Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: orginalūs ar padirbti

QUOTE(Viktorija69 @ 2011 02 25, 21:07)
Aciu uz nuomones  4u.gif  4u.gif


ar eit dar fotkint Sensi,ar nebereik? tingisi,nes manau fotkėj gražus butelaitis ir manau,kad 2 val. "nesilaikymas" yra ne argumentas,bet galiu psakyt,kad turiu du buteliukus, vieno stiklas turi gumburėlį biggrin.gif, o kitas lygučiausias; abiejų purkštukai neuakštai ir laikosi prigludę, nes neklibinau biggrin.gif, ir purkštuko skylutės abiejų pilkos. Beje kvapas MAN laikosi ilgiau, nei 2 val.


Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2011 02 25, 21:18)
ar eit dar fotkint Sensi,ar nebereik? tingisi,nes manau fotkėj gražus butelaitis ir manau,kad 2 val. "nesilaikymas" yra ne argumentas,bet galiu psakyt,kad turiu du buteliukus, vieno stiklas turi gumburėlį biggrin.gif, o kitas lygučiausias; abiejų purkštukai neuakštai ir laikosi prigludę, nes neklibinau biggrin.gif, ir purkštuko skylutės abiejų pilkos. Beje kvapas MAN laikosi ilgiau, nei 2 val.


Tai gal jau ir nebereikia 4u.gif Su savita1 kaip ir susitareme , aciu jum visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2011 02 25, 21:18)
ar eit dar fotkint Sensi,ar nebereik? tingisi,nes manau fotkėj gražus butelaitis ir manau,kad 2 val. "nesilaikymas" yra ne argumentas,bet galiu psakyt,kad turiu du buteliukus, vieno stiklas turi gumburėlį biggrin.gif, o kitas lygučiausias; abiejų purkštukai neuakštai ir laikosi prigludę, nes neklibinau biggrin.gif, ir purkštuko skylutės abiejų pilkos. Beje kvapas MAN laikosi ilgiau, nei 2 val.

Matyt ten kamstukas nelabai orginalus, nes pas visas pilkas.

Ir sita.. man kvapas irgi laikosi, bet gal tiesiog nejaucia. Geriausiai galima isbandyti, tai pakvepinti koki skuduriuka rolleyes.gif

Pasirodo nemazai Sensi seimininiu yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 02 25, 21:26)

Ir sita.. man kvapas irgi laikosi, bet gal tiesiog nejaucia.


Ir as pagalvojau, apie ta varianta, nes man tai jie laikydavosi labai gerai, gal todel, kad nelabai patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2011 02 25, 13:31)
Man dar sita vieta labai uzkliuva, nejaugi tas kakliukas turi matytis, toks aukstas, toks tarpas buti g.gif Metaliukas neturetu liestis prie pagrindo? unsure.gif Kas turi, paziurekit kaip pas jus ax.gif O jau apie kreiva pukstuka tai tyliu blink.gif
user posted image

O tu pastumk ta kakliuka iki stiklo, kartais originalus kvepalai nuimant kamstuka, nusiima su tuo kakliuku. Man tai buteliukas originalus atrodo 4u.gif

Merginos, apie kokius kvepalu buteliuku kiekius eina kalba, nes buna skiriasi kvepalu kamstukai ir buteliukai nuo ju leidimo ir nuo skirtingu ml kiekiu. Tikrai man cia originalas atrodo, o kad padevetas, metalinis kakliukas isejes is savo vietos, traukiant kamstuka, tikrai joks ne kriminalas. Ir tai, kad kvapas vienai gerai, ilgai juntamas, kitai nosiai maziau juntamas, nera neoriginalumo pozymiai. g.gif Juk kaip skirtingai mes visos kvapus apibudinam, tai kaip galetume vienodai ilgai juos uzuosti, ar pasakyti sudedamasias natas, kas kiek laiko turi skleistis ir kvepet...
Papildyta:
Va ziuriu del kakliuko jau parase kelios merginos. Tikrai taip ir bus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 25 vasario 2011 - 22:26
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 02 25, 21:26)
Matyt ten kamstukas nelabai orginalus, nes pas visas pilkas.

Ir sita.. man kvapas irgi laikosi, bet gal tiesiog nejaucia. Geriausiai galima isbandyti, tai pakvepinti koki skuduriuka rolleyes.gif

Pasirodo nemazai Sensi seimininiu yra bigsmile.gif


Kamstukas ne pilkas? Vadinasi neoriginalus? doh.gif Tai kad jis pilkas, kaip matosi nuotraukoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fashion: 26 vasario 2011 - 11:44
QUOTE(as-ne-tavo @ 2011 02 25, 20:02)
Nematau prie ko prikibti, originalūs kvepaliukai atrodo 4u.gif

ačiū už komentarą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip manote, ar originalūs? smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZefyriuX: 27 vasario 2011 - 21:06
QUOTE(ZefyriuX @ 2011 02 27, 22:05)
Kaip manote, ar originalūs? smile.gif



Kuo tikriausias fuflo
Atsakyti
QUOTE(as-ne-tavo @ 2011 02 27, 23:48)
Kuo tikriausias fuflo


blink.gif Kaip atskyrėt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(as-ne-tavo @ 2011 02 27, 22:48)
Kuo tikriausias fuflo


Pritariu
Atsakyti
QUOTE(ZefyriuX @ 2011 02 27, 23:17)
blink.gif  Kaip atskyrėt?  blush2.gif


siaudelis uzlenktas i kampa, originaliam variante turi buti tiesus 4u.gif
Atsakyti