Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *52 Namučiai...

QUOTE(LEEja @ 2011 02 22, 12:23)
as "Pagalba" esu skaiciusi - labai labai patiko, minusas tik vienas - per greit susiskaite. o tema man nagrinejama labai patiko, manau tai yra rimta ir reikalinga apie tas problemas kuo daugiau sneketi

Aš per sena.lt "Pagalba" vis ieškau pirkti. Buvo skelbime už 11lt (bet be knygos aplanko), tai už paprastą siuntimą norėjo dar 5lt. doh.gif O aš jau tokia esu, jei man plešią už siuntimą, specialiai neperku biggrin.gif O kitas skelbimas buvo už 25lt, pasiūlė man, sakau knygyne apie 29lt, neapsimoka man siųstis. Tai padėkojo už pastabą, numetė nuorodą, kad Jotemoj už 21lt ir pati nuleido kainą iki 20lt. Bet kai žinau, kad galima gaut pigiau, tai irgi neimu. biggrin.gif

Ačiū, SS, už temą, registruotjuosi su G. Radvilavičiūtė "Šiąnakt aš miegosiu prie sienos"
Atsakyti

Ai, Dori, šiandien iš pat ryto labai fainai susiskaitė tavo paskutiniai trys blog'o įrašai 4u.gif Patinka man su arbatos puodeliu vis pas tave ten užsukt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Creed @ 2011 02 22, 13:55)
Manau,kad sesei tiks,36 psl,kietais virseliais,smagus piesinukai,o teksta tu paskaitysiu,nera jo ten labai daug,as jau perskaiciau,smagus ir pamokantis netvarkinguolius thumbup.gif


Reikės man paieškot, nes tenka pakariauti irgi dėl tvarkos visiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 02 22, 13:59)
Reikės man paieškot, nes tenka pakariauti irgi dėl tvarkos visiems  smile.gif

Knygynuose yra, Pegase 11.99 smile.gif
Atsakyti
Labas naujoje temoje 4u.gif

Registras joje su Jean-Christophe Grange "Miserere". Galbūt šįvakar jau ir pabaigsiu. Jau toooookia įdomi knyga bigsmile.gif Man ji visus "Chirurgus" nuneša. Įtariu, tai bus pati įdomiausia mano šiai dienai skaityta trilerio-detektyvo žanro knyga.
Tik labai jau daug žiaurumų šioje knygoje. Pačiai jie netrukdo skaityti. Bet kas jautrios jiems (muminukas, eliss, gal dar kažkas), ginDie nerekomenduoju imti šios knygos į rankas.

QUOTE(muminukas @ 2011 02 22, 08:21)
Ingėnai, o turi geltoną ir kone perpus plonesnę mumių knygelę? ji pati pirmoji. Vkm buvo, 15 litų, bet nepirkau - kitais metais nupirksiu.

Žinau, kad ką tik pasirodė ta pirmoji. Bet neturiu jos. Iš viso aš nusipirkau tik pora šios serijos knygelių iš vidurio (dabar skaitom žalsvą, ir turiu pačią paskutinę, žydrą). Bet kažkaip skaitymas ne nuo pradžių lyg ir netrukdo.


QUOTE(Masako @ 2011 02 22, 09:26)
*Nemoku piesti, mokykloj piesiau labai prastai, kaip man atrodo, bet darzelio laikais tai tikrai graziai piesdavau, girdavo mus su tokia viena mergaite, dar atsimenu. biggrin.gif  Ir siaip kai pasiziuriu, kaip 6 metu budama piesiau visokias ten princeses bigsmile.gif  ***** dabar taip nesugebeciau... Kazin kodel paskui visiskai regresavau.. biggrin.gif Aisku, paskui buvau orientuota i muzika, nu bet vis tiek kaip taip visiskai nebesugebeti piesti g.gif Gegyte, nuostabi muse bigsmile.gif  blink.gif  wub.gif
clap.gif

**Moemas Viljamas Somersetas "Aistrų našta"
Ingenai, as nuosirdziai manau, kad tu turetum kada nors grizt prie tos knygos, primygtinai rekomenduoju bigsmile.gif  4u.gif

* Aš irgi dabar turbūt nepakartočiau to, ką 7-metė nupiešdavau blush2.gif Visiškai regresavau doh.gif
** Na gal kada nors, tolimoje ateityje biggrin.gif
Šiaip tai man truputį gėda, kad užstrigau ir su "Aistrų našta", ir su "Didžiaisiais lūkesčiais" blush2.gif O labiausiai save graužiu, kad numečiau "Magą" doh.gif Nes skaičiau komentarus, kad , pabaigus knygą, tų, kuriems ji iš pradžių nepatiko, nuomonė oi kaip pasikeitė (į gerąją pusę). Nors visgi ne visų. Mano draugė ją kankino kankino, iškankino iki galo, ir po šiai dienai nesupranta gėrio joje.

QUOTE(aistuliaa @ 2011 02 22, 11:19)
Jei atsiras laiko grožinei - J. Kunčinas „Tūla“

Tai ar nors patinka tau "Tūla"?

