Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

QUOTE(Nidulia @ 2011 12 09, 00:11)
putino uogu padaugink, tai greit suveiks smile.gif
man peristatikalabai pagretina riesutai ir mano misinukas. Pakramsnoju riesutuku, tai kita diena ryte begte i wc. Logiska, kad riesutai peristatika didina.

biggrin.gif

man tas sali misinukas irgi jokio praktiskai efekto g.gif klizma man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 12 08, 23:50)
4u.gif
ir as geriu palaidus, skonis tai nemoku apsakyt  blink.gif  biggrin.gif atsigeriu gurksni, tada iskart medaus, ir taip zaidziu su puodeliu  doh.gif man JOKIOS itakos virskinimui, absoliuciai  g.gif  o ka gero jus pastebejot? o saltalankiai? jie gerina virskinima? Man reikia kad grynai peristaltika pagreitintu  g.gif ieskau vis budu...



Galima gerti kartu su medum smile.gif Tik turi pastovet, kad ataustu iki tinkamos medui temperaturos 4u.gif

Siaip nieko as daugiau nepastebejau schmoll.gif Geriau visa rugseji, o spali taaaip pasiligojau, kad siaubas (labai uzsitese persalimas), tai pakeiciau triphala i neem kapsules thumbup.gif Tai tik damusineju ta triphala, kai norisi ko nors bjauraus lotuliukas.gif

Saltalankiai man tikrai virskinima reguliavo smile.gif O siaip kava ryte labai skatina veiksma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 12 09, 17:59)
biggrin.gif

man tas sali misinukas irgi jokio praktiskai efekto  g.gif klizma man  biggrin.gif

kam tu ta sali perki-brangus ir nieko mandro.
Pamegink riesuteliu pavalgyt smile.gif
As dabar geriu margainio alieju, jis gerai kepenis valo, tuo paciu ir...du kart i diena einu smile.gif(didelio)
Atsakyti
Jeigu jau apie aliejaus gėrimą kalbam, tai aš kaip visada labiau prie lietuviškų, senų tradicijų blush2.gif Labai patinka linų sėmenų aliejus, ji naudojam kaip gėrimui(tinka nuo daugeliu ligų:virškinimo problemos, opaligė, vidurių užkietėjimas, bronchitas/peršalimas...), lieknėjimui, taip ir grožiui(kaukės plaukams, kremukų gamybai) ax.gif Jis puikus antioksidantas, jame net du kartus daugiau linoleno (omega – 3) riebalų rūgščių nei žuvų taukuose
Ne veltui visų lietuvaičių oda buvo graži, o plaukai tokie išpuoselėti smile.gif
Atsakyti
o kaip geriat alieju? t.y. imaisot i maista ar paprastai sauksteli isgert?
Atsakyti
QUOTE(persikiuks @ 2011 12 10, 11:23)
o kaip geriat alieju? t.y. imaisot i maista ar paprastai sauksteli isgert?

Sėmenų aliejų geriausia gert prieš vagį maždaug 20-30min(vaikams galima duot kartu su duona), o jei naudosit į maistą, tai negalima jo kaitint, jis puikiai tinka į salotas, padažu gamybai, pagardint sriubą.
Atsakyti
as ryte, tusciu skrandziu, isgeriu aliejaus sauksta. Geriau kanapiu seklu, sabar-saulegrazu su saltalankiais (maisytas, pirkau eko krautuveleje CUP,e, pilstomais aliejais prekiauja) Vurams, prostatos profilaktikai, labai tinkamas, moliugu seklu aliejus.
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 12 09, 17:59)
biggrin.gif

man tas sali misinukas irgi jokio praktiskai efekto  g.gif klizma man  biggrin.gif

Jei neini kasdien didelio, tau lieka dar vienas variantas-ryte, tusciu skrandziu, saulegrazu aliejaus sauktas. Del nejimo kasdien kaku, kencia oda, nes organizmas uzsitersia toksinais ir oda, ypac veido, labai greitai tai parodo.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 12 10, 17:43)
Jei neini kasdien didelio, tau lieka dar vienas variantas-ryte, tusciu skrandziu, saulegrazu aliejaus sauktas. Del nejimo kasdien kaku, kencia oda, nes organizmas uzsitersia toksinais ir oda, ypac veido, labai greitai tai parodo.

Čia man taip... Vienu metu eidavau kasdien, o dabar nu niekaip, tik kas kelias dienas ir labai sunkiai verysad.gif O ir veidas tikrai ėmė ožiuotis. Vis noriu išbandyti tą tavo receptą su grūdais, o kol kas riešutus valgau, bet ne taip dažnai ir ne tiek kiek reikėtų
Atsakyti
Aciu, mergaites 4u.gif
Nidulia, tikrai taip, oda iskart parodo...man kaip ir ok viskas su daznumu, tik kad pilvo apacia labai daznai buna papusta, ten ne lasiakai biggrin.gif o grynai zarnynas issiputes blush2.gif nervina tai...
Bandysiu aliejus drinks_cheers.gif O riesutai ar kava man nelabai tam reikalui padeda unsure.gif Kartais dar pageriu "Viduriu lasu", ten valerijonas ieina, pelynai, dar kazkas. Tai GAL kazkiek geriau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 10, 19:36)
Čia man taip... Vienu metu eidavau kasdien, o dabar nu niekaip, tik kas kelias dienas ir labai sunkiai verysad.gif O ir veidas tikrai ėmė ožiuotis. Vis noriu išbandyti tą tavo receptą su grūdais, o kol kas riešutus valgau, bet ne taip dažnai ir ne tiek kiek reikėtų

todel ir oziuojasi veido oda, kad toksinai tersiais organizmas. Susimakaluok ta mano misinuka ir pagerk savaite bent, Jei,kol kas, negali, pagerk saulegrazu alieju rytais , tusciu skrandziu po sauksta.
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 12 10, 20:36)
Aciu, mergaites  4u.gif
Nidulia, tikrai taip, oda iskart parodo...man kaip ir ok viskas su daznumu, tik kad pilvo apacia labai daznai buna papusta, ten ne lasiakai  biggrin.gif o grynai zarnynas issiputes  blush2.gif nervina tai...
Bandysiu aliejus  drinks_cheers.gif O riesutai ar kava man nelabai tam reikalui padeda  unsure.gif Kartais dar pageriu "Viduriu lasu", ten valerijonas ieina, pelynai, dar kazkas. Tai GAL kazkiek geriau  unsure.gif

kazkas ir maisto produktu tau pucia vidurius. pagalvok kas tai daro ir kuri laika nevalgyk to produkto. Pankoliu atbatos gerk.
Mano drauge turejo problema su dideliu reikalu ir viduriu putimu, tad papasakojo ka ji dare. Ogi nusipirko Bional "idealus svoris" kapsuliu. Sudetis naturali-tik zoleles. Ji ne del svorio pirko, o sureguliuoti tustinimasi ir putima(panasiai ir raso antdezutes) Tik reguliariai nereikia ju gerti. Ji nakciai isgerdavo 2 kapsulytes, kai jau jausdavo, kad kemsasi zarnynas, o jau ryte viskas susitvarkydavo:) Pameginkite, kurioms reikia, juk sudetis visai naturali-cia jau vistiek kazkoks issigelbejimas, nes negalima vaikscioti nepadarius para a-a ir kenteti toksinu zala ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 10 gruodžio 2011 - 20:05
Pasiziuresiu vaistinej nuejus "Idealu svori", aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Bionalio
Atsakyti