Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

Turbūt pas daugelį yra koks senas, aptriušęs baldelis, kurį galbūt galvojate išnešti į rūsį ar prie konteinerio...
O galbūt jūs eidama išnešti šiukšles, kaip tik, pamatėte negailestingai išmestą, tačiau labai įdomų daiktą, kuris galėtų atgimti naujam gyvenimui...
Galbūt jūs mėgstate lankytis blusų turguose ir "juose medžioti, medžioti, medžioti", o "sumedžiojus", pasiraityti rankoves ir kibti į darbą...


* * *

Sveikos visos, užsukusios į baldų restauravimo temą, kurioje kviečiame mielai dalintis įgyta patirtimi, praktiniais patarimais,
naudojamomis priemonėmis, įrankiais. Labai būtų malonu, kad atsirastų ir tokių, kurios galėtų parodyti nuotraukas "prieš" ir "po" mirksiukas.gif

Tad būkime draugiškos ir pirmyn drinks_cheers.gif


user posted image

Nuorodoje - daugiau.

Atsakyti
Smagu kad yra nauja tema:smile.gif

Mamasandra, rodykis ka turi pafotkinus gero:))
Atsakyti
pasistengsiu vakarop nuotraukas ikelt kaip kede "draskiau" lotuliukas.gif
na o rezultatai - kiek veliau ax.gif
Atsakyti
Lauksim rezultatu smile.gif

O as va, sena Siguldine komodele laminuota buko spalva perdaziau i balta spalva - bus i vaikio kambari. Dar dabar rankeneliu ieskau, nes 12 cm tai pasirinkimas ne kazi koks. g.gif
Atsakyti
Reikia patarimo... turiu dvi dirbtines odos kedes,katyte padraske rankturius,per siules taip pat irti pradejo,kas buvot susidure gal zinot kiek kainuotu pervilkti? ar apsimoka? ir kur tai galima padaryti... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WarnaLesa: 27 rugpjūčio 2011 - 16:14
Mergaites, gal kuri Vilniuje turit nebrangu meistra 2 nedideliems kreslams pervilkti.. ax.gif????
Atsakyti
Ir man reikia patarimo. ax.gif
Mociute atiduoda savo kraitine senovine spinta wub.gif Kurioje nera nei vienos vinies. Ir didziulis atsiminimas is vaikyste. Bet ten toooks isigeres "naftalino" kvapas doh.gif Kaip dabar man su tuo kvapu kovot, kad namai ir daiktai, kurie bus spintoje, "nepakviptu"? Ar pades slifavimas, perlakavimas? Nes ji tikrai tikrai atkeliaus i mano namus, kazka reik dayti. Padekit!!!!
Ir dar, atkeliauja senovine komoda-indauja (net nezinau, kokia jos tikroji paskirtis, jei zinot, parasykit). Bet jai labai reikia meistro rankos: isluzus koja (bet ji niekur nedingus- yra!), kreivos dureles. Zodziu, meiles ir darbo reikalauja. Gal rekomenduotumet gera meistra Kaune?
O cia ji...
user posted image
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kaip gaila, kad tema tokia apmirusi unsure.gif (kažkada lyg ir labai aktyvi buvo mastau.gif ). Niekas turbūt ir neatsakys verysad.gif , bet vis tiek paklausiu.

Kur galima nusipirkti dirbtinės odos - dermantino ar dermatino (kalbininkai berods taip liepia vadinti unsure.gif )? Kažko panašaus lyg esu mačiusi "Senukuose" ar "Ermitaže" klijuočių skyriuje, bet gal tik atrodė panašiai (nebuvo aktualu, tad nesigilinau). g.gif Mąstau pervilkti virtuvinį kampą - gražiau žinoma būtų su audiniu, bet labai jau nepraktiška, kai namuose yra mažų vaikų. Į kokias specializuotesnes parduotuves būtų verta užsukti Vilniuje (iš bėdos - ir Kaune)? Apskritai ar tokio dalyko būna audinių parduotuvėse (nepastebėjau g.gif ), ar visai prie kažkokių kitokių prekių? Kokios maždaug "normalios" kainos? Labai išlaidauti tokiam eksperimentui nesinori, bet gal įmanoma ir ką nors nebrangaus išsirinkti gražesnio, nei tarybiniais laikais? rolleyes.gif

Neapsisprendžiu, ar tą kampą jau mesti lauk ir mąstyti apie naujus baldus, ar dar suteikti šansą... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 24, 16:26)
Sveikos smile.gif

Kaip gaila, kad tema tokia apmirusi unsure.gif (kažkada lyg ir labai aktyvi buvo mastau.gif ). Niekas turbūt ir neatsakys verysad.gif , bet vis tiek paklausiu.

