Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški maisto produktai

sveikos. priimkit ir mane i savo bureli. mano seimyna stengiasi ekologiskai maitintis jau 6 metai. kazkaip gimus pirmam vaikui pradejau daugiau skaityti, dometis.

daug dirbu virtuveje, bet man tai patinka. ne tik, kad patinka, bet ir malonu, kai zinau, kad vaikai surelius, jogurta, vista, triusius, darzoves ir kt valgo namines. pasitikiu, nes gyvnlelius auginu pati, piena perkam ir kamynes, o darzoves pagrinde augina mano mama. taciau truksta ziniu apie miltu kokybe ir kitus produktus. dabar perku ivairiai, kartais eko, kartais ir pigius. kiausiniai - vartojami intensyviai, ir po 20 vnt per savaite. tiek naminiu as negaunu.

manau vertinga bus pasidalinti patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegas: 11 rugpjūčio 2012 - 00:30
QUOTE(Lewisia @ 2012 07 09, 10:48)
O as savo vistu kiausinius po 5 litus parduodu,ir as masciau jei jau liktu perteklius,pigiau neatidavineciau,geriau tegu parseliai sueda  tongue.gif


Gal Kaune ar Kauno raj. parduodate? Aš ir po 6 Lt nupirkčiau smile.gif kad tik kiaušinis būtų panašus į kiaušinį o ne taip kaip iš parduotuvės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 07 25, 00:22)
Nu kazkaip man sunku patiket, kad miltuose greitai isisavinami angliavandeniai. Greitai isisavinami angliavandeniai paprastai buna saldus, o miltai tai neturi saldumo.


Tikrai nesąmonė, kad greitieji angliavandeniai saldūs, čia gal taip kaip ir cukraligė nuo žodžio cukrus, tai ir turi cukrus kilti tik nuo saldumynų. Pasidomėkite kas yra greitieji ir lėtieji angliavandeniai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2012 08 31, 11:46)
Gal Kaune ar Kauno raj. parduodate? Aš ir po 6 Lt nupirkčiau  smile.gif kad tik kiaušinis būtų panašus į kiaušinį o ne taip kaip iš parduotuvės  doh.gif

Nesupyk, bet parduotuviniai kiausiniai panasus i turginius arba kokio zmogelio parduodamus kiausinius. Tik ne labai jau kokiom salygom tos vistukes tuos kiausinius deja. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 09 01, 18:00)
Nesupyk, bet parduotuviniai kiausiniai panasus i turginius arba  kokio zmogelio parduodamus kiausinius. Tik ne labai jau kokiom salygom tos vistukes tuos kiausinius deja. sad.gif


Matyt tikrų kaimiškų kiaušinių nesate nei mačiusi, nei ragavusi tongue.gif Arba atvirkščiai - parduotuvinių doh.gif Nes jie skiriasi kaip diena nuo nakties: tiek vaizdu, tiek maistingumu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 14 spalio 2012 - 23:53
Sveikos smile.gif Norėjau palepint plaukus ir aromanatural.lt pamačiau ANIRA kokosų aliejų. Mačiau kad šitos firmos aliejų yra pirkti eilinėse parduotuvėse už mažą kainą. Įdomu kokia ten jų kokybė..gal yra bandžiusių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2012 10 15, 00:51)
Matyt tikrų kaimiškų kiaušinių nesate nei mačiusi, nei ragavusi  tongue.gif Arba atvirkščiai - parduotuvinių  doh.gif Nes jie skiriasi kaip diena nuo nakties: tiek vaizdu, tiek maistingumu...

Macius macius....mes i sava vistikiu esam turejen. mirksiukas.gif
Isvaizda tai panasi...abu tur kevala, baltyma i tryni. tongue.gif
Atsakyti
http://www.kaipsmilg...eco-500-ml.html

Gal kas bandet si alieju, kazin jis cia nedezodoruotas? Koks skonis aplamai kepant ant kokosu eliejas? Labai noriu isbandyt bet bijau. kiek zinau zymiai sveikiau. Skaiciau kad kokosu ir palmiu alieju galima naudoti iki dvieju metu filtruojant, jis neiskiria jokiu nuodingu medziagu kaitinant. Dezodoruoto, rafnuoto nelabai noriu, nes jei moku tokiu pinigus, tai kazko sveiko norisi
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 11 11, 19:28)
http://www.kaipsmilg...eco-500-ml.html

Gal kas bandet si alieju, kazin jis cia nedezodoruotas? Koks skonis aplamai kepant ant kokosu eliejas? Labai noriu isbandyt bet bijau. kiek zinau zymiai sveikiau. Skaiciau kad kokosu ir palmiu alieju galima naudoti iki dvieju metu filtruojant, jis neiskiria jokiu nuodingu medziagu kaitinant. Dezodoruoto, rafnuoto nelabai noriu, nes jei moku tokiu pinigus, tai kazko sveiko norisi

Kepdavau blynelius ant kokosų aliejaus (nerafinuoto) mums patiko.
Atsakyti
Kad blynai ir kiti konditerijos gaminiai skanu tai isivaizduoju. Bet girdejau kad kepa ir visus kitus patieklus, bulvytes skrudina, tai idom koks skonis. Vienaip ar kitaip turbut net rafinuotas kokosu aliejus sveikiau nei saulegrazu g.gif As labai daug aliejaus sunaudoju, megstu skrudinta maista, tai aktualu butu i sveikesni pakeist ir gal labiau butu taupomas, kai brangesnis
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 11 12, 22:42)
Kad blynai ir kiti konditerijos gaminiai skanu tai isivaizduoju. Bet girdejau kad kepa ir visus kitus patieklus, bulvytes skrudina, tai idom koks skonis. Vienaip ar kitaip turbut net rafinuotas kokosu aliejus sveikiau nei saulegrazu  g.gif As labai daug aliejaus sunaudoju, megstu skrudinta maista, tai aktualu butu i sveikesni pakeist ir gal labiau butu taupomas, kai brangesnis

Nebandžiau mėsos kepti ant kokosų, bet manau kad tikrai jausis unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti ar jus pries vartojima plaunate ekologiskus dziovintus vaisius, razinas, abrikosus, slyvas ir kt. ax.gif
Atsakyti