Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *52 Namučiai...


Knyga atpalaiduoja...

user posted image

Mūsų gimtadieniai

Papugele – sausio 31 d.

Aguonytė – vasario 9 d.
laTulipe – vasario 24 d.

Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 - kovo 25 d.
Nerinha – kovo 26 d.
Tibė - kovo 28 d.

Rauzi – balandžio 15 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.

Vessta – gegužės 15 d.

Dorifore – birželio 3 d.
_Only_ – birželio 19 d.

Biancca – liepos 1 d.
Jovituteee – liepos 1 d.
Skiautelė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
eliss – liepos 24 d.
shiaudine – liepos 25 d.

Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.

Taškė. – rugsėjo 14 d.
Pukis_miau – rugsėjo 19 d.
ceburashka – rugsėjo 23 d.

linamog – spalio 2 d.
Mona187 – spalio 18 d.
*IsaDora* – spalio 26 d.
AgnĖ.** – spalio 31 d.

ewe1ina – lapkričio 13 d.
Love Raimonda – lapkričio 15 d.
Stikliukas – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai - lapkričio 29 d.

daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.


Mūsų šaunusis blog'as
Atsakyti
Registruojuos naujoje temoje su J.Picoult "Kita sirdis". Gal visgi perskaitysiu as ja blush2.gif
Atsakyti
ziu koki filma radau smile.gif


V + M (Myliu tave) (2009)/ М+Ж (Я Люблю Тебя)

Režisierius: Александр Черных

Pagrindinė filmo herojė (vaidina akt. Нелли Уварова) – pilka pelytė iš Minsko, atvažiavusi į Maskvoje vykstančią knygų mugę. Ji – provincialė, tačiau labai romantiška asmenybė, šventai tikinti meile.
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2011 02 22, 11:20)
ziu koki filma radau smile.gif
V + M (Myliu tave) (2009)/ М+Ж (Я Люблю Тебя)

Režisierius: Александр Черных

Pagrindinė filmo herojė (vaidina akt. Нелли Уварова) – pilka pelytė iš Minsko, atvažiavusi į Maskvoje vykstančią knygų mugę. Ji – provincialė, tačiau labai romantiška asmenybė, šventai tikinti meile.


kaži tos mugės ten daug parodyta? smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2011 02 22, 12:21)
kaži tos mugės ten daug parodyta? smile.gif)

siunciuosi, paziuresiu kol miega princas smile.gif tai papasakosiu veliau smile.gif
Atsakyti
Naujoje temoje registruojuosi su:
1.John Fowles 'The magus' (magas)
2. Margaret George 'Kleopatros memuarai' (kurie skaitėt ją, pasakykit nuo kada prasidės kokie nors įdomumai, nes perskaičiau 200 psl, bet jau baisiai nuobodu. Jei mokėčiau numesti nebaigta, tai jau po 100 psl būčiau numetusi ją unsure.gif O dabar vos po 50 psl per dieną įveikiu unsure.gif )
Atsakyti
Tarp kitko, pratesiant diskusija apie piesima, - Aistru nastoje Filipas vienu metu nusprende tapti menininku biggrin.gif Pradejes mokytis piesti, jis sutiko tokia moteriske, kuri iki tol jau dvejus metus mokesi, ir ka - ji ismane visas taisykles ir t.t., bet piese labai prastai, nors buvo itikejusi, kad yra labai talentinga ir neivertinta...Ir net Filipo destytojas privaciame pokalbyje jam prisipazino, kad jis tera vidutinybe, ir su tuo susitaike...
Taigi vis tik turbut tas pasakymas apie talenta ir juoda darba toks salyginis... g.gif Vis tiek vienodai dirbdami vieni gali ohoho kokias aukstumas pasiekti, o kiti ir liks su ribotomis galimybemis...
Papildyta:
O as vakar pradejau Yalomo Gydyma Sopenhaueriu. Kadangi man patiko visos anksciau skaitytos jo knygos, manau, ir si neapvils bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 02 22, 12:50)
O as vakar pradejau Yalomo Gydyma Sopenhaueriu. Kadangi man patiko visos anksciau skaitytos jo knygos, manau, ir si neapvils bigsmile.gif

aha, gera, ir man patiko. paskui norejosi Sopenhaueri skaityt, bet greit praejo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Su jūsų pokalbiais aš nespėju, bet vistiek seku knygų aprašymus biggrin.gif Va, net "Vanduo drambliams" nusipirkau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ateinu su paskutine, tik vakar baigta skaityti knyga. Bet, taaaaip mane sužavėjusia wub.gif wub.gif Kathryn Stockett "Pagalba". Aš, skaičiau anglų kalba, nes nesu tikra ar galima tiksliai išversti "pagalbos" tarmę, kuria labai žavėjausi skaitydama thumbup.gif thumbup.gif Trumpai tariant: iš mano pusės, knygai 10 balų. Jei, kas skaitėte irgi, pasidalinkit, kaip jums?
Atsakyti
Labas rytas ax.gif

Registras su psichologijos ir pedagogikos konspektais valst. egzaminui ir dar šimtu konspektu kitiems egzaminams doh.gif jaučiu iki kito penktadienio taip nieko ir nepaskaitysiu, kol neišsilaikysiu...
Jei atsiras laiko grožinei - J. Kunčinas „Tūla“

Masako, aš „Gydymą Šopenhaueriu“ numečiau gal 100 psl. perskaičius, bet gailiuosi, tiek atsiliepimų gerų, kai ateis jai laikas, imsiu iš naujo skaityt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 22 vasario 2011 - 11:20
Nu joooooo, nuejau i kita tema pasiskaityt doh.gif doh.gif doh.gif Geriau buciau neejus biggrin.gif Nors as koki menesi pratupejau apacioj ir vienoj, ir kitoj temoj-tai man sita daug siltesne ir mielesne pasirode wub.gif Kas kad kalibrai knygu skirtingi, bet skaitom ir mes rimtu knygu, ania ax.gif ax.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Masako @ 2011 02 22, 11:50)
O as vakar pradejau Yalomo Gydyma Sopenhaueriu. Kadangi man patiko visos anksciau skaitytos jo knygos, manau, ir si neapvils bigsmile.gif

Sita autoriu ir as myliu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
SS, aciu uz, kaip visada, miela, grazia, jaukia temute 4u.gif
Registruojuosi su [B]Peter James ,,Skarabėjo produkcija"
.


QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 21, 22:48)

Na man tas nesuprantama ir neįsivaizduojama, nes kai buvau 12m. pradėjau dalyvauti įvairiuose konkursuose ir parodose, o 13m. - tarptautinėse, o jau 14m. laimėjau pirmąją vietą vienam konkurse Londone. Po to tas intensyvus piešimas, tapymas ir karpymas, vitražų darymas kiek aprimo, nes pradėjau susidomėjau kitokiais menais. Na o dabar mano studijos patenkina mane visapusiškai  lotuliukas.gif

[/B]

na ne visi, kaip ten sako, prie meno - ania? biggrin.gif
Atsakyti