Kur galima nusipirkti dirbtinės odos - dermantino ar dermatino (kalbininkai berods taip liepia vadinti unsure.gif )? Kažko panašaus lyg esu mačiusi "Senukuose" ar "Ermitaže" klijuočių skyriuje, bet gal tik atrodė panašiai (nebuvo aktualu, tad nesigilinau). g.gif Mąstau pervilkti virtuvinį kampą - gražiau žinoma būtų su audiniu, bet labai jau nepraktiška, kai namuose yra mažų vaikų. Į kokias specializuotesnes parduotuves būtų verta užsukti Vilniuje (iš bėdos - ir Kaune)? Apskritai ar tokio dalyko būna audinių parduotuvėse (nepastebėjau g.gif ), ar visai prie kažkokių kitokių prekių? Kokios maždaug "normalios" kainos? Labai išlaidauti tokiam eksperimentui nesinori, bet gal įmanoma ir ką nors nebrangaus išsirinkti gražesnio, nei tarybiniais laikais? rolleyes.gif

Neapsisprendžiu, ar tą kampą jau mesti lauk ir mąstyti apie naujus baldus, ar dar suteikti šansą... blush2.gif

Aš irgi vis laukiu pasirodačių merginų. Labai įdomu kaip sekėsi mamaiSandrai baigti restauruoti tą gražųjį bufetuką? smile.gif
O dermantino tai tikrai yra ir Senukuose ir Ermitaže ir netgi pasirinkimas yra. Mums patiems teko pirkti. O ir aptraukti su juo nėra sudėtinga, jei nėra įmantrių formų, tiesiog "šaudai su tuo šautuviuku" ir viskas smile.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2011 10 24, 19:49)
O dermantino tai tikrai yra ir Senukuose ir Ermitaže ir netgi pasirinkimas yra. Mums patiems teko pirkti. O ir aptraukti su juo nėra sudėtinga, jei nėra įmantrių formų, tiesiog "šaudai su tuo šautuviuku" ir viskas smile.gif
4u.gif

Dėkui 4u.gif Aš dar apie baldinių audinių centrą (kaip tyčia jų internetinė svetainė neveikia) ir Gariūnus mąstau, bet gal neverta taip toli trenktis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2011 10 25, 12:06)
Niekas i mano pagalbos sauksma neregu0oja, tai gal kas zinote kokia internetine nuoroda, kaip restauruoti baldus  ax.gif Kaip man atslifuoti sena komoda, kai ji visa drozineta, bijau, kad ko perdauk nenuskusciau  unsure.gif

Jums užtektų pasiskaityti bent keletą paskutinių praeitos temos puslapių, ten Daina pasakė, jog viską reikia patikėti rankoms ir šlifavimo popieriui. Drožinukus reiktų atsargiai mėginti pašveisti. Iki kokio lygio šveisti, priklauso, ką norėsite po to daryti? ar paliksite tokią spalvą kokia buvo, ar keisite.
P.S. komoda superinė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2011 10 25, 20:58)
Jums užtektų pasiskaityti bent keletą paskutinių praeitos temos puslapių, ten Daina pasakė, jog viską reikia patikėti rankoms ir šlifavimo popieriui. Drožinukus reiktų atsargiai mėginti pašveisti. Iki kokio lygio šveisti, priklauso, ką norėsite po to daryti? ar paliksite tokią spalvą kokia buvo, ar keisite.
P.S. komoda superinė  wub.gif

Aciu, indregu! aciuks.gif Ieskosiu pagalbos senojoje temoje book.gif
Atsakyti