Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir visokie naminiai gyvūnai

QUOTE(Esha @ 2009 10 18, 18:11)
Aš auginu prancūzų buldogą. Neilgai trukus į pasaulį pasibels sūnelis. Augintinis labai draugiškas, tačiau kartais su savo daugiškumu įsijaučia... Su sūneliu juos supažindinsiu iškart (išpradžių leisiu pauostyti kojytę), vėliau daugiau pabendrauti. Bijau, bet kartu ir labai tikiuosi, kad jei sutars puikiai.

Labas. O kokio amžiaus ir lyties šuo? Kalytės šiaip švelnesnės ir atsargesnės, įgimtas motinystės instinktas savo daro. Bet suaugęs, normalios psichikos šuo su mažu vaiku turėtų elgtis švelniai. Mes patys turėjom "prancūzę" beveik 7 metų, kai gimė pirmagimis. Atrodo, jau pasakojau, bet pasikartosiu. Labai bijojau, kaip jai seksis sutarti su sūneliu, nes šiaip labai pavydėdavo mūsų (kitiems gyvūnams -- veršiukui prieš snukį dantimis kaukšėjo, kai kaime viešėdama vandens nunešiau doh.gif ). Tai va, parsivežėm naujagimį iš ligoninės, daviau pauostyti, taip sakant susipažinti. Lyg ir viskas normaliai, paguldžiau mažylį į lovytę, kažką darau, atsisuku -- ogi mūsų kalė jau įšokusi į lovytę ir eina link vaiko. Aš ją ištrenkiau iš kambario ir apsižliumbiau -- pagalvojau, kad teks jos atsisakyti, juk negalėsiu aš nuo vaiko nei minutei nepasitraukdama būti. Išaušo kitas rytas. Sėdžiu aš ant lovos su sūneliu ant rankų, užšoka ant lovos mano šunytė ir lėtai lėtai, koja už kojos prieina prie mūsų (o juk prancūzai tokie strakalai, kaip ant spyruoklių paprastai būna) ir lyžteli kūdikio koją wub.gif Mūsų juočkė tapo ištikima kūdikio sergėtoja, žaidimų draugė ir linksmintoja. Ir taip kol vaikui suėjo 2,5 metų. Tada mes jos netekome verysad.gif Va ir dabar rašau, prisimenu ją ir ašaros akyse kaupiasi...
Atsakyti
/mamytes,sayktie ar geriat patys vaistus nuo kirminu?man iskilo klausymas,nes mums veterenaras sake ,kad nereikia patiems gerti,uztenka suniukui duoti.ar tiesa?
Turiu 2 metuku vaika,tai nezinau ar duoti profilaktiskai?
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natylli @ 2009 10 26, 03:50)
/mamytes,sayktie ar geriat patys vaistus nuo kirminu?man iskilo klausymas,nes mums veterenaras sake ,kad nereikia patiems gerti,uztenka suniukui duoti.ar tiesa?
Turiu 2 metuku vaika,tai nezinau ar duoti profilaktiskai?
Aciu uz atsakymus 4u.gif

na patys tikrai negeriam, tik šuniukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2009 07 16, 18:54)
mamytes pasakykit kaip jus susitvarkot su kudikeliu ir suniuku kai keturkoji reikia i lauka isvesti? Ar einat visi kartu ryta vakara? Ar ka darot? Nes pati auginu suneli ir kai susilauksim maziuko tai man nelabai bus kam padeti tvarkytis su suniuku ir  leliuku kai reikes eiti i lauka ryte vakare. Kaip si reikala sprendziat? Aciu


As manau, kad bandysiu eit su abiem. Vaika patogiau tada nesiokleje nestis. Ir visiems bus naudos smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Turim sunyte, truputi kerepla ji, braunasi pro bet kur jei jai ten reikia "cia ir dabar", bet saip labai meili, tik didele baile. Didziausia problemele- jos pavydumas. Jis siaubingas. Kaip mb glostydavo katina, tai ji braudavosi i viduri ir bandydavo katina nuvyt salin.... Tai va idomu kaip gi reaguos i kita vasara atsirasianti mazaji naujaji gyventoja g.gif
Tevai siulo nuvezt suni jiem. "Aceit" kai bus maziukas jau, tada parsivesi suni atgal. Kaip tik manau kad geriau kad vaikas "ateitu" kai ji namie. Nes priesingai, tai suo grizta namo - o cia naujas gyventojas. Manau ji gali pasijausti nereikalinga ir tada jau blogai...
Atsakyti
suo turi buti namuose, kai atsiranda naujas narys. nereikia jo vesti "susipazinti" ar vyti. naturaliai pats prieis, apsiuostys. musu suo gal tik po savaites isdriso prie lovytes prisiartint. ir nieko. puikiai draugauja dabar, suo didelis, bet del to niekada nekilo nesklandumu.
Atsakyti
Tai va ir as galvoju kad suo turi but namie smile.gif koks cia gali but isvezimas, o paskui vel parsivezt.... bereikalingas stresas smile.gif bet ka su tuo pavydu reiks daryt tai nezinau... na reik tiketis geriausio mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane du šunys, bet lauke pririšti prie būdų rolleyes.gif tai kolkas reakcijos jokios smile.gif , o dar kate turim, tai kai parvažiavau iš ligoninės artyn kokius tris mėnesius prie manęs nėjo, bet dabar jau nieko apsiprato, jinai labai švelni katė, niekada neibrėš, jau geriau pabėga ir pasislepia smile.gif
Atsakyti
Na man kates kazkaip nee... buvo pas mus katinas, na jis MB, ne mano, bet pasinaudojau savo dabartine padetim ir katinas buvo isveztas ax.gif biggrin.gif bet jis ne kiek nenuskriaustas, gavo labai gerus namus mirksiukas.gif
Atsakyti
o man visai nepatinka, kai yra naujagimis namie ir suo ar kate salia sukiuojasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joojoooj: 19 gruodžio 2009 - 13:47
QUOTE(joojoooj @ 2009 12 19, 13:46)
o man visai nepatinka, kai yra naujagimis namie ir suo ar kate salia sukiuojasi g.gif


nes turbut nei vieno is siu gyvunu neturi mirksiukas.gif kai turi gyvuna, labai prie jo pripranti, ir tik krastutiniu atveju galima jo atsisakyti... jei leliukas su alergija ar kita pavoju kelia gyvunas tada taip, bet visom jegom stengiuosi kad suns netektu atsisakyt ax.gif
Atsakyti
musu mergaite auga su suniuku , tai didziausias draugas jai , ir nebijo visikai svetimu sunu.. Pastebejau kad draugiu vaikai , kurie neturi naminio gyvuno , bijo ju .
Atsakyti