Įkraunama...
Įkraunama...

Nušvitęs? Nušvitusi?

QUOTE(ragnez @ 2011 03 08, 15:56)
kaip kalbeti apie dalyku skirtumus ir panasumus, tu dalyku nelyginant?

O ar įmanoma? Man atrodo, kad čia yra dualumas. Ir kam kalbėti apie tai nelyginant? wacko.gif Ar tik tam, kad kalbėtume?
Papildyta:
QUOTE(ragnez @ 2011 03 08, 16:19)
jei tu apie mano pastaba - neabejotinai patologinis  smile.gif

O tai kas tada pastebi, kad atsakinėja patologinis protas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be rėmų: 08 kovo 2011 - 14:23
QUOTE(be rėmų @ 2011 03 08, 14:20)
O ar įmanoma? Man atrodo, kad čia yra dualumas. Ir kam kalbėti apie tai nelyginant?  wacko.gif Ar tik tam, kad kalbėtume?

nezinau. tiesiog vanduo pabreze lyginima kaip linijinio proto ypatybe.

QUOTE(be rėmų @ 2011 03 08, 14:22)
O tai kas tada pastebi, kad atsakinėja patologinis protas?

patologinis protas linkes i savirefleksija, autoironija ir megstantis filosofuoti smile.gif


sioje temoje jauciu susidomejima, smalsuma ir, kazkodel, nesauguma. matyt todel mano atsakymai ir klausimai - provokuojantys, gynybiski...


tavo postuose iskaitau panasumu su savo patirtimi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 08 kovo 2011 - 14:28
1.Ko jus neteksite savo pscihikoje jei atsisakysite būti pranašesniu, viršesniu už kitą?

2. Ką jus prarasite savo pscihikoje jei nustosite lyginti, lygintis?

3.Kokie gyvenimo įvykiai , situacijos, žmonės taps svarbiausi, reikšmingiausi, prasmingiausi jūsų gyvenime jei atsisakysite pirmenybės atidavimo?

4.Ką jus galite prarasti, netekti savo pscihikojei jei niekam nebeatiduodate pirmenybės?

5.Ar galima jus pažeminti, jei jus nieko nebeskirstote, nebe sortiruojate savo hierachijos skalėje?

6. Ar gali kas nors pavogti jūsų patirtį?

7. Ką jus prarasite jei kažkas atims jūsų tiesą?



Atsakyti
1. kontroles
2. prestizo, virsenybes
3. kiekvienas ir ne vienas
4. nieko
5. ne
6. galimybes buti teisia smile.gif
Atsakyti


klausykit, bet koks viso sito skirtumas? kam aiskintis tas patologijas? ju supratimas is ju neisves. juk sitie visi klausimai - atsakymai tai psichoterapeutu, filosofu klausimai - atsakymai. ta prasme, viskas vistiek vysta prote. tai nieko ir neissiaiskinsi nubudimo prasme.
Atsakyti
Sprendžiant iš jūsų atsakymų, klausimų kol kas pakankamai.
Prie jų jums teks dar ne kartą sugrįžti ir kai kuriuos iš jų permastyti dar kartą.
Kai ką jau apmastėte neblogai.
Bet a tsakymai reikalingi ne dėl tuščio filosofavimo ir pažymio o tik dėl aiškaus orientyro savo gyvenimo praktikoje.

Todėl mastykite neskubėdami ir tik pasitelkę savo protą stebėtoją.
Kitu atveju, atsakymai taps tik dar viena linijinio proto tema.
Atsakyti
QUOTE(Vanduo @ 2011 03 08, 15:42)
Sprendžiant iš jūsų atsakymų, klausimų kol kas pakankamai.

vel jauciu bendravima "is auksto".
Atsakyti
QUOTE(Vanduo @ 2011 03 08, 16:59)
1.Ko jus neteksite savo pscihikoje jei atsisakysite būti pranašesniu, viršesniu už kitą?

2. Ką jus prarasite savo pscihikoje jei nustosite lyginti, lygintis?

3.Kokie gyvenimo įvykiai , situacijos, žmonės taps svarbiausi, reikšmingiausi, prasmingiausi jūsų gyvenime jei atsisakysite pirmenybės atidavimo?

