Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

4u.gif o as noreciau paprasyti,gal kuru imestu receptuka makiazo valiklio,kazko panasaus i pieneli.turiu nemazai alieju,baltaji ir raudinaji moli,biciu,emulsini vaska,ekokonservanta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 18, 20:39)
4u.gif o as noreciau paprasyti,gal kuru imestu receptuka makiazo valiklio,kazko panasaus i pieneli.turiu nemazai alieju,baltaji ir raudinaji moli,biciu,emulsini vaska,ekokonservanta ax.gif

psl. 36
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 18, 19:39)
4u.gif o as noreciau paprasyti,gal kuru imestu receptuka makiazo valiklio,kazko panasaus i pieneli.turiu nemazai alieju,baltaji ir raudinaji moli,biciu,emulsini vaska,ekokonservanta ax.gif

ar imanoma bent pora psl. atgal paskaityti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 18 kovo 2011 - 19:51
Gal kas gali pasidalinti paakiu kremo receptu brandziai +40, sausai, linkusiai rauksletis, odai? Kazkaip pati nerandu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita1 @ 2011 03 18, 21:22)
Gal kas gali pasidalinti paakiu kremo receptu brandziai +40, sausai, linkusiai rauksletis, odai? Kazkaip pati nerandu.  4u.gif


Kazkada cia temoje buvo imestas toks receptelis: 2 ml mėlynių al. (15 proc.) 12 ml hidrolato (85 proc.), 1,5 g BTMS (10 proc.). Bet cia gal tokia baze tik, reiketu dar kokiu pagerinimu, kaip pvz kofeinas, tiktu ir aragano al., ersketroziu al. Pati nebandziau dar tokio gaminti, tai nelabai daugiau ka galiu komentuoti. Tik dabar naudoju melyniu seklu alieju paakiam, tai rezultatas akivaizdus, praktiskai dingo smulkios rauksleles ( tik jos gal daugiau ne del amziaus o del dregmes trukumo ir nuovargio buvo ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo witulee: 19 kovo 2011 - 09:08
QUOTE(Etama @ 2011 03 18, 20:50)
ar imanoma bent pora psl. atgal paskaityti? g.gif

4u.gif siaip jau skaitau kiekviena diena sia tema,nebutina iskart uzsipulti.jei nerandu tinkamo man varianto,tai ir klausiu,kuo daugiau ivairoves,tuo geriau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(darvina @ 2011 03 18, 20:50)

4u.gif aciu,bet tame psl receptas su ksantanu,o as jo neturiu ir dar kazkaip nedristu isbandyti smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
noreciau pasitarti kaip gelbeti (ir ar gelbeti) savo ranku krema-sviesta. Originali jo sudetis yra kakavos sviestas, sviestmedis, kanapiu aliejus, medetku fitolis ir ea. Gamybos budas: pasildziau aliejus ir istirpinau juose kakavos sv. Veliau imaisiau sviestmedi (si kart skubejau tai imeciau visa kieki, o ne po truputi). Kadangi turejau laseli glicerino, tai istirpinau ji hidrolate (gal 15 proc.) ir sumaisiau su mase. Pastaroji improvizacija manau pagadino visa reikala, nes finale susidare gumuliukai (manau tai neistirpes sviestmedis). Siaip tepalas fainas, rankos iskart pajuto poveiki, bet nepatinka tekstura. Ar imanoma ja pakoreguoti, t.y. pasildyti mase ir dar pamaisyti kai jau sudeti ea?
Labai lauksiu Jusu patarimu.
Atsakyti
QUOTE(Margarita1 @ 2011 03 18, 22:22)
Gal kas gali pasidalinti paakiu kremo receptu brandziai +40, sausai, linkusiai rauksletis, odai? Kazkaip pati nerandu.  4u.gif

Aš pasigaminau sau aliejukų mišinuką ir man labai patinka:
Erškėtrožių al desert. šaukštas
Jojobos al. desert. š.
Argano al. desert š.
Rožių EA 5 lašiukai
Santalo EA 8 l
Rozmarinų Ea 2 l

Prieš tepdama gausiai pripurškiu odą rožių vandeniu, kurį pasigaminau pati ( ir laikau šaldytuve) arba rožių hidrolatu. ir pasitepus dar papurškiu. Labai geras pojūtis nuo jų. Esu pasigaminusi dar kremą veidui su hidrolatais, tai dažnai dar mažą kiekį ir paakiams tepu ( į jį įeina dar ir sviestai ir bičių vaškas).
Atsakyti
QUOTE(joliux2 @ 2011 03 19, 11:52)
Labas rytas,
noreciau pasitarti kaip gelbeti (ir ar gelbeti) savo ranku krema-sviesta. Originali jo sudetis yra kakavos sviestas, sviestmedis, kanapiu aliejus, medetku fitolis ir ea. Gamybos budas: pasildziau aliejus ir istirpinau juose kakavos sv. Veliau imaisiau sviestmedi (si kart skubejau tai imeciau visa kieki, o ne po truputi). Kadangi turejau laseli glicerino, tai istirpinau ji hidrolate (gal 15 proc.) ir sumaisiau su mase. Pastaroji improvizacija manau pagadino visa reikala, nes finale susidare gumuliukai (manau tai neistirpes sviestmedis). Siaip tepalas fainas, rankos iskart pajuto poveiki, bet nepatinka tekstura. Ar imanoma ja pakoreguoti, t.y.  pasildyti mase ir dar pamaisyti kai jau sudeti ea?
Labai lauksiu Jusu patarimu.

4u.gif as tai darau taip-t.y,pakaitinu ir vel sumaisau,man pasiteisino ax.gif
Atsakyti
Aciu, WITULEE ir NIKOFIJA. Saunu, kad taip greitai pagelbejot. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 19, 12:34)
4u.gif as tai darau taip-t.y,pakaitinu ir vel sumaisau,man pasiteisino ax.gif


Ačiū, Liepa!
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 03 18, 20:17)
daug info pirmam psl. As esu gerbeja Palominos blog'o.
Plauku kaukes kaitinti nereikia, nebent minimaliai ( jus gi kokosus turite ) , nors as nesildau.
Kremuko-makaliuko irgi kaitinti nebutina, nes sviestas "sukabins" alieju ir hidrolata.
Darbas su biciu vasku reikalauja kaitinimo.
Ir , kaip sakiau, "gyvai" su proporcijos :http://www.youtube.com/watch?v=MTcprOWhB3U    Sekmes  4u.gif

Kaip smagu, kad taip greit atsakot. smile.gif Aciu labai 4u.gif
Atsakyti