Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *52 Namučiai...

QUOTE(Fairyland @ 2011 02 22, 12:34)
Nu joooooo, nuejau i kita tema pasiskaityt doh.gif  doh.gif  doh.gif Geriau buciau neejus biggrin.gif Nors as koki menesi pratupejau apacioj ir vienoj, ir kitoj temoj-tai man sita daug siltesne ir mielesne pasirode wub.gif Kas kad kalibrai knygu skirtingi, bet skaitom ir mes rimtu knygu, ania ax.gif  ax.gif  bigsmile.gif


O kas ten blogai smile.gif aš kažkada irgi žiūrėjau ir vieną, ir kitą, ši tema man jaukesnė, paprastesnė pasirodė...
Atsakyti

Registras naujoj temoj su Johan Theorin "Prieblanda".

QUOTE(Masako @ 2011 02 22, 10:02)
Ilindau i ana tema ir...truksta zodziu.... biggrin.gif
Ai, nesiplesiu. Tebunie kazkas jauciasi esas virsesnis smile.gif Tik ko tada list i SIA TEMA?
drinks_cheers.gif biggrin.gif Nuėjau ir aš vakar biggrin.gif Geriau būčiau nėjus biggrin.gif

QUOTE(Fairyland @ 2011 02 22, 11:34)
Nu joooooo, nuejau i kita tema pasiskaityt doh.gif  Geriau buciau neejus biggrin.gif Nors as koki menesi pratupejau apacioj ir vienoj, ir kitoj temoj-tai man sita daug siltesne ir mielesne pasirode wub.gif Kas kad kalibrai knygu skirtingi, bet skaitom ir mes rimtu knygu, ania ax.gif ax.gif bigsmile.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif

QUOTE(Vessta @ 2011 02 22, 11:43)
Registruojuosi su Peter James ,,Skarabėjo produkcija".
Šitą skaičiau, jau senokai, patiko.
Atsakyti
Nelabai suprantu tokiu zmoniu,kurie skaito knygas(tai regis turetu buti siek tiek prie labiau issilavinusiu),bet elgiasi tai kaip turgaus prekeiviai...ar neturit kas veikt,uznizo nauja diskusija uzvesti ar ka? ar butina reikst garsiai savo emocijas-nepatiko,tai valio,neik ir neskaityk,nebutina garsiai saukt,negrazu labai,geda apkalbinet tongue.gif Yra keleta nariu,kurios puikiai prisitaiko ir prie sito ir prie ano forumo,ir viskas jom patinka ir ten ir cia,o tos,kurios nedaugot iki rimtesniu diskusiju,tai jau geriau isvis pratyletumet ir dziaugtumetes savo erdve 4u.gif
Atsakyti
atejau Picoult atsiprasyt laugh.gif prasidejo apie sirdies chirurgija ir kaaaaaip patinkaaaa wub.gif galetu visa knyga vien apie ja but biggrin.gif bet turbut nebus? smile.gif


as "Pagalba" esu skaiciusi - labai labai patiko, minusas tik vienas - per greit susiskaite. o tema man nagrinejama labai patiko, manau tai yra rimta ir reikalinga apie tas problemas kuo daugiau sneketi
Atsakyti
O nuo kokios knygos rekomenduotumė pradėti pažintį su Irvingu? Nesu nieko skaičius blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2011 02 22, 13:18)
Nelabai suprantu tokiu zmoniu,kurie skaito knygas(tai regis turetu buti siek tiek prie labiau issilavinusiu),bet elgiasi tai kaip turgaus prekeiviai...ar neturit kas veikt,uznizo nauja diskusija uzvesti ar ka? ar butina reikst garsiai savo emocijas-nepatiko,tai valio,neik ir neskaityk,nebutina garsiai saukt,negrazu labai,geda apkalbinet  tongue.gif Yra keleta nariu,kurios puikiai prisitaiko ir prie sito ir prie ano forumo,ir viskas jom patinka ir ten ir cia,o tos,kurios nedaugot iki rimtesniu diskusiju,tai jau geriau isvis pratyletumet ir dziaugtumetes savo erdve  4u.gif

Cia buvo skirta kitai temai?
as lygiai ta pati pagalvojau apie kai kuriu anos temos nariu elgesi - turgaus lygis smile.gif

ar cia man turi buti geda apkalbinet??
paskaityk ana tema ir pasakyk, kas ka apkalbineja?
O dar tos nares, kurios cia nuolat lankosi, kaip pastebejau..

kas sako, kad kas nors kur nors neprisitaike?
butent tas ir negraziausia - ir anoj temoj lankosi daug sios temos nariu, kurios viska perskaite.
As ten isvis pirma karta uzejau (ir sioj temoj dar esu naujoke), ir tiesiog pasirode labai negrazu. Tiek.
Gerai, aciu tau, "daaugusiai", kad paprotinai "nedaaugusia". Sedesiu toliau "nedaaugusiu" temoj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 22 vasario 2011 - 12:31
Nagi nesipykit,geriau knygas skaitykit 4u.gif Vo kaip surimavau biggrin.gif

