Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje

QUOTE(Avocetė @ 2011 05 12, 10:06)
Ką manot g.gif
padarė man brėžinį. bet nesuprantu kur šaldytuvas su šaldikliu (bet išsiaiškinsiu tik gavau brėžinius) gal toj spintoj  unsure.gif

Ne kokia patarėja iš manęs, bet turėtų būti smagi virtuvėlė. O sienų kokie ilgiai?
O kaži kaip būtų jei prie radiatorių irgi stalčius padaryt, o viršuj darbastalyje tokias ale skyles, groteles padaryti šilumai sklisti.
O ten prie lango spintelės? ar nebūtų patogiau, kad visur stalčiai?
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 05 12, 16:19)
Ne kokia patarėja iš manęs, bet turėtų būti smagi virtuvėlė. O sienų kokie ilgiai?
O kaži kaip būtų jei prie radiatorių irgi stalčius padaryt, o viršuj darbastalyje tokias ale skyles, groteles padaryti šilumai sklisti.
O ten prie lango spintelės? ar nebūtų patogiau, kad visur stalčiai?

4*5 trumpoji apie 2,20

dėl grotelių drinks_cheers.gif

pagalvosiu dėl stalčių apačioj mastau.gif lauksiu patarimų kokie geriau ? paprastos spintelės ar stalčiai
Atsakyti
o gal kam teko susidurt su dvigubu stalu virtuvej? pas viena pazystama maciau toki, jis yra dvieju aukstu, kai reikia - istrauki apatine dali, ir vualia - stalas didelis, kai nereikia apatine dalis uzstumta po apacia, ir jis nedidokas, niekam netrugdo, tiesa dar virs jo pritaikyta lentenele, neturiu galimybes susikontaktuot su ta moterim, pas kuria maciau, bet jau labai istrigo man tas stalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2011 05 12, 21:25)
o gal kam teko susidurt su dvigubu stalu virtuvej? pas viena pazystama maciau toki, jis yra dvieju aukstu, kai reikia - istrauki apatine dali, ir vualia - stalas didelis, kai nereikia apatine dalis uzstumta po apacia, ir jis nedidokas, niekam netrugdo, tiesa dar virs jo pritaikyta lentenele, neturiu galimybes susikontaktuot su ta moterim, pas kuria maciau, bet jau labai istrigo man tas stalas  g.gif


labai idomi mintis. but gerai kokia vaizdine medziaga... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikulis @ 2011 05 12, 22:29)
labai idomi mintis. but gerai kokia vaizdine medziaga...  ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 05 13, 08:27)

Kampiniai stalčiai praktikoje visai nepasiteisina, tai tik pinigų išviliojimo "išmislas".
Dėl sulenkiamos lyginimo lentos irgi turiu rimtų abejonių, nes ties sulenkimu, lyginant greičiausiai bus raukšlė. Lyginimo lentos ilgis bus ne didesnis, negu 100cm, kas neprilygsta normaliai lyginimo lentai pagal funkcionalumą.
Nors idėja su ištraukiamomis sėdimosiomis dalimis yra labai patraukli thumbup.gif , tačiau šoninės plokštės į kurias veržiasi ištraukiami mechanizmai, turi būti pastorintos, o ir pačiai įdomu, kokie mechanizmai išlaikytų svorį suaugusio vyro (ar moters), kuris sveria 70-80kg???
Žodžiu, manau, kad tokio tipo namai, tiktų mažaūgiams ir mažasvorių asmenų šeimai, tačiau nepaisant gražių paveiksliukų būtų geriau, jeigu į diskusiją įsiveltų kitokią nuomonę ir argumentų turintis asmuo.
Atsakyti
man dar patinka sulankstomas staliukas, va toks:

http://www.tovar.kg/...tchen-table.jpg

ir gal kas gali pasidalint geru, nebrangiu baldininku kontaktais Vilniuje?? nes inteenete pilna, bet baisu kad blogai padaris, arba isvis pradings
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KaZantipA: 13 gegužės 2011 - 10:42
user posted image

va kaip atrodys mano šaldytuvas šaldiklis ir mikrobangė spintoje. Gal ir visai nieko mastau.gif

ką manot apie veidrodžiu ant sienos?
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 05 13, 15:38)
user posted image

va kaip atrodys mano šaldytuvas šaldiklis ir mikrobangė spintoje. Gal ir visai nieko mastau.gif

ką manot apie veidrodžiu ant sienos?


Su veidrodžiais atsargiai - maisto virimo garai savo pėdsakus paliks, o jei dar yra namuose rūkančių - dūmai sėsta ax.gif Nebent tai nebūtų pats didžiausias plotas ir jų blizginimas nebus kančia.
na, "damuškim" temą tongue.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti