Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

sveikos kepejeles ,

Donra dailus darbas thumbup.gif ,isivaizduoju jog tikrovej atrodo dar ispudingiau bigsmile.gif

ikeliu kuklu vestuvini torta,vidus morenginis riesutinis,kaip "Dainava",Mein pastilazas,geles pacios darytos is cukrines mases.

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
As suzaveta nuo jusu darbu,
Daluze77,Asseni,Sandrulyte1975,Cipciukas,Dianocka,Red69,Donra,saunuoles jus auksarankes, 4u.gif ,
kaip kad zadejau idedu ir as savo antra torciuka dengta cukrine mase,dirbau isijuosus du vakarus,prie papuosimu,bet nesu patenkinta savu darbu schmoll.gif su laiku,gal ismikles rankytes ir mano....user posted image
Papildyta:
AGUONA blink.gif geliu puokste gali pamanyti kad gyva,jei neskaitytum parasymu po tortuku,grazu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kažkuroje temoje skaičiau, bet dabar neberandu, gal galit pakartoti arba nuorodą parodyti, kur buvo minima, kad vietoj dažų naudoja Yupi, t.y kaip jį naudoją ??? Ačiū labai , niekur pas mus nerandu dažų doh.gif
Atsakyti
Man tai visada cia super grazu, ir be masiu ir su masemis. Man tiek minciu kyla beziurint, kazi kada spesiu jas igyvendinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2011 03 06, 15:56)
kadangi ten ne angliskai sneka tai biski nesuprantu, o ka ten barsto ? pudra ? ar drozles kokias nors ? pagalvojau kad gera ideja butu aplamai padengima toki daryti, kai tingisi super duper lyginti, dzibuoti ar kuo nors dengti (cia as apie naminius tortus sneku)  blush2.gif


o su kokiu ten kremu uztepta g.gif ,nes kaip supratau dazus skiede su vandeniu.. Beze juk nemegsta dregmes.
Atsakyti
aguOna, pritrenkiančio grožio jūsų puokštės user posted image nu ir kaip įmanoma tokį grožį sukurt, neįtikėtina wub.gif visada laukiu ir žaviuosi jūsų tortais blush2.gif

Cipciuk retai, kada berašau čia, bet visada žaviuosi jūsų sukurtais tortukais wub.gif jūsų tas "50" išvertė iš koto - fantastiškas wub.gif kokia detalių gausybė mama mija user posted image na ir kantrybės turit tiek nulidyt laugh.gif kiti tortukai irgi įspūdingo grožio wub.gif visad varvinu seilę žiūrėdama į jūsų KŪRINIUS biggrin.gif

Asseni man labai patiko tavo tortas su rudom "virvutėm" toks neperkrautas, bet labai puošnus wub.gif o su nykštukais koks fainas tortukas bigsmile.gif nereali, nauja ir nematyta idėja thumbup.gif , tikra vaikiška pasaka... wub.gif

DONRA jau gyriau tave ir dar pasikartosiu... orchidėja fantastiško grožio... žiedų neina atskirt kur tikri kur cukriniai wub.gif nerealu thumbup.gif

Dianocka tavo stiliaus su niekuo nesumaišytum - gražūs, įspūdingi, šilti tavo tortai wub.gif

dar išskirt norisi red69 - mielas krikštynų tortukas labai wub.gif
sandrulyte1975 - gražutis ežiukas, daili ir tikroviška žuvis wub.gif
wingaile visad nustebini savo tortukais - gražios orchidėjos tavo wub.gif

ir kitos mergaitės šaunuolės... tobulėjat ne dienom o valandom biggrin.gif taip ir toliau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrulyte1975 @ 2011 03 06, 21:05)
o su kokiu ten kremu uztepta g.gif ,nes kaip supratau dazus skiede su vandeniu.. Beze juk nemegsta dregmes.

manau sviestinis ten kremas,i kuri pritrombavo kokoso drozliu ir veliau jas nudaze
Atsakyti
Esu tikra, kad esu kokia penkišimtoji su tuo pačiu klausimu, bet kad tieeeek temų prikalbėta ir grožių pridėta, kad kol išsistudijuosiu... Jau nei torto bereiks nei ko... Tad prašau paaiškinimo 4u.gif Padariau marshmellows'ų masę (paskui rožytes gamint bandysiu), pribėriau cukraus pudros, na ji jau tokia lyg ir minkoma, nekimba prie rankų labai, suvyniojau į plėvelę, padėjau šaldytuvan, o ji ten patapo iš kamuoliuko blyneliu... Ar per mažai cukraus pudros, ar ji pabuvus šaldytuve pakietės ir paskui rožytės laikysis? Nes kol kas tai bijau kad labai "nuvytusios" gėlės gali gautis bigsmile.gif
Ir dar klausimukas, ar jau paruoštą marshmellows masę galima padažyt papildomai? Marshmellows'ai buso baltai-rausvai-orandžiniai, ir nors cukraus pudra rausva, bendra masės spalva tokia "ryžoka", sakau, gal gražiau būtų raudonesnė?... g.gif Koks yuppi gėrimas gal tiktų dažymui? Tik ar ne per vėlu?..

Iš anksto labai dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agu0na @ 2011 03 06, 17:31)

Bet tos geles nerealios doh.gif wub.gif Niekaip negaliu patiket, kad jos cukrines. Labai grazios puokstes.
Atsakyti
aguona, jau gėlių gražumas, nerealios user posted image user posted image user posted image man tokias išlipint - aukštoji matematika user posted image
Atsakyti
QUOTE(agu0na @ 2011 03 06, 17:31)
sveikos kepejeles ,

Donra  dailus darbas thumbup.gif ,isivaizduoju jog tikrovej atrodo dar ispudingiau  bigsmile.gif

ikeliu kuklu vestuvini torta,

mhmmm...jeigu čia kuklus,tai aš...aš....kosmonautė turbūt....
nerealus.... wub.gif žaviuosi jūsų talentu kurti toookias gėles wub.gif wub.gif 4u.gif
sakykit,o kiek laiko užtruko sukurti šią kompoziciją?
Atsakyti
tikrai maniau,kad aguonos tortas puostas gyvom gelem.............. rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti