Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kaukės

user posted image

Sena tema
Atsakyti
na man is pigiuju kaukiu labai nebloga lumene deep cleansing peat mask. tikrai pavalo,paskaistina ir kazkiek sutraukia poras, beto nenusausina odos kaip pvz. molis.
Atsakyti
man visai patinka lietuviskos rasos serijos kaukes. ir nebrangios, ir tikrai neblogos. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaites, prasau jusu patarimo.
ieskau kaukes, kuria uzsitepus per nakti reiktu gulet ir tokia labai atgaivinancio, nuovargio zymes salinancio poveikio kazka.. svarstau pries vestuves is vakaro ka cia uzsitepti, vistiek nakti blogiau miegosis tikriausiai, nesinori ryte atsibust su nuovargio zenklais ir maiseliais po akimis mirksiukas.gif mirksiukas.gif
patarkit ka nors 4u.gif aciu
Atsakyti
Kokias drėkinančias kaukes galėtumėt parekomenduot? Skaičiau atsiliepimų apie Payot, bet turbūt reikia siųstis.. 4u.gif
Atsakyti
aš biocel išbandžiau. ir likau patenkinta thumbup.gif padrėkino, paskaistino, ir labai švelnus veidelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nraminta @ 2011 03 07, 19:50)
man visai patinka lietuviskos rasos serijos kaukes. ir nebrangios, ir tikrai neblogos. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš irgi Rasos kaukėms jau ilgą laiką ištikima. smile.gif
Na, kad darytų kažką labai ypatingo nėra, bet veidas po to lieka švelnus, skaistesnis. Šiuo metu naudoju valomąją kaukę... smile.gif

QUOTE(saulyteee @ 2011 03 16, 23:57)
aš biocel išbandžiau. ir likau patenkinta thumbup.gif  padrėkino, paskaistino, ir labai švelnus veidelis  4u.gif

Biocel vieną kartą bandžiau - nepatiko. Bet mąstau dar kartą išmėginti. ax.gif
Atsakyti
Mano mišriai odai labai tinka "Clarins pure and radiant mask", tik kad Lietuvoje perkant labai kainos kandžiojasi unsure.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Melitta @ 2011 03 17, 19:29)
Mano mišriai odai labai tinka "Clarins pure and radiant mask", tik kad Lietuvoje perkant labai kainos kandžiojasi  unsure.gif
http://www.perfumezi...women523253.jpg



O kam pirkt Lietuvoje, jei galima parsisiust is tiek psl uzsienyje? smile.gif
As siand gavau Aubrey sea buckthorn drekinancia kauke, ryt arba siand manau isbandysiu bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
O mano oda sausa ir jautri, kolkas nieko doro neradau. verysad.gif Kosmetologe kazkokiu ideda man namo, zinau, kad Sothys, viena is tinkamu Oxyliance
Atsakyti
as visa naudojau anna Lotan, o ana savaite isbandziau irgi izraelio kauke su medumi. man labai patiko, kad ta medaus kauke nuplesiama..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Melitta @ 2011 03 17, 19:29)
Mano mišriai odai labai tinka "Clarins pure and radiant mask", tik kad Lietuvoje perkant labai kainos kandžiojasi  unsure.gif
user posted image

Labas Melitta, o kokia jos kaina, jei nepaslaptis? : ) Aciu
Atsakyti