Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 2 tema

Nugi pasiskaitinejau... per dauk aisku nepasidare g.gif
Perdauk nieko keisti nenoriu, tuo ir mielas daiktas, kad jis senas. Tik noris ji atsviezinti, kad nebutu nusiures.
Planuojami darbai:
svelniai nusveisti, ne iki grino medzio;
pagruntuoti (?), kad nesviestu sveistos vietos;
ir aliejuoti.
Bukit geros, kasnors pakomentuokite.
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2011 10 27, 19:03)
Nugi pasiskaitinejau... per dauk aisku nepasidare  g.gif
Perdauk nieko keisti nenoriu, tuo ir mielas daiktas, kad jis senas. Tik noris ji atsviezinti, kad nebutu nusiures.
Planuojami darbai:
svelniai nusveisti, ne iki grino medzio;
pagruntuoti (?), kad nesviestu sveistos vietos;
ir aliejuoti.
Bukit geros, kasnors pakomentuokite.

rrr, o jūs nežiūrėjote youtubej filmuku, kurie gan aiškūs ir galima suprasti darbų eiliškumą. Man nelabai aikšku ką jūs turėjote galvoje pagruntuoti, gal pabeicuoti, kad suteikti baldui vienodai tolygią spalvą?

Man patinkф šios merginos darbai - alchemyfineliving Blogas
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2011 10 28, 21:31)
rrr, o jūs nežiūrėjote youtubej filmuku, kurie gan aiškūs ir galima suprasti darbų eiliškumą. Man nelabai aikšku ką jūs turėjote galvoje pagruntuoti, gal pabeicuoti, kad suteikti baldui vienodai tolygią spalvą?

ax.gif taip, pabeicuoti... informacijos perteklius galvoje biggrin.gif
Taip, noriu suteikti vienoda spalva. pagaliau, komoda parkeliavo i musu namus. Visu drozinejimu "atsikisimai" nusizuline, pabale. O pats virsus (stalvirsis) labai pasitrynes ir nuo puodeliu daugybe ratilu. Tai man viska pasveisti, pabeicuoti ir ialiejuoti?
Jei kas netingit, pakomentuokit, patarkit. Daiktas labai grazus, labai atnaujinti, kad butu, kaip is gamyklos, nenoriu. Tuo jis man zavus ir mielas, ad senas. Tik norisi pasviezinti.
Atsakyti
Sveiki,

Gal Klaipėdoj žinot gerą meistriuką, kuris apsiimtų perdažyt tarybinį valgomąjį stalą, kuris tebėra l.tvirtas, tik kiek nusibraižęs ir morališkai atgyvenęs, betgi tvirtas. Kojos nelakuotos kaip suprantu, tik viršus.

Labai dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos
noriu labai paprasto patarimo, kadangi niekada nieko dar neatnaujinėjau blush2.gif noriu perdažyt apvalaus stalo kojas jos dažytos ant medžio bet gana plonu sluoksniu..atšokineja todel noriu nutrint švirtiniu popierium tačiau nežinau kokį jį rinktis ar smulku ar stambesni..kokio nr nežinau blush2.gif ir kokius baldinius dažus pasiūlyt galit kad ir gražiai arodytų ir nesmirdėtų žiauriai (pilni namai mažų užpakaliukų tongue.gif ) ir greitai džiūtų....
ot daug užsimaniau ane doh.gif tokių tobulų baldinių dažų net nėra ko gero doh.gif lotuliukas.gif noriu balta spalva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2012 02 29, 10:35)
4u.gif Sveikos
noriu labai paprasto  patarimo, kadangi niekada nieko dar neatnaujinėjau blush2.gif noriu perdažyt apvalaus stalo kojas jos dažytos ant medžio bet gana plonu sluoksniu..atšokineja todel noriu nutrint švirtiniu popierium tačiau nežinau kokį jį rinktis ar smulku ar stambesni..kokio nr nežinau blush2.gif ir kokius baldinius dažus pasiūlyt galit kad ir gražiai arodytų ir nesmirdėtų žiauriai (pilni namai mažų užpakaliukų tongue.gif ) ir greitai džiūtų....
ot daug užsimaniau  ane doh.gif tokių tobulų baldinių dažų net nėra ko gero doh.gif  lotuliukas.gif noriu balta spalva  ax.gif

Labas smile.gif

Manau, svarbiausia, jog yra didelis noras, toliau viską galima pabandyti ir pasidaryti 4u.gif

Švitrinio popieriaus reikia tureti 60, 80, na ir 100 galima. 60-ties rupiausias. Tiesiog reikia pasibandyti ir pajausite su kuriuo geriau darbuotis. Kiekvienu atveju skirtingai.
Dėl dažų, tai parekomenduosiu tokius, kuriuos man parekomendavo irgi viena forumiete - Liurda 4u.gif Super man jie patiko. Pagaminti vandens pagrindu, bet nudažius keliais sluoksniais atrodo, kad net ir jokių lakų nebereikia, pasidengia lygiai ir gražiai. Vadinasi "Bakrylex", pirkti Senukuose. Aš pirkau matinius. Na, o toliau priklausomai nuo norų ir kokios ten tos stalo kojos yra, galima pašveisti briauneles ir vaškuoti jas, jeigu norisi išgauti sendinimo efektą.

