Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

Kaži iš kur.. iš pilvuko... Ir netgi jau kai pamato kokias tetas su pilvukais, tai sako "teta turės tuoj lėliuką" ax.gif
Atsakyti
Mūsų aplinkoje taip pat atsirado nemažai neštukių, kas paskatino dukrytę domėtis, iš kur atsiranda vaikučiai. Kaip ir visos, aiškinom, kad nešioja pilvuke, taip pat rodėm nuotraukas, kai aš buvau su pilvu ir jos pirmąsias nuotraukėles, kur ji pilvelyje. Po to, sekė klausimai, kodėl mamytės nešioja savo viakučius pilvuke, tai aiškinome, kad ten vaikučiams auga rankytės, kojytės, atsiranda akytės ir visa kita. Na, o kai sukramtė tą informaciją, tai kilo klausimas, kaip gimsta iš pilvelio. Tai jau kažkaip pasimečiau ir pasakiau tik tiek, kad daktarė iš pilviuko ištraukia. Daugiau klausimų nebesulaukėm... kol kas... smile.gif
Atsakyti
Mano mama man paaiškino tiesiai be užuolankų tik vaikiškais žodžiais,tai gi buvo nejauku. Oi per anksti. Man buvo 7-8metai.
Na savo zuikui aš paaiškinau gana primityviai ir vaikiškai.Ateina laikas, kai Dievas sugalvoja padovanoti leliuką. Leliukas pradeda gyventi ir augti pas mamytę pilvukyje, . Mano manymu tiek informacijos vaikui pakanka.
Atsakyti
Musiskis irgi zino,kad uzaugo pas mamyte pilve,bet va kaip ten pateko jis dar neklausia.Jauciu,kad arteja ta diena ir kartais pamastau g.gif g.gif g.gif kaip cia reikes paaiskinti,kad atsakymas ji patenkintu...
Atsakyti
Aš saviškiui išaiškinau, kad vaikiukas mamytės pilvelyje užauga. Nuotraukytes internete apžiūrėjom, kaip auga vaikiukas pilvelyje, kaip jis keičiasi, kol į žmogutį pavirsta.
Kaip į ten patenka? O tam mes tėvelį turime biggrin.gif Man buvo svarbu, kad sūnus žinotų, jog vaiko atsiradimo procese ir tėvas vaidina svarbų vaidmenį. Taigi pamėginau vaikiškais žodžiais apie "sėklytes", kurios vadinasi spermatozoidais, pakalbėti, irgi internete pažiūrėjom, kaip jos atrodo. Apie seksą, aišku, su tokio amžiaus vaiku dar nelabai pakalbėsi, taigi kol kas tą pasakojimo vietą, kaip ta sėklytė pas mamytę atsiranda praleidom biggrin.gif
O į klausimą, pro kur vaikas išlenda iš pilvuko, atsakiau, kad moteris turi tokią skylutę tarp kojų, pro ją ir išlenda. Tik kai paprašė internete parodyti, išsisukau biggrin.gif rolleyes.gif

Žinoma, visi šitie klausimai ne per vieną dieną kilo.

Man, kaip netikinčiai, sudėtingesnis klausimas - kur aš buvau, kai dar manęs tavo pilvelyje nebuvo?
Atsakyti
mano penkiametis irgi zino, kad storos tetos pilvuke yra vaikutis biggrin.gif , bet syki paklause kaip jis ten atsiranda, kazkodel pirmas pasitaikes atsakymas kad is seklos blush2.gif
paskui aisku seke paaiskinimai, kad tas seklas gali pirkt tik teciai, o uzsigert reik butinai vandeniu, nes jis is kart man pareiske, kad jei uzgersiu sultim ar kuo kitu, tai seklom netinka, nu zodziu ...
Atsakyti
Maniškis žinojo kad atsirado iš pilvuko. Sakėm . O kai laukiausi dukrytės- tai visą raidą savo akim pamatė. Į klausimą " Kaip ją iš ten išėmė?" atsakiau- perpjovė man pilvuką ir išėmė, nes tai yra tiesa- dukra gimė po cezario operacijos. Kai sūnus paaugs, paaišknim tiksliau kaip vaikai gimsta> dabar gi tenkino toks atsakymas.

O kai močiutė paskė- "Tau mama tuoj nupirks sesę" Jis tokiu rimtu veidu į ją pažiūrėjo ir atsakė-" Mama nenupirks, o pa-gim-dyyys" umn.gif:

Močiutės reakcija: blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(xinetax @ 2007 11 11, 01:00)
mano penkiametis irgi zino, kad storos tetos pilvuke yra vaikutis biggrin.gif , bet syki paklause kaip jis ten atsiranda, kazkodel pirmas pasitaikes atsakymas kad is seklos  blush2.gif
paskui aisku seke paaiskinimai, kad tas seklas gali pirkt tik teciai, o uzsigert reik butinai vandeniu, nes jis is kart man pareiske, kad jei uzgersiu sultim ar kuo kitu, tai seklom netinka, nu zodziu ...


lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(saulala @ 2007 10 29, 22:01)
Man, kaip netikinčiai, sudėtingesnis klausimas - kur aš buvau, kai dar manęs tavo pilvelyje nebuvo?


o aš atsakau paprastai- : tu buvai danguje. Ant žydro debesėlio gyvenai.
tai jis sako: " ..na tada..kai dar sesė danguje buvo, dar ne pas tave pilve..tada..mes važiavome ten ir ten..."
Va. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 12 lapkričio 2007 - 12:06
Kadangi, kai laukiausi antro,dukrai buvo 5m.,pati matė,kaip auga mano pilvas,kalbėdavosi su pilvelio gyventoju,dainuodavo(per bambą-jai atrodė,kad per čia geriausias susisiekimas lotuliukas.gif ).O kaip į tą pilvą patenka-pati nusprendė,kad reikia tėvams daug bučiuotis doh.gif.Maniškiai abu gimę per cezarį,tai ir klausimų kaip išlindo iš pilvo,nekyla-yra du randai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fiona35: 13 lapkričio 2007 - 03:43
QUOTE(mamike @ 2007 10 29, 21:35)
Mano mama man paaiškino tiesiai be užuolankų tik vaikiškais žodžiais,tai gi  buvo nejauku. Oi per anksti. Man buvo 7-8metai.
Na savo zuikui aš paaiškinau gana primityviai ir vaikiškai.Ateina laikas, kai Dievas sugalvoja padovanoti leliuką. Leliukas pradeda gyventi ir augti pas mamytę pilvukyje, . Mano manymu tiek informacijos vaikui pakanka.



Jei vaikas tokia informacija priima, gal ir nieko. Bet as nemanau, kad yra gerai nukreipti kalba i pasnekesius apie Dieva, gandrus ir kopustus lotuliukas.gif Na, mes ne kokie 'biezboznikai' - dukra katalikiskoje mokykloje, lankomes baznycioje gal karta per menesi blush2.gif , bet vaiku atsiradimas yra biologinis faktas ir tiek. As savo vaikams aiskinu tiek, kiek jie tuo metu klausia. T.y. vaikas is mamytes pilvuko; gimsta kaip kaciukas, ziurkenas, t.t. is skylutes tarp mamytes kojyciu; lelius auga is mamytes kiausinelio ir tevelio spermiuko (toks, kaip buozgalviukas)... Musu 3 metu sunus siuo metu yra laimigas pirmuoju paaiskinumu. Musu 7 metu dukra zino viska, isskyrus tai kaip tie spermiukai patenka pas kiausinelius... unsure.gif Oi - kaip tai reikes paaiskinti dar nesugalvojau... Bet viskas savo laiku. blink.gif

Tiesa, viena mano drauge, labai anatomiskai ir atvirai savo 3 metu dukrai paaiskino vaiko atsiradimo procedura. Kadangi 3 metu vaikas nesugebejo suvokti tokios informacijos, ji labai greitai visa ta reikala pamirso tongue.gif Dabar, ji kankinasi, kaip vel viska papasakoti jau 8 metu mergaitei... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle22 @ 2007 11 14, 01:00)
Jei vaikas tokia informacija priima, gal ir nieko. Bet as nemanau, kad yra gerai nukreipti kalba i pasnekesius apie Dieva, gandrus ir kopustus  lotuliukas.gif  Na, mes ne kokie 'biezboznikai' - dukra katalikiskoje mokykloje, lankomes baznycioje gal karta per menesi  blush2.gif , bet vaiku atsiradimas yra biologinis faktas ir tiek. As savo vaikams aiskinu tiek, kiek jie tuo metu klausia. T.y. vaikas is mamytes pilvuko; gimsta kaip kaciukas, ziurkenas, t.t. is skylutes tarp mamytes kojyciu; lelius auga is mamytes kiausinelio ir tevelio spermiuko (toks, kaip buozgalviukas)... Musu 3 metu sunus siuo metu yra laimigas pirmuoju paaiskinumu. Musu 7 metu dukra zino viska, isskyrus tai kaip tie spermiukai patenka pas kiausinelius...  unsure.gif  Oi - kaip tai reikes paaiskinti dar nesugalvojau... Bet viskas savo laiku.  blink.gif
...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano smalsutė tol klausia, kol gauna jos galvai suprantamą atsakymą biggrin.gif

bet jai kažkaip užteko kai pasakiau, kad vaikiukas pilvelyje atsiranda iš meilės wub.gif Liepė mums su MB daugiau bučiuotis, kad broliukas pilvelyje augti pradėtų lotuliukas.gif

o apie gimdymą žino, kad iš pilvo daktaras vaikutį išima ir mamytei atiduoda 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat vaikams pasaku nesekeme. Sunelis nuo 2.5 metuku klausinejo is kur atsirado. Sakeme, kad is mamytes pilvelio. Tai kartais pasakoja, kad jam ten gera buvo, silta.... Juokiames kartu. lotuliukas.gif
Atsakyti