalbą, gražius žodžius per vestuves? Ar yra tokių, kurios pvz. bažnyčioje skaitėte gražią maldą, savo žodžius ar pan? Esu mačiusi, kad bažnyčioje jaunikis dėkojo tėvams ir sakė trumpą, gražią meilės istoriją-palinkėjimą nuotakai ir visiems susirinkusiems, kitose vestuvėse jaunosios sesuo skaitė maldą. Ar kuri darote kažką panašaus? Svarbiau sužinoti, ar pačios planuojate/jau sakėte kažką bažnyčioje ar neoficialioje dalyje (ne padėką tėvams, o kažką skirtą labiau vyrui ir bendrai svečiams)? Dėkoju

Vienose vestuvese jaunieji padekojo kiekvienam sveciui ir iteike simbolines dovaneles, vestuves buvo nedideles. Iteikdami suvenyra individualiai kiekvienam sake uz ka dekoja.
Mes savo vestuvese tikrai kalbos nesakysime, nes manau ir taip to jaudulio uzteks. Na, aisku, nekalbu apie tradicine padeka tevams ir pirsliams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svilikelis @ 2011 02 19, 15:52)
Sveikos,

būtų įdomu sužinoti, ar jaunosios sako kalbą, gražius žodžius per vestuves? Ar yra tokių, kurios pvz. bažnyčioje skaitėte gražią maldą, savo žodžius ar pan? Esu mačiusi, kad bažnyčioje jaunikis dėkojo tėvams ir sakė trumpą, gražią meilės istoriją-palinkėjimą nuotakai ir visiems susirinkusiems, kitose vestuvėse jaunosios sesuo skaitė maldą. Ar kuri darote kažką panašaus? Svarbiau sužinoti, ar pačios planuojate/jau sakėte kažką bažnyčioje ar neoficialioje dalyje (ne padėką tėvams, o kažką skirtą labiau vyrui ir bendrai svečiams)? Dėkoju


mes vestuvese tik trumpai padekosim tevams ir sveciams
Atsakyti
Kokia gera idėja 4u.gif
labai norėčiau, kad kas nors iš giminaičių bažnyčioje pasakytų/paskaitytų apie meilę ar ką nors pan smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasiux23 @ 2011 02 20, 10:42)
kai vedė mano brolis, mano sesuo skaitė meilės maldelę. Bažnyčioje tiek. O pokylio metu, jaunieji tiesiog sako padėkos žodžius svečiams thumbup.gif

o kas čia per meilės maldelė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiuvete: 21 vasario 2011 - 11:40
Čia prisiskaičiau labai daug gražių kalbų, kurias galima pasakyti per ceremoniją, patiems išmokti mintinai kokius gražus įžadus, ką sakyti pasikeičiant žiedais ir t.t. wub.gif wub.gif


http://www.angelfire.../wedscript.html thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiuvete @ 2011 02 21, 11:40)
Kokia gera idėja  4u.gif
labai norėčiau, kad kas nors iš giminaičių bažnyčioje pasakytų/paskaitytų apie meilę ar ką nors pan smile.gif
Papildyta:

o kas čia per meilės maldelė?



Bažnyčioje kunigas duoda skaityti dažniausiai piršlienei ODĘ MEILEI.... šiaip labai graži
Atsakyti
QUOTE(Rasiux23 @ 2011 03 06, 22:37)
Bažnyčioje kunigas duoda skaityti dažniausiai piršlienei ODĘ MEILEI.... šiaip labai graži

o jei nėra nei piršlienės, nei svočios tik svečiai? ax.gif
Atsakyti
Tai liudininkai visvien yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiuvete @ 2011 02 21, 12:40)
Kokia gera idėja  4u.gif
o kas čia per meilės maldelė?

Himnas meilei mirksiukas.gif Mano svajonė, kad per ceremoniją vaikų choras sugiedotų šį himną wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo konkreciai: 07 kovo 2011 - 09:51
QUOTE(svilikelis @ 2011 02 19, 14:52)
Sveikos,

būtų įdomu sužinoti, ar jaunosios sako kalbą, gražius žodžius per vestuves? Ar yra tokių, kurios pvz. bažnyčioje skaitėte gražią maldą, savo žodžius ar pan? Esu mačiusi, kad bažnyčioje jaunikis dėkojo tėvams ir sakė trumpą, gražią meilės istoriją-palinkėjimą nuotakai ir visiems susirinkusiems, kitose vestuvėse jaunosios sesuo skaitė maldą. Ar kuri darote kažką panašaus? Svarbiau sužinoti, ar pačios planuojate/jau sakėte kažką bažnyčioje ar neoficialioje dalyje (ne padėką tėvams, o kažką skirtą labiau vyrui ir bendrai svečiams)? Dėkoju

Labai gera mintis blush2.gif
O as kazkaip visada galvojau, kad Jaunieji kazkokia kalba sako... (nors esu tik vienose vestuvese buvus, kuriose jokios kalbos niekas nesake). Neseniai pradejau dometis, nes galvoju jau laikas galvot apie kalba, o aplinkiniai pradejo sakyt, kad ka as cia prisisapnavus doh.gif biggrin.gif
O vat butu grazu, paimt ir pasakyt kalbele kokia niekam nezinant g.gif ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(721laura127 @ 2011 03 07, 23:58)
Labai gera mintis  blush2.gif
O as kazkaip visada galvojau, kad Jaunieji kazkokia kalba sako... (nors esu tik vienose vestuvese buvus, kuriose jokios kalbos niekas nesake). Neseniai pradejau dometis, nes galvoju jau laikas galvot apie kalba, o aplinkiniai pradejo sakyt, kad ka as cia prisisapnavus  doh.gif  biggrin.gif
O vat butu grazu, paimt ir pasakyt kalbele kokia niekam nezinant  g.gif  ax.gif  g.gif

paprastai jaunieji pasako kelis žodžius tėvams ir svečiams, po to kai tėvai įteikia jauniesiems šeimos židinį mirksiukas.gif
Atsakyti