Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir visokie naminiai gyvūnai

NA MES TAI PAT AUGINAME SUNI ,KOL VAIKAS BUVO MAZAS SUO LABAI JAM PAVIDEJO IR LABAI BIJOJOM KAD NEUZPULTU VAIKIUKO,MUM 3METUKAI KOLKAS NIEKO TOKIO NESULAUKEM,NA KELISYK GRIPSTELI BET NEKANDA MYLI VAIKA,BET KAS ZINO JAI VIENA DIENA......NEDUOK DIEVE.....TAIPAT BUVO SESERIAI AUGINO SUNIUKA IR MERGAITE UZPUOLE PIRMA KARTA 5 METUKU SUDRASKE VEIDUKA NOSYTE LIKO RANDAI DEL KURIU 15 JI JAU KOMPLEKSUOS!!!!!!!!!!!!TAI GERIAU SITO LAUKTI??? g.gif NEMANAU NES I SUNIO MASTYMA NEILISI,O JO NEPAZINSI TIKRAI,BET VISI MATO BEDA TIK TADA KAI SU JA SUSIDURIA!!!!CIA MUM TO GYVUNEIO REIKIA AR VAIKIUKUI g.gif AS KAIP PAMACIAU MERGAITES VEIDA verysad.gif PIRMAS ZVILGSNIS BUVO I MAMA JOS unsure.gif
Atsakyti
Šuo šeimą supranta kaip bandą. Kažkas yra aukščiau, kažkas žemiau. Jei šuo namie - šeimininkas ir neklauso Jūsų, tada išmokyt suaugusį šunį bus sunkoka. Šuo turi klausyti. Jei pasakyta, kad negalima prie vaiko lįsti, tai reiškia, kad negalima. Mokyti šunį reikia ir nieko daugiau.

Ir žinoma mokyti vaiką, kad šuns neskriaustų.
Papildyta:
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 01 08, 10:36)
NA MES TAI PAT AUGINAME SUNI ,KOL VAIKAS BUVO MAZAS SUO LABAI JAM PAVIDEJO IR LABAI BIJOJOM KAD NEUZPULTU VAIKIUKO,MUM 3METUKAI KOLKAS NIEKO TOKIO NESULAUKEM,NA KELISYK GRIPSTELI BET NEKANDA MYLI VAIKA,BET KAS ZINO JAI VIENA DIENA......NEDUOK DIEVE.....TAIPAT BUVO SESERIAI AUGINO SUNIUKA IR MERGAITE UZPUOLE PIRMA KARTA 5 METUKU SUDRASKE VEIDUKA NOSYTE LIKO RANDAI DEL KURIU 15 JI JAU KOMPLEKSUOS!!!!!!!!!!!!TAI GERIAU SITO LAUKTI??? g.gif NEMANAU NES I SUNIO MASTYMA NEILISI,O JO NEPAZINSI TIKRAI,BET VISI MATO  BEDA TIK TADA KAI SU JA SUSIDURIA!!!!CIA MUM TO GYVUNEIO REIKIA AR VAIKIUKUI g.gif AS KAIP PAMACIAU MERGAITES VEIDA verysad.gif PIRMAS ZVILGSNIS BUVO I MAMA JOS unsure.gif

Šuo turi žinoti, kad mergaitė yra už jį viršesnė.
Ant šuns pykti negalima, jei jis nemokytas. Šeimininkai turi mokyti.
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 08, 14:49)
Šuo turi žinoti, kad mergaitė yra už jį viršesnė.
Ant šuns pykti negalima, jei jis nemokytas. Šeimininkai turi mokyti.

Labai padeda šuniui parodyti kas čia čia viršesnis: duokit komandą "gulėt". ir pasodinkit ant jo vaiką. Nereikia, kad šuniu skaudėtų, nereikia sodint ant galvos, ar ant pilvo. Ir pasėdėkit šiek tiek. Šuo turėtų muistytis, bandyti ištrūkti. Sudrausminkit, paguldykit ir vėl tą patį, kol šuo ramiai gulės ant vaikas rodys savo viršumą mirksiukas.gif
Atsakyti
mes irgi turime suni - kalyte. Jai jau 14 metu. Ji labai pavydi ir neprisileidzia kudikelio. Bet manoji lenda prie jos labai ikyriai. Stengiuosi visada buti salia kai mazoji lenda prie sunio. Bijau vienas palikti
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 01 08, 15:32)
Labai padeda šuniui parodyti kas čia čia viršesnis: duokit komandą "gulėt". ir pasodinkit ant jo vaiką. Nereikia, kad šuniu skaudėtų, nereikia sodint ant galvos, ar ant pilvo. Ir pasėdėkit šiek tiek. Šuo turėtų muistytis, bandyti ištrūkti. Sudrausminkit, paguldykit ir vėl tą patį, kol šuo ramiai gulės ant vaikas rodys savo viršumą  mirksiukas.gif



