Įkraunama...
Įkraunama...

Indija ir Nepalas

QUOTE(Lj Martin @ 2016 02 15, 23:42)


e-visa ne naujiena, dar pries metus mes daremes per ta visaonline.

I jusu az jau atsakiau.


tai kad eviza tik siemet atsirado g.gif
ji naujiena ir pries metus jos darytis onine niekaip negalejot

jau atrase man eviza darbuotojai, kad pas juos tai tik pradziu pradzia ir su savo banku turi laikinu nesklandumu.
bandysiu kartot operacija smile.gif]

jei kas susduret su tuo - parasykit prasau
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 02 16, 11:06)
tai kad eviza tik siemet atsirado  g.gif
ji naujiena ir pries metus jos darytis onine niekaip negalejot
jau atrase man eviza darbuotojai, kad pas juos tai tik pradziu pradzia ir su savo banku turi laikinu nesklandumu.

Na gerai, reiskia ten buvo ne visa online, ten lygtais pildem aplication vizai gauti lenku ambasados web puslapyje. Mokejom saibas konsulate Vilniuj ir iklijavo viza Vilniuj.

Reiskia db indusai pazenge vizu klausime, isduos gal kaip shtatai. Uzpildai online, vaziuoji i Deli, pasienyje kompe paziuri, iklijuoja viza ir turbut susimoki delio aerouoste. O gal ir nemokamai bus.

Gal taip ir gerai. Laikai keiciasi.



Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 02 02, 21:26)
O kodel negalite cia parekomenduot? manau ne man vienai idomu.

Labai noretumem i tikras dziungles, nakvynes kokiam romantiskam resort'e miske, kalnuose, pamatyt gyvates, daug gyvunu.

Gal imanoma koki gida rast, kuris suorganizuotu kazka egzotisko, bet ne prabangaus? mes zmogiukai paprasti, mums kuo paprasciau - tuo mes komfortiskaiu jauciames. LJ Martin, neskupinkit informacijos visiems smile.gif

Na jau ne, brangus turistai. Taupau savo laika ir energija.

Imat didiji parkeri, didiji blonknota, didiji google. N valandu, milijonas sudegintu neuronu ir pagaliau turit marsruta ir visa kita.

Atsakyti
QUOTE(Lj Martin @ 2016 02 16, 12:31)
Na gerai, reiskia ten buvo ne visa online, ten lygtais pildem aplication vizai gauti lenku ambasados web puslapyje. Mokejom saibas konsulate Vilniuj ir iklijavo viza Vilniuj.

Reiskia db indusai pazenge vizu klausime, isduos gal kaip shtatai. Uzpildai online, vaziuoji i Deli, pasienyje kompe paziuri, iklijuoja viza ir turbut susimoki delio aerouoste. O gal ir nemokamai bus.

Gal taip ir gerai. Laikai keiciasi.



susimoki online, pildydamas ir labai aiskiai nurodyta per kokius oro uostus atvykstant ta viza galioja, nieko klijuot nereikia, atsispauzdini jau pati vizos lapa su barkodu kuri oro uoste tiesiog nuskanuoja.

Ryt bandysiu su banku kontaktuot del apmokejimo, parasysiu visiems kas ir kaip, man informacijos negaila, tam juk ir forumas, kad dalintis.
Papildyta:
QUOTE(Lj Martin @ 2016 02 16, 12:47)
Na jau ne, brangus turistai. Taupau savo laika ir energija.

Imat didiji parkeri, didiji blonknota, didiji google. N valandu, milijonas sudegintu neuronu ir pagaliau turit marsruta ir visa kita.


dar karta paskaitykite kaparasete ir prisiminkite, kad esate viesame forume ir konkrecioje temooje apie Indija.
Jei jau ne, jei jau patarimus dalinat kur informacijos ieskot, tai ka jus cia veikiate????
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 02 16, 15:55)

dar karta paskaitykite kaparasete ir prisiminkite, kad esate viesame forume ir konkrecioje temooje apie Indija.
Jei jau ne, jei jau patarimus dalinat kur informacijos ieskot, tai ka jus cia veikiate????


