Įkraunama...
Įkraunama...

Jehovos liudytojai

apie bobutes as kalbu ne apie si simtmeti ispruses intiligente, o del klaidu ispanijoi klaveturu su lietuviska abecele nera jeigu esi baiges visus mokslus tai turetum zinoti intiligente ar kas tes esi. Jei tau sunku skaititi tai neskaitik!!!!!.
Atsakyti
QUOTE(sergixxx @ 2009 05 11, 22:03)
jachova tai dievo vardas tikroi biblijoi tai minima tukstancius kartu


O kas cia Jums nurode ta biblijos tikruma? bigsmile.gif Atseit kataliku biblija netikra, o jehovistu tikra, ar kaip? Ir kas ten labiau tikro, nei kataliku biblijoje?
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2009 05 14, 11:09)
O kas cia Jums nurode ta biblijos tikruma?  bigsmile.gif Atseit kataliku biblija netikra, o jehovistu tikra, ar kaip? Ir kas ten labiau tikro, nei kataliku biblijoje?

Na man uzteko vieno,kai priekvaile kaimyne pasake va tu netiki i jechova tai neprisikelsi,o ji mat prisikels lotuliukas.gif
Lakstydavo ziema vasara su tom knygutem,siulydama dabar per tuos lakstymus nebepaeina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 05 14, 13:57)
Na  man  uzteko  vieno,kai  priekvaile  kaimyne  pasake  va  tu  netiki i  jechova  tai  neprisikelsi,o  ji  mat  prisikels lotuliukas.gif
Lakstydavo  ziema  vasara  su  tom  knygutem,siulydama  dabar  per  tuos  lakstymus  nebepaeina doh.gif


Na man tai dzin, kas i ka tiki ar netiki - kiekvienam savas gyvenimas. Bet kai bando savo idejas kitiems pripirst, nu tai jau sorry.. Reikia kazkaip gerbti zmoniu privatuma. Ir galu gale juokingai atrodo, kai gatveje pradeda atvirukus kaisiot ir praso aukot uz tyra meile, ar pan. As jau geriau ismaldos prasanciam zmogui duodu, nei kazkokioms organizacijoms, kurios net islaikyt saves negali, nes nesamonem uzsiima. Baznycios klierikai nelaksto po gatves su atvirukais ir nepraso pirkt. Nori duodi baznycioje pinigeliu, nori ne.

Man tik keista, kaip normalus zmones isitraukia i tokias sektas. Atsiriboja nuo seimu, praranda darbus ir slankioja gatvemis, aukas renka nezinia kam.

Papildyta:
QUOTE(sergixxx @ 2009 05 11, 22:03)
jachova tai dievo vardas tikroi biblijoi tai minima tukstancius kartu


"Tikroj biblijoj" dievo vardas Jehova, o Biblijoj Dievas neturi vardo, nes Dievas tai energija. Ir jis niekur neminimas jokiu vardu. Tik Jezus buvo zmogus, Dievo pranasas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 14 gegužės 2009 - 13:46
Na kiek paskaiciau daugmaz vaizda susidariau kas tie jechovistai, bet iki galo nesupratau. Ka jie vaiku neskiepija, extra atveju kraujo nepersipils, tai esant kritinei situacijai mirti ruosias? Dar nesvencia nei kaledu, nei velyku, Kodel tas sventes vadina Pagoniskomis??? Prie to pacio ir gimtadienis???
Ir dar kodel nahaliskai kisa savo tiesas, lankstinukus ir tikejima. Pries gera savaite kieme sutiktai jechovistei atsakiau, kad turiu savo tikejima ir savo pasirinkimo laisve, na ikyriai vistiek kiso atvirutes, lankstinukus, knygutes, prase paaukot uz tyra meile(vadinas netiesa,kad jechovistai gyvena be auku), vis tiek kiso sake turedama laiko paskaitysiu.... As jai atsakiau, kad nebe tamsos metas jei man bus blogai pati sugebesiu save apgint, jei reiks ir i juos kreipsiuos, kodel nachaliskai gatveje verbuoja- TYLA. Tada jai pasakiau, kad jei zmogus suserga negi gydytojas iesko paciento, taigi sergantysis iesko gydytojo, tad ko ji prie manes limpa, man gerai, man ju nereikia ir vel TYLA.
Nesu as visiska neismanele, ar t.t. bet tas lipimas ant galvos, gatveje pristojimas, ejimas i namus, argi taip yra platinama tikroji religija. ???
Atsakyti
QUOTE(mamadina @ 2009 06 29, 04:09)
Na kiek paskaiciau daugmaz vaizda susidariau kas tie jechovistai, bet iki galo nesupratau. Ka jie vaiku neskiepija, extra atveju kraujo nepersipils, tai esant kritinei situacijai mirti ruosias? Dar nesvencia nei kaledu, nei velyku, Kodel tas sventes vadina Pagoniskomis??? Prie to pacio ir gimtadienis???
  Ir dar kodel nahaliskai kisa savo tiesas, lankstinukus ir tikejima. Pries gera savaite kieme sutiktai jechovistei atsakiau, kad turiu savo tikejima ir savo pasirinkimo laisve, na ikyriai vistiek kiso atvirutes, lankstinukus, knygutes, prase paaukot uz tyra meile(vadinas netiesa,kad jechovistai gyvena be auku), vis tiek kiso sake turedama laiko paskaitysiu.... As jai atsakiau, kad nebe tamsos metas jei man bus blogai pati sugebesiu save apgint, jei reiks ir i juos kreipsiuos, kodel nachaliskai gatveje verbuoja- TYLA. Tada jai pasakiau, kad jei zmogus suserga negi gydytojas iesko paciento, taigi sergantysis iesko gydytojo, tad ko ji prie manes limpa, man gerai, man ju nereikia ir vel TYLA.
  Nesu as visiska neismanele, ar t.t. bet tas lipimas ant galvos, gatveje pristojimas, ejimas i namus, argi taip yra platinama tikroji religija. ???