Na aš savo šunį mokau šiek tiek kitaip. Subaru, kai daro tai, ko negalima, skatinu, kai daro tai, kas galima. Aš už humaniškesnius auklėjimo būdus, bet jei Jums toks būdas priimtinas, tai gerai.
Kiekvienam savo.
Tik nesinorėtų, kad netyčia šuniukas būtų sužalotas.
Dabar galvoju ar būtų veiksmingas toks mokymas... Nelabai išmąstau...
Papildyta:
QUOTE(mimi1 @ 2010 01 08, 16:25)
mes irgi turime suni - kalyte. Jai jau 14 metu. Ji labai pavydi ir neprisileidzia kudikelio. Bet manoji lenda prie jos labai ikyriai. Stengiuosi visada buti salia kai mazoji lenda prie sunio. Bijau vienas palikti


Na tikriausiai šuniukas nebuvo nuo mažens išmokytas...
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 08, 17:25)
Na aš savo šunį mokau šiek tiek kitaip. Subaru, kai daro tai, ko negalima, skatinu, kai daro tai, kas galima. Aš už humaniškesnius auklėjimo būdus, bet jei Jums toks būdas priimtinas, tai gerai.
Kiekvienam savo.
Tik nesinorėtų, kad netyčia šuniukas būtų sužalotas.

Čia labai normalus būdas mirksiukas.gif Aš tikrai nesiūlau sėstis suaugusiam žmogui biggrin.gif O mažam vaikiukui mirksiukas.gif Tokį būdą pasiūlė žmogus daug metų dirbantis su šunimis mirksiukas.gif Tokiu būdu parodoma hierarchija namuose mirksiukas.gif Na bet kiekvienas randa sau geriausią problemų sprendimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 01 08, 18:32)
Čia labai normalus būdas  mirksiukas.gif  Aš tikrai nesiūlau sėstis suaugusiam žmogui  biggrin.gif  O mažam vaikiukui  mirksiukas.gif  Tokį būdą pasiūlė žmogus daug metų dirbantis su šunimis  mirksiukas.gif  Tokiu būdu parodoma hierarchija namuose  mirksiukas.gif  Na bet kiekvienas randa sau geriausią problemų sprendimą  mirksiukas.gif


Na kaikurie galvoja, kad ir būdas merkti šuns snukutį į šlapimą yra pyuikus būdas mokyti šunį šlapintis ne namie. Nors iš tikrųjų yra kitaip.
Beje tie žmonės daug metų dirbantys su šunim labai skirtingai kalba.
Na, kiekvienas pasirenkam sau tinkamus būdus smile.gif
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 08, 15:49)
Šuo šeimą supranta kaip bandą. Kažkas yra aukščiau, kažkas žemiau. Jei šuo namie - šeimininkas ir neklauso Jūsų, tada išmokyt suaugusį šunį bus sunkoka. Šuo turi klausyti. Jei pasakyta, kad negalima prie vaiko lįsti, tai reiškia, kad negalima. Mokyti šunį reikia ir nieko daugiau.

