Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs, negirdėti vardai

QUOTE(Giuste @ 2011 10 22, 14:48)
Nusikvatojau garsiai, isivaizdavau tokia situacija, taip pasakai savo varda Aliodija, zmogus nesuprastu, manytu, kad esi sveplas ir neteisingai istarei varda lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš tai tikrai perklausčiau tokį vardą išgirdusi. Arba mandagiai nutylėčiau ir mėginčiau nepatekti į situaciją, kur reikėtų į tą žmogų kreiptis vardu. biggrin.gif
Atsakyti
Aliodija:http://www.google.lt/search?source=ig&hl=lt&rlz=1G1GGLQ_LTLT320&=&q=aliodija+ruzgait%C4%97&oq=aliodija&aq=0&aqi=g1&aql=&gs_sm=c&gs_upl=6362l43723l0l47135l16l16l3l6l8l0l270l1175l1.4.2l7l0
Atsakyti
sia savaite vardo diena svencia: Krizantas Vaigedė Evaristas Krizas Liaudginas Su kuo juos ir sveikinu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurkev: 23 spalio 2011 - 15:50
Simonija ir Donvita
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2011 10 22, 17:13)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Aš tai tikrai perklausčiau tokį vardą išgirdusi. Arba mandagiai nutylėčiau ir mėginčiau nepatekti į situaciją, kur reikėtų į tą žmogų kreiptis vardu. biggrin.gif

Va butent, bijociau ir as kreiptis vardu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(aurkev @ 2011 10 23, 15:48)
sia savaite vardo diena svencia: Krizantas Vaigedė Evaristas Krizas Liaudginas Su kuo juos ir sveikinu  biggrin.gif

Aciu, saunus vardai biggrin.gif Jei kuris nors butu mano, siandien verkciau, ypac jei buciau Krize lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giuste: 23 spalio 2011 - 19:34
Šiandien išgirdau nerealų vardą- Magnatas didis.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tiesa, vardo savininkas yra čigonų tautybės, bet net ir tarp šios tautos atstovų tokio dar neteko girdėti blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gomerta: 24 spalio 2011 - 15:54
Simantė ir Rupertas
Atsakyti
QUOTE(idn @ 2011 10 25, 10:03)
Simantė ir Rupertas

Simantės neteko sutikt, bet Simantas nemanau, kad retas, vien savo aplinkoj du pažįstu, dar vieną virtualiai žinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 25 spalio 2011 - 10:14
Man tai Rupertas neatrodo labai retas, o Simantas/Simantė apskritai pirmąkart girdžiu. ax.gif
Atsakyti
man abu buvo negirdėti-nematyti tai ir parašiau smile.gif kaip ir šitie -
Rufinas, Leta, Klodas. Leta iš mitologijos žinoma, bet realiai vardas manau retas. Klodas gal pagal Van Damą... g.gif
Atsakyti
Letų plius minus 50mečių nemažai - ir grynai Letų, ir sutrumpinų Violetų.
Atsakyti
Joalita
Atsakyti