Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje

QUOTE(perla30* @ 2011 05 07, 15:52)
Vakar viena firma buvo pas mane dėl virtuvinio gaminimo,  tai rekomendavo darytis iš EEGER firmos plokščių, gal kas girėjote jos atsiliepimus  g.gif


Egger- vienas geriausių plokščių gamintojų.
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2011 05 07, 15:52)
Vakar viena firma buvo pas mane dėl virtuvinio gaminimo,  tai rekomendavo darytis iš EEGER firmos plokščių, gal kas girėjote jos atsiliepimus  g.gif Oi kaip laukiu kitos savaites, kol sudėlios jie man tą virtuvėlę, . Beja užsiminė jei noriu spalvoto jos vaizdo tai reiktų susimokėti uz projektuką  blink.gif , nereiks mokėti tik jei jis bus paprastas, kiek suprantu ranka pabraižytas  verysad.gif

absurdas. manau jei jau gaminsies pas juos tai manau vizualizaciją turi padaryt nemokamai g.gif
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2011 05 07, 15:52)
Vakar viena firma buvo pas mane dėl virtuvinio gaminimo,  tai rekomendavo darytis iš EEGER firmos plokščių, gal kas girėjote jos atsiliepimus  g.gif Oi kaip laukiu kitos savaites, kol sudėlios jie man tą virtuvėlę, . Beja užsiminė jei noriu spalvoto jos vaizdo tai reiktų susimokėti uz projektuką  blink.gif , nereiks mokėti tik jei jis bus paprastas, kiek suprantu ranka pabraižytas  verysad.gif


bute Egger eksploatuojamas jau 5-ti metai. jokiu nusidevejimo zymiu/ puiki plokste. name irgi is eggerio darysimes. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2011 05 07, 14:52)
Vakar viena firma buvo pas mane dėl virtuvinio gaminimo,  tai rekomendavo darytis iš EEGER firmos plokščių, gal kas girėjote jos atsiliepimus  g.gif

ir musu visa virtuve is egger, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2011 05 08, 13:36)
ir musu visa virtuve is egger,  thumbup.gif

gal galit foto įdėt rolleyes.gif

o ji kokia ta egger ? dažyta ar paprasta plokštė?
Atsakyti
O gal teko kam nors sakytis baldus iš
http://www.virtuves-baldai.lt/
http://www.ebaldai.eu/

Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Gal kuri galite papasakoti ar visam virtuvės komplektui gamintojai deda vienodą plokštę pvz EGGER ar maišo su pigia kokia (na kur nesimato)?
Man tai siūlė kur nesimato dėti pigia kokią plokštę , sako visvien nesimato jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2011 05 09, 23:04)
Gal kuri galite papasakoti ar visam virtuvės komplektui gamintojai deda vienodą plokštę pvz EGGER ar maišo su pigia kokia (na kur nesimato)?
Man tai siūlė kur nesimato dėti pigia kokią plokštę , sako visvien nesimato jos  g.gif

Daugeliu atveju taip ir daro, nebent šeimininkai nori kitaip. Ir pigiau gaunasi, nei visur dėti Egger mirksiukas.gif
Atsakyti
Ką manot g.gif

user posted image

user posted image

user posted image

padarė man brėžinį. bet nesuprantu kur šaldytuvas su šaldikliu (bet išsiaiškinsiu tik gavau brėžinius) gal toj spintoj unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 05 12, 10:06)
Ką manot g.gif

padarė man brėžinį. bet nesuprantu kur šaldytuvas su šaldikliu (bet išsiaiškinsiu tik gavau brėžinius) gal toj spintoj  unsure.gif

Tikriausiai ten unsure.gif Kažin, ar patogu, kai šaldytuvas taip nutolęs nuo viryklės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 05 12, 10:20)
Tikriausiai ten  unsure.gif Kažin, ar patogu, kai šaldytuvas taip nutolęs nuo viryklės  g.gif

nors ir dabar jis nėra labai arti viryklės. bet man kažkaip mastau.gif
įmontuot į kažkokia spintą paprastą šaldytuvą unsure.gif
Atsakyti
geri patarimai
Atsakyti