Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs, negirdėti vardai

QUOTE(muminukas @ 2011 02 24, 13:48)
pažįstu merginą, vardu Daugailė. taip gražiai man skamba. beje, vardo niekas netrumpina.

grazus drinks_cheers.gif

QUOTE(Minerva @ 2011 02 24, 21:51)
O kodėl vardą būtinai turi trumpinti? - mano vardas lietuviškas triskiemenis, bet niekas netrumpino, nors vardas trumpinimui itin tinkamas g.gif

nebitnai trumpinami vardai,bet kartais taip gaunasi smile.gif pvz mano vardas tirskiemenis,o mano tetis norejo trumpo,tai kai gimiau uzdejo ilga,bet vadina trumpu lotuliukas.gif ir man tas ilgas net keistai skamba,nes manes niekas juom nevadina schmoll.gif

plius,kaip tu ir sakiai,kad priklauso nuo aplinkos-jei nera iprasta trumpinti-tai ir netrumpins.zinau tikrai giminej zmones,kurie netrumpina jokio vardo,ir mnao bigsmile.gif visi vadinami tikraisiais vardais.
cia reikia dar ir paciam uz save pastoveti ax.gif
Atsakyti
Mano vardą irgi visi norėjo trumpint doh.gif netgi mokykloje mokytojai trumpindavo doh.gif Būdavo, kad lietuvių mokytoja žiūri ir mane ir sako ką nors, pavyzdžiui: -Virga, eik prie lentos. Aš ramiai sėdžiu ir žiūriu jai į akis. Ta dar pakartodavo, o aš visiškai ramiai atsakydavau, kad aš ne Virga, o Virginija. Tai po to skųsdavos mokytoja visiems, kad Virginija tokia neišauklėta, atsikalbinėja doh.gif
Draugus irgi išmokiau, kad aš Virginija ir niekaip kitaip. Net šeima išmoko mano vardą lotuliukas.gif tiesiog pati kovojau už savo vardą, nes Virga man nelabai gražiai skamba schmoll.gif
Atsakyti
mano atvirkštinis variantas - vardą ilginą doh.gif , nes pavadintu esu trumpiniu ax.gif
Atsakyti
Šio mėnesio žurnale ''Mažylis'' rasti ''perliukai'': Leyla, Sava, Aisva, Milė ir Artė.
Atsakyti
Kiek senesniame "Mazylyje" buvau radusi mergaite, vardu Agape.
Atsakyti
Kalendoriuje radau tokius : Vilkas,Undinė,Snieguolė.Išsidirbinėjimas savo vaiką tokiu vardu pavadint.
Papildyta:
QUOTE(Minerva @ 2011 02 25, 13:07)
Bet pvz. Rimantės atveju, Rima - yra visai kitas vardas, arba Domas ir Dominykas - du skirtingi vardai, Augis ir Eugenijus - taip pat. Todėl, manau, kad visų pirma nuo šeimos priklauso, ar vardas bus trumpinamas: jeigu Dominyką, kurį šeima vadina Dominyku, pašauksi Domu, jis gali ir neatsiliepti.

Turėjau klasiokę Aušrinę. Na, niekaip ji nebuvo Aušra - buvo Aušrų pilni koridoriai, bet ji buvo Aušrinė smile.gif


Mano pusseserė Aušra,bet kiti ją vadina Aušrine ;D
Atsakyti
Šiandien viename laikraštyje perskaičiau apie moterį tokiu vardu.Prisipažįstu ,labai nustebau;pirmą kartą girdžiu tokį vardą.Aš asmeniškai tikrai neduočiau tokio vardo savo vaikui.O jūs?
Atsakyti
Vos ne Pakalnutė. Man nepatinka, net neskamba ir šiaip man vardai su galūne -utė nemieli, nes atrodo, jog vartojama mažybinė forma.
Atsakyti
vau bigsmile.gif iškart perskaičiau Klinutė ir pagalvojau -- Klynutė blush2.gif lotuliukas.gif

kažkaip labai jau pretenzingas vardas schmoll.gif
Atsakyti
nei sis nei tas suasmenintas budvardis net neskamba kaip vardas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiritta: 01 kovo 2011 - 20:41
Nelinkusi as vardu trumpinti, bet kazkaip pagalvojau: Laimute - Laima, Gailute - Gaile, Kilnute - Kilne??? g.gif
Atsakyti
Kilnutė, Drąsius, Teisutis... ta pati opera... biggrin.gif Man negražu...
Atsakyti