Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: orginalūs ar padirbti

QUOTE(mylimaa @ 2011 02 25, 14:45)
cia vistiek originalas, jei pats buteliukas taip negraziai islietas? ax.gif


Taip, juk rasiau kad originalas cool.gif
Atsakyti
laba diena,
gal galėtumėte kas pakomentuoti, ar šis kvap.vanduo yra originalus?
noriu juos parduoti, ir "pirkėjos" vis teiraujasi ar tikrai originalus? nesinori nieko apgaudinėti, todėl norėčiau žinoti ar viskas tvarkoj čia su jais ax.gif
gal padėsit ax.gif

pirktas per patikimą (bent jau pagal SM sąrašą) internetinę parduotuvę. gaila kad dėžutę išmečiau , bet kiek pamenu tai buvo tokia , kaip "rodo" gamintojas.
pats buteliukas(stiklas) lyg ir kokybiškas tik va dangtelis, vienintelė detalė, kuri mane neramina paskaičius, į ką reikia atkreipti dėmesį - plastmasinis g.gif
atrodo jie taip :
user posted image
spalva realiai pereina tolygiai, gražiai, čia tik nuotraukoj taip "sluoksniuotai" gavos doh.gif

ant apačios esantis lipdukas su užrašais:
eau de parfum
100ml - 3.4fl.oz
9P02
made in france
kenzo parfums - 75001 paris

user posted image

ką manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 02 25, 12:37)
O uzrasai ant kurios sieneles? Priekines?  g.gif

Taip, ant priekines 4u.gif
Atsakyti
Dėl pakėlimo tai kamštukas tam tikra padėtim fiksuojasi ir nenusiima. Tai va taip lupant (nepasukus į šoną) jokių problemų pakelt metaliuką, nes jis užsikabina.

Išlieta pas mane viskas taip pat, linkis į linkį.
Tikrai siūlyčiau pasilygint kvapą ir tikiuosi, kad nusiraminsit.

Dėl žiedukų, kamštukų ir kitokių išsikledarojimų - buvo ir man ne kartą su kitais kvepalais, tai nusimauna, tai kamštelyje įstringa. Ir originalai tai buvo 100proc.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusma: 25 vasario 2011 - 14:53
QUOTE(rusma @ 2011 02 25, 15:39)
Dėl pakėlimo tai kamštukas tam tikra padėtim fiksuojasi ir nenusiima. Tai va taip lupant (nepasukus į šoną) jokių problemų pakelt metaliuką, nes jis užsikabina.


Nepasukdavau tikrai kamstuko i sona, patraukdavau i virsu ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rusma @ 2011 02 25, 14:39)
Dėl pakėlimo tai kamštukas tam tikra padėtim fiksuojasi ir nenusiima. Tai va taip lupant (nepasukus į šoną) jokių problemų pakelt metaliuką, nes jis užsikabina.

Išlieta pas mane viskas taip pat, linkis į linkį.
Tikrai siūlyčiau pasilygint kvapą ir tikiuosi, kad nusiraminsit.

Dėl žiedukų, kamštukų ir kitokių išsikledarojimų - buvo ir man ne kartą su kitais kvepalais, tai nusimauna, tai kamštelyje įstringa. Ir originalai tai buvo 100proc.

Jeigu pas jus sieneles krastai taip pat nelygus, tada viskas aisku su sitais kvepalais, aciu 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti

Va dar del purkstuko, kad jis per aukstai, buvo kelis kartus, kad tas kakliukas (ar kaip ji pavadinti), uzstrigo kamstuke, ir nusimove kartu su kamsteliu. Kodel? Nezinau. Atsitiko taip, atstaciau ji atgal, ir toliau sekmingai kvepinausi

Man taip buvo su Versace Bryght Crystal issirove purskstukas kartu su kamsteliu man net akys issprogo ant kaktos bet palyginau su originaliu buteliuku ir pasirodo kad originalus taip kad kvepinuosi ir vargo nematau bigsmile.gif
Atsakyti
Gal ir nuo partiju skiriasi, bet pas mane:
- purkstuko vidus pilkas, cia juodas;
- visos sieneles lygios; nors gan panasios g.gif
- lipdukas ant dugnelio kitoks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 vasario 2011 - 16:52
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 02 25, 17:50)
Gal ir nuo partiju skiriasi, bet pas mane:
- purkstuko vidus pilkas, cia juodas;
- visos sieneles lygios; nors gan panasios g.gif
- lipdukas ant dugnelio kitoks.

Mano lipdukas toks kaip to tariamo "neoriginalo", tik kodukas kitoks.
Purkštukas pilkas. Sienelės panašios, yra grublėtumų, bet rankų tikrai nedrasko.

O turiu tikrai originalų testerį.
Atsakyti
QUOTE(inkava @ 2011 02 25, 15:09)
ką manot? g.gif



Nematau prie ko prikibti, originalūs kvepaliukai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz nuomones 4u.gif 4u.gif
Atsakyti