As beskaitydama Picoult,dar salia Brown "Aklaviete" paemiau desertui bigsmile.gif nu ir jauciu,kad Picoult atidesiu kol kas,nes, kaip ir paprastai, as nuo Brown knygu atsitraukt negaliu,nu taip sudomina kas kur ir kodel,kad kol nepabaigiu nesinori padet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2011 02 22, 13:23)
atejau Picoult atsiprasyt  laugh.gif  prasidejo apie sirdies chirurgija ir kaaaaaip patinkaaaa  wub.gif  galetu visa knyga vien apie ja but biggrin.gif bet turbut nebus? smile.gif
as "Pagalba" esu skaiciusi - labai labai patiko, minusas tik vienas - per greit susiskaite. o tema man nagrinejama labai patiko, manau tai yra rimta ir reikalinga apie tas problemas kuo daugiau sneketi


Man, skaitant anglų kalba, tai tikrai negreit susiskaitė schmoll.gif biggrin.gif Nes, kol supratau, kad "bout" yra žodis "about" lotuliukas.gif

Picoult, man visos knygos labai patiko thumbup.gif

QUOTE(aistuliaa @ 2011 02 22, 13:29)
O nuo kokios knygos rekomenduotumė pradėti pažintį su Irvingu? Nesu nieko skaičius  blush-anim-cl.gif


Pasaulis pagal Garpą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 02 22, 12:29)
Cia buvo skirta kitai temai?
as lygiai ta pati pagalvojau apie kai kuriu anos temos nariu elgesi - turgaus lygis smile.gif

ar cia man turi buti geda apkalbinet??
paskaityk ana tema ir pasakyk, kas ka apkalbineja?
O dar tos nares, kurios cia nuolat lankosi, kaip pastebejau..

kas sako, kad kas nors kur nors neprisitaike?
butent tas ir negraziausia - ir anoj temoj lankosi daug sios temos nariu, kurios viska perskaite.
As ten isvis pirma karta uzejau (ir sioj temoj dar esu naujoke), ir tiesiog pasirode labai negrazu. Tiek.
Gerai, aciu tau, "daaugusiai", kad paprotinai "nedaaugusia". Sedesiu toliau "nedaaugusiu" temoj smile.gif

Retai skaitau plepalus,tingiu vesti internetines diskusijas,todel ir anos temos neskaiciau,bet paskui iejau paskaityti,kad zinociau kame reikalas,gal as neteisi,bet neradau nieko kriminalinio,tik paprastai paaiskinta,nevyniojant zodziu i vata,bet ir neapstatant ju dygliais,aiskiai ir konkreciai pasakyta,kad skaitomos kitokio zanro knygos (o toks pasisakymas leidzia kitam apsipresti kur jam rinktis,manau teisingai nusakytas temos skirtumas,nieko tame pasakyme nematau kriminalinio) antra buvo pasakyta,kad toje temoje siek tiek maziau plepama pasalinem temom,daugiau diskutuojama apie pacias knygas (tai irgi nematau nieko blogo,taip pat pasirinkimas zmogui nurodamas,lai renkasi kur labiau prie dusios,ziurint ko kam reikia,kam paplepet po dusam,kam tik apie knygas susirinkt informacija,tad niekas nieko blogo nepasake apie si foruma,tik dave konkrecius skirtumus tarp ju abieju) Ir nelaikau as saves jokia daaugusia,skaitau laisvalaikines knygas,retkarciais pasiimu klasika,rimtaja literatura nesidomiu,todel ir lankausi per abi temas,nes abiejose randu kazka sau tinkamo pagal nuotaika,o apie tas knygas,kurios nedomina,arba iki kuriu "nedaaugau"neskaitau ir atsiliepimu,praleidziu ir tuos postus,atsirenku ka noriu ir nereiskiu pretenziju,kiekvienam zmogui savi pomegiai ir savas skonis,nereik del to siaustis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luiziana: 22 vasario 2011 - 12:50
Dar siandien vaikui nupirkau "Kake make ir netvarkos nykstukas" bigsmile.gif bandysim tvarkos mokytis,nes pastovus karas vakarais vyksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Creed @ 2011 02 22, 13:41)
Dar siandien vaikui nupirkau "Kake make ir netvarkos nykstukas" bigsmile.gif bandysim tvarkos mokytis,nes pastovus karas vakarais vyksta doh.gif


Stora, daug teksto ar mažesniems labiau? smile.gif reikia man sesei nupirkti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 02 22, 13:44)
Stora, daug teksto ar mažesniems labiau? smile.gif reikia man sesei nupirkti laugh.gif

Manau,kad sesei tiks,36 psl,kietais virseliais,smagus piesinukai,o teksta tu paskaitysiu,nera jo ten labai daug,as jau perskaiciau,smagus ir pamokantis netvarkinguolius thumbup.gif
Atsakyti