Atsakyti
QUOTE(Creed @ 2011 02 22, 12:39)


As beskaitydama Picoult,dar salia Brown "Aklaviete" paemiau desertui bigsmile.gif nu ir jauciu,kad Picoult atidesiu kol kas,nes, kaip ir paprastai, as nuo Brown knygu atsitraukt negaliu,nu taip sudomina kas kur ir kodel,kad kol nepabaigiu nesinori padet biggrin.gif


paziurejau ji baltose lankose tik 24lt. kainuoja,kaip neitiketina,juk jos knygos visos tokios brangios buna,bet sioji regis ir ne is storuju,ane? gal pardavinesi perskaicius?

QUOTE(Sielos Sparnai @ 2011 02 22, 12:58)
Ai, Dori, šiandien iš pat ryto labai fainai susiskaitė tavo paskutiniai trys blog'o įrašai 4u.gif Patinka man su arbatos puodeliu vis pas tave ten užsukt wub.gif

Prakalbai apie blogus,tai kilo man klausimas,kazin ar deti savo blogo nuoroda i parasa galima,ar tai kaip reklama,neleidziama,nezinai ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2011 02 22, 14:04)
paziurejau ji baltose lankose tik 24lt. kainuoja,kaip neitiketina,juk jos knygos visos tokios brangios buna,bet sioji regis ir ne is storuju,ane? gal pardavinesi perskaicius?

Labai plona,203psl tik smile.gif kol kas nezadu pardavinet ax.gif
Atsakyti
SS, ačiū, smagu, kad patinka. Nors aš sau esu per daug kritiška, pažiūriu ir galvoju, kas ten gero g.gif biggrin.gif
Luiziana, žinok man atrodo, kad negalima. Tik į savo profilį, bet ne į parašą g.gif
Ingėnai, o nepardavinėsi po to "Miserere"? Nes knygyne jos kaina baisi, apie 54lt blink.gif
Aš šiuo metu vėl sustojau su skaitymu, nes iki paryčiu gaminu knygas, už gautus pinigus perku naujas knygas, a skaityt nėr kada biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 22, 13:03)
Registras joje su Jean-Christophe Grange "Miserere". Jau toooookia įdomi knyga bigsmile.gif Įtariu, tai bus pati įdomiausia mano šiai dienai skaityta trilerio-detektyvo žanro knyga.
Nu jau kaip mane džiugina tokie tavo žodžiai, skirti šiai knygai bigsmile.gif Ji manęs vis dar laukia, o su kiekvienu geru atsiliepimu apie ją, žinau, kad ne veltui laukia biggrin.gif Kai sulauks, tai tada apturėsiu tikrą malonumą biggrin.gif

QUOTE(luiziana @ 2011 02 22, 13:04)
Prakalbai apie blogus,tai kilo man klausimas,kazin ar deti savo blogo nuoroda i parasa galima,ar tai kaip reklama,neleidziama,nezinai ? ax.gif
Teisingai jau Dori atsakė, į parašą negalima dėtis, o į profilį berods tikrai galima.

QUOTE(Dorifore @ 2011 02 22, 13:17)
SS, ačiū, smagu, kad patinka. Nors aš sau esu per daug kritiška, pažiūriu ir galvoju, kas ten gero g.gif biggrin.gif
Patys įrašai savo temomis man įdomūs. O ir jų vaizdinis pateikimas džiugina akis. Žodžiu, viskas ten gerai mirksiukas.gif P.S.: pasitikrink savo telefą panelyt, a to ir vėl mano sms keliauja į dausas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 02 22, 11:15)
Ateinu su paskutine, tik vakar baigta skaityti knyga. Bet, taaaaip mane sužavėjusia  wub.gif  wub.gif Kathryn Stockett "Pagalba". Aš, skaičiau anglų kalba, nes nesu tikra ar galima tiksliai išversti "pagalbos" tarmę, kuria labai žavėjausi skaitydama  thumbup.gif  thumbup.gif Trumpai tariant: iš mano pusės, knygai 10 balų. Jei, kas skaitėte irgi, pasidalinkit, kaip jums?

turiu,skaičiau,neparduosiu smile.gif labai įdomi knyga.Įdomu būtų paskaityti dar panašia tema knygas.Gal žinot kokių g.gif

O tą rusų filmą mačiau,nėr ten daug rodoma knygų mugės smile.gif Bet filmas įdomus

O aš vis blaškausi tarp knygų...Niekas netraukia.Iš bibliotekos parsinešiau Elie Wiesel "Naktis",bet įvykiai vyksta Aušvice,tai kažin kaip bus...baisybės..
Atsakyti
Labas,

QUOTE(LEEja @ 2011 02 22, 09:05)
vaiku tai turiu biggrin.gif
nezinau, nematau as to stiliaus isskirtinumo... ne mano tiesiog autore.


Man Picoult „Kitas gyvenimas“ patiko dėl šiek tiek kitokios temos. Ten viskas sprendžiama be teismų ir advokatų. Ir be jokių nepagydomų ligų. Tiesiog toks būti ar nebūti... Sugrįžti ar nesugrįžti. Tokia labai gyvenimiška situacija. Perskaičiau, atsimenu per porą dienų. Bet jei nekabina, tai tada...
O dėl stiliaus, tai sutinku...

Tiesa, o aš prisijungiu su Kondroto "Žalčio žvilgsnis", tikrai labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 02 22, 13:17)

Ingėnai, o nepardavinėsi po to "Miserere"? Nes knygyne jos kaina baisi, apie 54lt  blink.gif 



o va mugej ji 20 lt kainavo, dar labai nusistebejau, kad taip pigiai
Atsakyti