Ir žinoma mokyti vaiką, kad šuns neskriaustų.
Papildyta:

Šuo turi žinoti, kad mergaitė yra už jį viršesnė.
Ant šuns pykti negalima, jei jis nemokytas. Šeimininkai turi mokyti.

drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(Lemyna @ 2010 01 08, 16:32)
Labai padeda šuniui parodyti kas čia čia viršesnis: duokit komandą "gulėt". ir pasodinkit ant jo vaiką. Nereikia, kad šuniu skaudėtų, nereikia sodint ant galvos, ar ant pilvo. Ir pasėdėkit šiek tiek. Šuo turėtų muistytis, bandyti ištrūkti. Sudrausminkit, paguldykit ir vėl tą patį, kol šuo ramiai gulės ant vaikas rodys savo viršumą  mirksiukas.gif


Labai abejociau ar veiksmingas toks "virsumo" rodymas.
Atsakyti
mes turėjom šunį, kuris gimus pirmajama buvo jau amžiuje... ir aišku išlepintas... nes visą laiką buvo vienas... bet hierarchija šeimoje buvo aiški nuo pirmų dienų... ir problemų neiškilo niekada... nors kol buvo mažas yra ir už uodegos tempęs doh.gif ... nors sakykim kovinio šuns aš ir taip namie nelaikyčiau...
po keletos savaičių į namus parvažiuoja naujas augintinis... jau dabar vaikams aiškinu, kad negalima bus tampyt, skriaust... mano nuomone auklėjimas turi būti abipusis, ne tik šuo, bet ir vaikai turi mokėti elgtis tinkamai 4u.gif
Atsakyti
Šuo ir vaikas viename bute - man nesuderinami dalykai, nebent yra namas ir šunelis lauke, tada vienas kitam netrukdo. Visgi išlieka tikimybė, kad gali užpult vaiką 4u.gif Teko padirbėt tvarstomajame kab., tai tikrai l. dažnai šunys sužaloja vaikus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginerva @ 2010 01 18, 16:04)
... nors sakykim kovinio šuns aš ir taip namie nelaikyčiau...


As aplamai nesuprantu, kam toks suo reikalingas g.gif Nei bute, nei voljere schmoll.gif Juk jei noresiu suns, tai mielo, nedidelio "zaisliuko". O kam reikalingi koviniai voljere, tai cia visai nesuprantama. Juk voljere gali but ir paprastas kiemsargis, nes (as taip manau) jo funkcija yra suloti svetimam iejus i kiema.
Atsakyti
Suns pavydumas-blogo auklejimo pasekme,vadinas kaltas tiktai semininkas kaip bebutu liudna.Suo nuo pat pirmu gyvenimo dienu jusu namuose privalo suprasti-jis yra zemiausia "kasta"gaujoje,o viskam vadovaujate jus,ir bet koks veiksmas turi buti jusu palaimintas taip sakant.Nereiskia tai kad reik plumpint suneli kiekviena proga,bet jei glostote katina o suo braunasi i tarpa-liepkite tuctuojau grieztu tonu eiti jam i jo vieta.Ir jokiu nuolaidu!!!Tuo labiau daznai pasitaiko duominuojancio charakterio sunu kurie menkiausia proga stengsis "uzgrobti"gaujos vado pozicija.Jei atsirado vaikelis namie o suo miegojo jusu lovoje-dar pries gimstant kudikiui iskraustykit suni i jo guoli nes jis jusu lova laiko savo vieta ir ja gins nuo bet ko netgi nuo jusu vaiko nes manys kad yra auksciau jo.Pripratinkite,kad BET KOKS ZMOGUS jusu namuose is suns galetu ramiai paimti jo daiktus,SUO TURI paklusti jusu norams o ne jus-sunio. Vaiko sodinimas suniui ant nugaros turi tam tikra prasme-manau daugelis pastebejote,kad lauke ir patinai ir kales daznai lipa ant savo lyties atstovu-laukineje gamtoje tarp vilku taip yra parodoma"as uz tave kietesnis,tu esi zemesneje padetyje nei as",todel neleiskite taip elgtis savo augintiniui su semos nariais.Suo yra instinktu valdomas sutverimas ir nereik jo suzmogint iki savo lygio,taip padarome ir jam ir sau meskos paslauga.Mano seimoje visi gyvunai labai mylimi ir palepinami bet problemu tarp sunu ir vaiku nebuvo jokiu,o atsisakyti malonumo laikyti gyvunus ne nemanau,tai mano kaip ir hobis ir laisvalaikio leidimo budas ir dar daug smagiu dalyku thumbup.gif O ir paziurejus i vaikus matyti kiek dziaugsmo jiems suteikia gyvuneliai.Nuosirdziai gaila tu vaiku,kurie kieme prieje glosto mano sunis ir liudnai aiskina kad tevai neleidzia jiems net ziurkeno laikyti.
Atsakyti