Bando savo paslaugas parduoti... doh.gif paskaiciau ta keliones plana jo siuloma, nelogiskas, bet matyt atsiranda zmogeliu, kurie moka uz tai.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2016 02 17, 02:06)
Bando savo paslaugas parduoti...  doh.gif paskaiciau ta keliones plana jo siuloma, nelogiskas, bet matyt atsiranda zmogeliu, kurie moka uz tai.

Kritikuoji - siulyk - siulai - padaryk. Norim pamatyti tamstos logiska marsruta 2 arba 3 savaitem dviem turistams su visom kainom ir detalem, taip pat su kaina sau. Slabo ?
Atsakyti
LJ Martin,kiek kartu Indijoje buvote, kad esate pajegus priisiimti atsakomybe uz kitus zmones ir sudarineti marsruta?

as buvau, ne karta, taciau vis noris ten sugrizti, pamatyti maziau suturistintas vietas, praleidome ne viena savaite ten, taciau jokiais budais neprisiimciau atsakomybes uz kitus zmones. Galiu patarti kur vaziuoti, ka pamatyti ir uz dyka, man negaila, nes ir cia gavau geru patarimu, tarkim apie Orcha, kuri mano manymu dar tikrai nenusniauksta turistu, o pries ±4metus apie ja dar isvis mazai kas zinojo. Tripadvisor ir Lonely Planet neskalambijo apie sia vieta.

E-viza tikrai geras dalykas ir palengvinimas visiems, juolab kai neturim ambasados savo salyje ir pasus reikdavo i Lenkija siusti, dabar viska online galesime susitvarkyt.

Griztant i tema apie Indija kol kas sprendimas toks:
visa diena praleidziam Mumbai, dukros nori apziuret skalbyklas, sventyklas, tiltus.
Butu noras patekt i skalbyklu vidu, gal zinot kaip?
Vakare skrendam i Chennai, nes toje Indijos puseje dar nesame buve, nuo jo leidziames zemyn ir ratu kylam link Keralos.
Kitas variantas grizti i Kochi per tiesiai per munnar puse.


Kadangi keliavimo laikas gali sutapt su musonu pradzia, su tais kalnais man kiek abejone kyla, autobusu tokiais tarpekliais pavojinga atrodo g.gif


Gal turit pasiulymu del pietines Indijos? ka verta pamatyt? ko vengti?
Atsakyti
QUOTE(Lj Martin @ 2016 02 17, 03:42)
Kritikuoji - siulyk - siulai - padaryk. Norim pamatyti tamstos logiska marsruta 2 arba 3 savaitem dviem turistams su visom kainom ir detalem, taip pat su kaina sau. Slabo ?


Parasiau savo nuomone, kada kelioneje yra trikampis, bet gaistate laika vazinejimui ar skrydziai pirmyn atgal tarp trikampio kampiniu, tai logikos tame nerasta, sorry.... gaistamas zmoniu laikas (kartu ir pinigai) ir tiek.

Marsrutu niekam nesudarineju tik sau... bet kadangi jus ta cia aktyviai reklamuojate savo paslaugas, tai ir nuomone savo galiu parasyti apie jas - jusu marsruto planas prastas. Priimkit tai tiesiog kaip konstruktyvia kritika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MichGirl: 17 vasario 2016 - 18:46
eviza patvirtinta ateina per 48 val po apmokejimo, tikrai susitaupo laikas ir pinigai (nuo korteles nuskaiciuoja 45eur) thumbup.gif
Atsakyti
Kuriuo metu mums patogiausia lankytis Indijoje? Kada ten nebuna to pragarisko karscio, t.y. kada vesiausia?
Atsakyti
Lankiausi sausio mėnesį - karšta buvo tik vieną ar dvi dienas iš devynių, šis mėnuo geriausias.

Tačiau, aišku, jei važiuotumėte į Himalajus, tada ten būtų per šalta.
Atsakyti
QUOTE(Amira77 @ 2016 08 25, 22:28)
Kuriuo metu mums patogiausia lankytis Indijoje? Kada ten nebuna to pragarisko karscio, t.y. kada vesiausia?

priklausomai nuo to kurią Indijos dalį planuojate aplankyti.
Sausio - Vasario mėn. populiariajame Indijos trikampyje man vėsoka buvo, Keraloj - karstoka.
Į pietus važiuočiau lapkritį - sausį, į šiaurę - pavasarį.
Atsakyti