Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos per TV

QUOTE(Piene123 @ 2006 06 06, 15:55)
O jau tas vyras is tuscio i kiaura pilstytojas  doh.gif  doh.gif Visi tie lobiu lobio zaidimai uzknisa, bukaprotis gali pasidaryt pasiklauses tokiu nesamoniu.

Na,visokioms Olialia,tai tokie lošimai lyg ir labiau prie veido hihihi.gif Bet jau vyrui turėtų būt gėda hah.gif
O iš visų vedėjų,tai labiausiai nusišneka Žemyna.Štai vakar visą vakarą kartojo-"Padėkit savo linijas.Dabar mes jums skambiname" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2006 06 06, 18:01)
Padėkit savo linijas.Dabar mes jums skambiname" doh.gif


atidarykit savo čakras, mes beldžiame į jūsų smegenų vingius lotuliukas.gif
Atsakyti
GRIEŽTAI IR KATEGORIŠKAI - NIEKADA bash.gif PATI DIDŽIAUSIA NESAMONĖ
Atsakyti
Kartais nusiperku TELELOTO bilietuką,tačiau tik kartais jaučiu pagundą nes esu iš ten išlošus kompą,bet neužsikrėčiau žaidimo liga schmoll.gif
Atsakyti
Teleloto bilieta perkame tik karta per metus - Šv. Kalėdas 4u.gif Ir užtenka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 06 11, 21:36)
Kartais nusiperku TELELOTO bilietuką,tačiau tik kartais jaučiu pagundą nes esu iš ten išlošus kompą,bet neužsikrėčiau žaidimo liga  schmoll.gif


Kaip pasisekė 4u.gif aš tai ankščiau daugiau pirkdavau tų visų bilietų, nes daug ir laimėdavau. Bet paskutiniu metu.. išvis kiek beperku, tiek nelaimingi. Susinervinau galutinai ir daugiau nebežaidžiu nieko.
Atsakyti
seniau galvodavau... nu kodel as nelaimiu nieko....po to pamasciau, juk as beveik nelosiu, tada pradejau losti teleloto...ir vistiek nieko nerlaimiu... i 2 men geriausiu kampus doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif nebelošiu schmoll.gif nes nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
siandien losiu teleloto po ilgos pertraukos. bus atrakcija lotuliukas.gif
Atsakyti
ir ka jus manot? losiau po belenkiek laiko poertraukos ir laimejau!!!! 5 litus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet vis tiek taip smagu buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Ale kaip tos loterijos įtraukia žmogų doh.gif Visada buvau nusistačius prieš visus lošimus schmoll.gif , bet kartą tyčia nusipirkau Teleloto bilietą, galvojau-greičiau vakaras praeis...Ir išlošiau 3 Lt thumbup.gif Tai nuo to karto taip ir žaidžiau iki tol kol iš TV3 į LNK perėjo... lotuliukas.gif ...Ir kai pagalvoju, kiek pinigų į balą išmečiau doh.gif
Atsakyti
Vieną kartą gyvenime nusipirkau bilietą, aišku neišlošiau schmoll.gif bet jau buvau tam nusiteikusi biggrin.gif
Atsakyti