Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs, negirdėti vardai

nelabai grazu ax.gif
Atsakyti
nesamone
Atsakyti
Kauno dienoj mačiau Irenijus ir Lemūras mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Sara123 @ 2011 02 27, 21:04)
Kalendoriuje radau tokius : Vilkas,Undinė,Snieguolė.Išsidirbinėjimas savo vaiką tokiu vardu pavadint.


reikia man susirasti senovisku vardu knygelia,oi prisijuoksit merginos-nes as skaiciau ir luzau juokais doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Ende @ 2011 03 01, 21:28)
Kilnutė, Drąsius, Teisutis... ta pati opera...  biggrin.gif  Man negražu...

drinks_cheers.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2011 03 02, 10:47)
Kauno dienoj mačiau Irenijus ir Lemūras mega_shok.gif

irenejus man dar pakankamai normalus vardas,paluginus su kitais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 03 02, 13:47)
Kauno dienoj mačiau Irenijus ir Lemūras mega_shok.gif


Taigi cia lemurai biggrin.gif Idomu, ar tevai yra kokie Animal Planet gerbejai ar is tu zmoniu, kurie patys vardus kuria g.gif
Papildyta:
QUOTE(Fifux'e @ 2011 03 02, 14:03)
reikia man susirasti senovisku vardu knygelia,oi prisijuoksit merginos-nes as skaiciau ir luzau juokais doh.gif  lotuliukas.gif


Vienos forumietes pateikti senoviniai vardai (nuo #412). Ten geru yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 03 02, 12:05)
Taigi cia lemurai biggrin.gif Idomu, ar tevai yra kokie Animal Planet gerbejai ar is tu zmoniu, kurie patys vardus kuria g.gif
[


kadangi Lemūras jau didelis, spėju, kad vardas labiau su L'amour susijęs biggrin.gif nors ir anais laikais Gyvūnijos pasaulyje rodė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 03 02, 12:05)

aha lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 02 24, 14:48)
pažįstu merginą, vardu Daugailė. taip gražiai man skamba. beje, vardo niekas netrumpina.

drinks_cheers.gif

QUOTE(Ende @ 2011 03 01, 22:28)
Kilnutė, Drąsius, Teisutis... ta pati opera...  biggrin.gif  Man negražu...

man irgi schmoll.gif

QUOTE(muminukas @ 2011 03 02, 11:47)
Kauno dienoj mačiau Irenijus ir Lemūras mega_shok.gif

lotuliukas.gif doh.gif

o kas del vardu trumpinimo, sutinku su ta nuomone, kad kaip tevai i vaika kreipsis, taip ir kiti.
pazistu Dominyka, kuri tevai vadina Domu, Domanta, kurio, Domu niekas netrumpina... Ausrine, kurios niekas kitaip ir nekviecia kaip tik Ausra. Eimanta, kuri teveliai vadina tik Eimantuku, Eimantuciuku, ne Eimuciu, ar Eimiu. blush2.gif
Atsakyti
Per TV mačiau Vergantą, dar mūsų ale politikierių sąrašuose neblogų radau: Žibartas, Aušrelis, dar buvo mergina Rūtelė Jūratė (pirmasis- tai pavardė biggrin.gif ).
Atsakyti
Žinau berniuką vardu Šerkšnas
Atsakyti
QUOTE(September_Lady @ 2011 01 17, 16:16)
Dede Zanulis   biggrin.gif



Kauno dienoje mačiau pagyvenusio vyriškio vardą Zanas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sara123 @ 2011 02 27, 22:04)
Kalendoriuje radau tokius : Vilkas,Undinė,Snieguolė.Išsidirbinėjimas savo vaiką tokiu vardu pavadint.

Dar žinau iš tos operos Gruodis, Vasaris arba Vasarė, Skaidruolė ( iš kart asocijuojasi su degtine skaidrioji), Vaidilutė, Šalnė,
Snieguolę tai teko sutikti jau tokia apie 50 metų vieną> iš pradžių galvodavau kad tai pravardė žmogaus.

Paskutiniu metu man įsiminęs keistesnis vardas ALIJA, kiek žinau kažkaip sudėtas vardas iš tėvų vardų raidžių.
Atsakyti