Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

Spuogai nuo hormonų kaitos, drėkinkit veidą, o su EA atsargiau, galit dar labiau bėdų pridaryt, nes nėščiom daug kas negalima iš jų

Nuo kirminų padeda česnakas(galit dėt visur kaip virta/tušinta taip ir šv.), moliūgų sėklos, juodas riešutas
Atsakyti
Man irgi manukos ea nuo spuogų patiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avenita: 12 balandžio 2011 - 07:52
Ačiū merginos už patarimus, bandysiu gydytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 04 11, 19:01)
Tiesiog mane gyde 7 metus nuo pienliges, o pasirodo buvo stafilokokas, bet jis buvo "isitaises" lasteliu viduje...

O kokiais metodais tau tą užsislaptinusį stafilokoką surado?



Tyrimais, kokiais tai nesigilinau... blush2.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ant kaktos ir smakro pas mane spuogai doh.gif prisidariau kruva tyrimu visi geri ax.gif kas tai gali buti? gal nuo maisto? g.gif kaip gydyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 04 16, 15:41)
sveikos  4u.gif  ant kaktos ir smakro pas mane spuogai  doh.gif  prisidariau kruva tyrimu visi geri  ax.gif  kas tai gali buti? gal nuo maisto?  g.gif  kaip gydyti? g.gif


Kokius tyrimus darei? Pas ginekologę buvai?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 16, 16:42)
Kokius tyrimus darei? Pas ginekologę buvai?



sveiki, pas mane ta pati bedele, jau du menesius del to vaikstineju pas gydytojus, taciau niekas nieko neranda, tyrimai geri, jau nezinau ka galvoti
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 16, 16:42)
Kokius tyrimus darei? Pas ginekologę buvai?


Buvau mirksiukas.gif ir kraujo issamius tyrimus dariausi, ar netruksta kalio, kalcio, magnio ir t.t ir hormonus, ai nebezinau jau, nervai tik ima doh.gif
Papildyta:
QUOTE(spalvota @ 2011 04 11, 17:02)
man nuo spuogu labai padeda manukos ea, pabandyk,gal ir tau tiks biggrin.gif


kas tai yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 04 22, 19:27)
Buvau  mirksiukas.gif  ir kraujo issamius tyrimus dariausi, ar netruksta kalio, kalcio, magnio ir t.t ir hormonus, ai nebezinau jau, nervai tik ima  doh.gif


Paprastai spuogai ant kaktos rodo virškinimo sutrikimus, o ant smakro- ginekologines bėdas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 22, 20:29)
Paprastai spuogai ant kaktos rodo virškinimo sutrikimus, o ant smakro- ginekologines bėdas.


O gal man nemato kazkokiu bedu? g.gif gal vertetu issivalyti organizma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 04 22, 20:29)
Buvau  mirksiukas.gif  ir kraujo issamius tyrimus dariausi, ar netruksta kalio, kalcio, magnio ir t.t ir hormonus, ai nebezinau jau, nervai tik ima  doh.gif
Papildyta:
kas tai yra?  g.gif

Eterinis aliejus
Atsakyti
Reikės gerti antibiotikus. Ką pasiūlytumėt organizmo stiprinimui jų gėrimo metu ar jau baigus gerti?
Atsakyti