Šiuo metu į pabaigą einasi mano vienas darbas - grindinės lempos stovas. Nesulaukiu dar gaubtelių, tai, kai viską užbaigsiu, galėsiu parodyti, kas buvo prieš ir po smile.gif Kol kas rezultatas džiugina smile.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Labas
oi ačiū už visą išsamią informaciją tai jau ryt leksim į senukus visų priemonių...o jūsų rezultatą pamatyti būtinai norėsim bigsmile.gif

..o jai man neblogai gausis įmesiu ir aš savo stalo kojas...

na sendinto efekto nedarysiu nes nelabai tiktų stalui..tiesiog nuvalysiu ir naujai parekomenduotais dažiukais padažysiu tada dar baltas kedes noriu padaryt..
beje kojos man labai gražios..o dar norejau išmest staliuką blush2.gif kol į jį nepažiūrejau iš kitos puses koks jis ištiesų gražus ir kai atnaujes bus thumbup.gif

svaigstu dėl skandinaviško stiliaus ir po truputį bandysiu jį sukurti savo kukliuose namučiuose...

ačiū už nuomonę ir patarimus 4u.gif
Atsakyti
4u.gif na visgi dar vienas klausimukas..kokį laką rinktis kai nudažysiu patartais dažais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2012 03 01, 16:34)
4u.gif na visgi dar vienas klausimukas..kokį laką rinktis kai nudažysiu patartais dažais ax.gif

Tai labai smagu, kad jūsų stalas įgaus naują gyvenimą. Na šiaip tai aš manau, kad tie dažai patys iš savęs pasitraukia tokia lyg plėvele, net nemoku paaiškint kaip, bet atrodo lyg nereiktų ir lakuoti. Nes šiaip lakas gali suteikti ir gelsvumo efektą per ilgesnį laiką. O šiaip lakų irgi būna nesmirdinčių, akrilinių, jie tokie kaip pienas, bet kai išdžiūsta nuskaidrėja. Aš turiu Sadolin Celco Lux, skirtas lakuoti baldams.

Sėkmės 4u.gif O stalą tai būtų įdomu prieš ir po pamatyti ax.gif
Atsakyti
4u.gif Labukas oi ačiū kad atrašei na žiūrėsim tada rezultatą ir spręsiu ar lakuot ar ne...na stalas tai paparastas ištiesų..nieko įmantraus ...kai jau ruošiuos trint pafotkinsiu ir tada jau po...įmesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2012 03 02, 15:48)
4u.gif Labukas oi ačiū kad atrašei na žiūrėsim tada rezultatą ir spręsiu ar lakuot ar ne...na stalas tai paparastas ištiesų..nieko įmantraus ...kai jau ruošiuos trint pafotkinsiu ir tada jau po...įmesiu ax.gif

Aga, bus labai smagu pažiūrėti. Aš savo lempečką pabaigusi irgi parodysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2012 03 01, 22:34)
Tai labai smagu, kad jūsų stalas įgaus naują gyvenimą. Na šiaip tai aš manau, kad tie dažai patys iš savęs pasitraukia tokia lyg plėvele, net nemoku paaiškint kaip, bet atrodo lyg nereiktų ir lakuoti. Nes šiaip lakas gali suteikti ir gelsvumo efektą per ilgesnį laiką. O šiaip lakų irgi būna nesmirdinčių, akrilinių, jie tokie kaip pienas, bet kai išdžiūsta nuskaidrėja. Aš turiu Sadolin Celco Lux, skirtas lakuoti baldams.

Sėkmės  4u.gif  O stalą tai būtų įdomu prieš ir po pamatyti  ax.gif



Sveiki 4u.gif

būtų smagu, jei brūkšteltų kas nors, kas jau keletą metų "gyvena" su akriliniais dažais dažytais baldais smile.gif Ar jie pakankamai patvarūs dėvėjimuisi? ar lakavot jų paviršių?

Labai nenorėčiau emalinių dažų smarvės namuose sad.gif , tad mielai rinkčiausi akrilinius. Tačiau aplinkiniai bando perkalbėti dėl patvarumo - esą emaliniai žymiai patvaresni.

Išblaškykit arba patvirtinkit mano abejones 4u.gif

p.s. beje, kalba eina apie laminuotą medžio drožlių plokščių spintą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 07 kovo 2012 - 19:21