Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 13, 20:52)
Aš darau paprastą dalyką...Kai pajuntu, kad pilve ne viskas tvarkoje (na, pūsti pradeda ir pan.), kitą dieną nevalgau iki 14 valandos, o stengiuosi išgerti kuo daugiau vandens, iki 2 l. Ir tik tada valgau.


Pabandysiu, juolab vandens tai daugiau turėčiau gerti blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 13, 18:52)
Aš darau paprastą dalyką...Kai pajuntu, kad pilve ne viskas tvarkoje (na, pūsti pradeda ir pan.), kitą dieną nevalgau iki 14 valandos, o stengiuosi išgerti kuo daugiau vandens, iki 2 l. Ir tik tada valgau.

Išbandysiu 4u.gif
Atsakyti
Aš dar ir žolelių arbatas darau be cukraus, o jei lieknėjimui (aišku jei nėra problemų su skrandžių) į vandenį citrinos sulčių įlašint
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 14, 11:48)
Aš dar ir žolelių arbatas darau be cukraus, o jei lieknėjimui (aišku jei nėra problemų su skrandžių) į vandenį citrinos sulčių įlašint


Kam cukrus arbatai, kai yra medus?
Atsakyti
Labai saunia ir aktualia tema radau smile.gif
Noriu paklaust patarimo. Mano kaimyne (60m) pries pusmeti issispaude spuoga ant zando, smarkiai spaude ir liko guzas po oda (mazo kastono dydzio) ohmy.gif ar yra naturaliu metodu panaikinti ta guza????
Dekui smile.gif
Atsakyti
Salavijas netinka maitinancioms, nes mazina pieno gamyba.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 14, 11:50)
Kam cukrus arbatai, kai yra medus?

bet yra ir alergišku
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 14, 11:50)
Kam cukrus arbatai, kai yra medus?

O kam medus, jei galima ir jo?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 14, 12:14)
bet yra ir alergišku


alergija medui gydoma medumi
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 14, 13:47)
alergija medui gydoma medumi

bandžiau jau du kartus vis po truputi po truputi didint doze atskiesdama vandenyje, kažkaip nelabai sėkmingai, bet dar nenuleidau rankų, dar bandysiu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, man ir vaikams genda dantys. Pastebejau, jog vaikams dantys tam tikroje vietoje pradzioje keicia spalva, taciau siaip emalio pazeidimu nematyt, o paskui po kurio laiko atsiranda ir skyle. As itariu, kad mums truksta kalcio. Skaiciau, jog vaikams reikia po 2 stiklines per diena pieno. Na maniskiai per jokius ikalbinejimus tiek jo neisgeria. Realiai kas trecia diena po stikline isiulau. O jokiu kefyru ir jogurtu nevalgo. Beto ten kazkaip sako, jog is pasterizuoto pieno prasciau isisavina kalci negu is nepasterizuoto. Nepasterizuoto velgi kazkaip pirkt nenoriu, neaisku kokios higienos laikantis jis pamelztas. Is tableciu sako is viso isisavina tik 2% kalcio. Ir brangu ir neefektyvu.
Todel norejau paklaust, kokie dar yra kalcio saltiniai ir kiek reikia ko suvartot? Skaiciau jog galima sumalti kaulus ir tuos miltus subert i sriuba ar siaip koki padaza. Kiekvienam zmogui po puse sausktelio per diena reikia. Bet kaip tuos kaulus sumalt? Su kokiu prietaisu ant svieto?
Dar skaiciau jog kalcio saltinis geras yra kiausiniu lukstai. Va tuos tai su kavamale lengvai galima sudorot. Bet ar jie neuztersti salmonelem? Na jas tai nesunkiai galima isvirt. Bet gal dar kokiais dezinfekantais? Su dazais isspausdinta data reikia ismesti tikriausiai? Kas girdejo kiek tu lukstu reikia zmogui per diena?
Zinau, kad kalcio turi ir kazkokios darzoves, bet ner zinios kiek ten reikia kokios darzoves suvalgyt, kad butu pakankamai.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 14, 14:47)
alergija medui gydoma medumi

Medus medui nelygu. Priklausa kokiu ziedadulkiu meduj yr.
Atsakyti