4.Ką jus galite prarasti, netekti savo pscihikojei jei niekam nebeatiduodate pirmenybės?

5.Ar galima jus pažeminti,  jei jus nieko nebeskirstote, nebe sortiruojate savo hierachijos skalėje?

6. Ar gali kas nors pavogti jūsų patirtį?

7. Ką jus prarasite jei kažkas atims jūsų tiesą?

1,. Pranašumo jausmo. Tuo pačiu pasitenkinimą savimi. Susireikšminimą
2. Ego arba linijinį protą biggrin.gif
3.Jie taps lygiaverčiai.
4. Baimę blink.gif
5. Nežinau. Pakolkas vis dar skirstau rolleyes.gif biggrin.gif Nors logiškas atsakymas- ne.
6. Gali. Parkinsonas arba Alzheimeris g.gif
7. Viena iš dviejų: viską, jei prasisuko šitie ponai, ir nieko, jei tai išsilaisvinimas iš ego g.gif Tik čia ne praradimas, o pamatymas, kad tiesos kaip tokios - nėra.

Atsiprašau, niekiap neišeina parašyti rimtu veidu ax.gif
QUOTE(ragnez @ 2011 03 08, 16:28)
. matyt todel mano atsakymai ir klausimai - provokuojantys, gynybiski...

tavo postuose iskaitau panasumu su savo patirtimi.

Man jie tokie neatrodo 4u.gif smile.gif

Gali būti. Turbūt abi priėjom akligatvį.
Kai aš J. Ivanauskaitės knygose rasdavau, galima sakyti, savo pačios minčių, pagalvodavau: "Ne aš viena tokia trenkta ":D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be rėmų: 08 kovo 2011 - 16:32
QUOTE(ragnez @ 2011 03 08, 15:47)
vel jauciu bendravima "is auksto".


Jeigu prote nebėra lyginimosi, tuomet nebėra ir pirmenybės atidavimo, jei nebėra pirmenybės atidavimo tuomet nebėra ir pretendavimo į teisingiausią, svarbiausią, aukščiausią, dvasingiausią, išmintingiausią ir t.t.
Jeigu nepretenduoji į aukščiausią, išmintingiausią, dvasingiausią, teisingiausią ar rūpi tuomet įvertinimas, padėka, komplimentai, pripažinimas?
Ir ar gali tuomet kažkas su tavimi bendrauti iš aukšto?
Atsakyti
QUOTE(Vanduo @ 2011 03 08, 16:30)

Ir ar gali tuomet kažkas su tavimi bendrauti iš aukšto?


Gali, kai stovi balkone.
Atsakyti
Dar kartą pasikartosiu, atsakinėdami į klausimus pasitelkite savo protą stebėtoją, perleiskite savo apmastymus per savo protą stebėtoją...

Pavyzdžiui

1.Ko jus neteksite savo pscihikoje jei atsisakysite būti pranašesniu, viršesniu už kitą?

Ar pastebėjote, kad pranašumo vaikymasis pradžioje vysto o priėjus ribą, susidurus su neįveikiamu konkurentu, tikslu sukelia pscihikoje įtampą. Prote atsiranda nepasitenkinimas, kova neigimas ir agresija.
Jei asisakysite savo prote pranašumo siekimo atsikratysite savo prote įtampos, kuri ir veda į ligas... Taip pat pagerinsite santykius su tais už kuriuos siekėte būti pranašesniu, viršesniu, norėjote primesti savo tiesas, nuomonę ir t.t...

2. Ką jus prarasite savo pscihikoje jei nustosite lyginti, lygintis?
Ar pastebėjote, kad lyginimasis pradžioje vysto o priėjus ribą sukelia pscihikoje pavydo jausmą, įtampą, nepasitenkinimą tuo kas čia ir dabar kaip nepakankamu...
Jei atsisakysite lyginimosi, atsikratysite įtampos, kad skurstate, atsiliekate, pavydo ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanduo: 08 kovo 2011 - 17:16
Ką prarastų Vanduo, atsisakęs noro mokyti moteris supermamoje?
Atsakyti