Matai, del kraujo perpylimo jie patys matyt nezino kodel taip sugalvojo sektos ikurejas. Yra toks Dievo isakymas ir baigta. Bet niekaip nesuprantu mamu, kurios mirties atveju renkas tikejima, o ne vaika? Gal ir mamose kalte? Su sventimu tai man lyg ir aisku. Jie surenka silpnos dvasios, paluzusius, turincius priklausomybe alkoholiui(pazistu tokiu) zmones. Jei prades svest, gali nepajegt suvaldyti ju. Juk visu atejusiu smegeneles sutvarkomos pagal sektos principus ir jokiu nukrypimu jiems nereikia. Geriau, tuos pinigelius pasiims jie, nei zmones pragers mirksiukas.gif Tai tik mano nuomone
Atsakyti
arba gerasias smile.gif beje, moxlininkai, jav kiek pamenu dare tyrimus su organu persodinimais - buvo idomiu isvadu del zmogelu charaktriu spasikeitimu po organu persodinimo.
Atsakyti
O vieni jechovos liud. pastoviai apsigyvena pas mano sesę tai nakvynės pasiprašo tai kartu vyno išgeria ar gali jie ją užverbuoti? Kaip vyksta verbacija????
Atsakyti
pas msu kaimyne su mergaite buvo jahovos liudytoja, tai atsimenu buvo mum gal po 12 metu tai mergaitei gal 4, arteja visokios kaledos, visi vaikai pasakoja apie dovanas, rodo o jos paklausdavai ar ka gavai liudnai sakydavo ne,sik..mama pati tiki tokiom nesamonem ir dar vaikus itraukia unsure.gif ir atsiemu syky zaidem ji atsinese tokia pintinele ar kazka panasaus ir buvo kortele, kad tem ligos ar avarijos atveju,na nepamenu gerai, nebutu perpilamas kraujas unsure.gif
Atsakyti
labas, labai jau griaudus tavo laiskas verysad.gif ,bet juk dovaneles galima dovanoti kiekviena diena ar ne taip ir tas vaikutis tures daugiau dovanu nei kiti biggrin.gif . o del kraujo tai kiekvieno pasirinkimas nori pili nori ne nori valgai nori ne.
Atsakyti
labas mes nenahalistai o jahovistai, kaledu nesvenciam todel kad nezinom kada jezus gyme ir biblijoi datos nera, tai pagoniu isgalvota o musu proseneliu igivendinta ir tai tik bazniciom i nauda. O velikas svenciam tik biskuti kitaip tu suklydai smile.gif . lankstinukus nesiojam tam kad daugiau zmoniu pasukti i teisinga kelia. paskaitik biblija ir kita literetura manau kad paskiau atsiplesti nebegalesi tai idomu. smile.gif
Atsakyti
JEHOVA
Mielas Sergejau, įsidėmėkite bent jau Dievo vardą, kaip jis teisingai rašomas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -- Meeresfrau --: 06 liepos 2009 - 12:48