Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos per TV

QUOTE(bagyra32 @ 2006 04 17, 12:42)
siandien pasitikrinau teleloto , ogi laimejau 4 litus  blink.gif . dabar galvoju kur toki didziuli laimejima isleist  lotuliukas.gif

Aha, isties didelis galvos skausmas lotuliukas.gif
Atsakyti
aš tai ruošiausi ruošiausi pagaliau nusipirkti teleloto velykų proga ir pamiršau doh.gif doh.gif doh.gif turbūt taip ir nenusipirksiu niekada to bilieto schmoll.gif
Atsakyti
Žaist tai žaidžiu loterija, bet va dėl laimėjimo, tai jau nebežinau, toks jausmelis kiti - tik ne aš.
Atsakyti
niekada nezaidziu schmoll.gif
Atsakyti
O mes tai kartais tele loto žaidžiam nu ir daugiausiai 6lt esam laimėja lotuliukas.gif
Atsakyti





mes TELELOTO žaidžiam , kaip sako viltis durnių motina miršta paskutinė , tai mes vis tikimės kažko o gal gal ims ir pasiseks ax.gif
Atsakyti
Na kartais pazaidziu teleloto ir esu daugiausiai laimejusi apie 50lt.,bet cia tik kai neseniai zaidimas buvo prasidejas,tad ir laimejimai buvo didesni.
Atsakyti
Kazkaip jau praejo noras remt ta teleloto, manau jie ir be manes ten gerai gyvena lotuliukas.gif Kadangi nesu laimes kudikis tai pinigu ir nebemetau, nebent gimtadienio proga nusiperku bilietuka.
Atsakyti
Aš tai kažkada žaisdavau teleloto, kenoloto (ir beveik nieko nelaimedavau), bet dabar jau nebežaidžiu schmoll.gif
Atsakyti
Negaliu blink.gif kaip erzina visos tos laidos, kurias dabar kiša tiesiogines, spėk žodį, skambink ir bla bla. Seniau kartodavo ką nors, ar filmą rodydavo, o dabar ir btv, ir kiti kanalai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Linda-: 06 birželio 2006 - 06:53
QUOTE(-Linda- @ 2006 06 06, 07:53)
Negaliu  blink.gif  kaip erzina visos tos laidos, kurias dabar kiša tiesiogines, spėk žodį, skambink ir bla bla. Seniau kartodavo ką nors, ar filmą rodydavo, o dabar ir btv, ir kiti kanalai  doh.gif

O matėt,kad per Baltijos tv tuos kvailus žaidimus jau net vyras veda?Jau taip keistai atrodo.. Neranda žmogelis rimtesnio darbo,kaip pilstyt iš tuščio į kiaurą doh.gif
Atsakyti
O jau tas vyras is tuscio i kiaura pilstytojas doh.gif doh.gif Visi tie lobiu lobio zaidimai uzknisa, bukaprotis gali pasidaryt pasiklauses tokiu nesamoniu.
Atsakyti