Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs, negirdėti vardai

QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 10 30, 13:32)
Ka tik pamaciau vienos forumietes vaiku vardus: Bagis, Mira ir Kajus. Nezinau, gal pirmieji du is tiesu yra sunys...

na Mira žmoniškas vardas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2011 10 29, 12:09)
ir isvis tas vardas kiek "nekoks" nes, vienas jos kolega uzsienio partneriams kai prisistate vardu, anie issifravo ARM IN ASS (manau versti nereikia) vien zo praejo man noras Arminu vadint... lotuliukas.gif ir isvis vardu nebeplanuoju... biggrin.gif

Ot tie uzsienieciai lotuliukas.gif
Atsakyti
Ieškodama vaikui vardo tarp lietuviškų radau Bičbirbis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 10 23, 16:10)
Simonija ir Donvita

Donvita mano draugė vaikystės buvo,tai man nieko baisaus vardas
Atsakyti
Novelė mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2011 10 30, 21:20)
Ieškodama vaikui vardo tarp lietuviškų radau Bičbirbis  thumbup.gif

thumbup.gif Na, sitas tai nerealus! lotuliukas.gif
Atsakyti
Deivė. Ir šiuo atveju omeny turėta tikrai ne vardo Deivis moteriška forma.

Aš tokio vardo neduočiau, nes jau dabar už akių ją vadina bagynia ir divyca cool.gif
Atsakyti
QUOTE(D.E*V.A @ 2011 10 30, 21:44)
Donvita mano draugė vaikystės buvo,tai man nieko baisaus vardas

tai jaučiu vienintelė ir yra ax.gif mačiau kažkokio žurnalo konkurso laimėtojų sąraše mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiesa, visai pamiršau, kad mano pačios sesutės vardas gana retas ir neįprastas - Altėja smile.gif Pradžioj labai keistai skambėjo, o dabar, kai pripratus esu, tai net gi labai gražus, ir sesei tinka smile.gif Aišku, žmonėms dažnai tenka kelis kartus kartot, kol įsimena biggrin.gif
Atsakyti
maža mergaitė Rėja wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 11 01, 12:59)
tai jaučiu vienintelė ir yra ax.gif mačiau kažkokio žurnalo konkurso laimėtojų sąraše mirksiukas.gif

mastau.gif ot nežinau tikrai ar ji čia vienintelė,bet va mano vyro sesuo Šviesa tai vienintelė Lietuvoj,nu gal jau kas ir davė tokį vardą mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2011 10 30, 21:20)
Ieškodama vaikui vardo tarp lietuviškų radau Bičbirbis  thumbup.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif Prisijuokiau.
Atsakyti