Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kaukės

QUOTE(Mylintis mamas @ 2011 08 04, 20:02)
Labas, kokią  valomąją kaukę galite pasiūlyti problematiškai, spuoguotai, jautriai odai? Gal galite nukreipti ir kur įsigyti ?

Jei is naturaliu, tai su nimbamedziu gerai isvalo. Yra ivairiu firmu, tik reikia paieskoti.
Atsakyti
QUOTE(Belle du jour @ 2011 12 29, 21:01)
mane siaubingai isbere nuo sitos kaukytes.tris kart ja pirkau ir po kiekvieno panaudojo teko ilgokai gydytis berimus doh.gif

drinks_cheers.gif man lygiai taip pat buvo.. nors mama naudojo ir jai nieko, visai patiko. Nebežinau jau kokią drėkinančią kaukę bandyti doh.gif
Atsakyti
si kauke tai man nereali paskutinis mano atradimas ,nakciai ja tepu ,oda minkstutele ,taip pat ji nuo rauksiu ir aplink akis galima tept :
http://www.nimfali.l.......=63&lang=lt
kaina didziule,bet perku maza indeli 15 ml. uz 27 lt. uztenka man 3 menesiams

Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 12 29, 22:23)
drinks_cheers.gif man lygiai taip pat buvo.. nors mama naudojo ir jai nieko, visai patiko. Nebežinau jau kokią drėkinančią kaukę bandyti doh.gif

Gal tokia? Mano odai tiko, nekelia jokiu berimu, svarbiausia, kad poru ji man nekemsa (retai kaukes drekinancios man to nedaro) smile.gif
user posted image
Atsakyti
Padariau atradimą su "Montagne Jeunesse" braškine veido kauke lotuliukas.gif
Jau nekart ją tepiau 10-15 -ai minučių - na, minkštesnė, švelnesnė oda, o šįvakar užsitepiau ir trumpam prisigulusi užsnūdau netyčia blush2.gif. Atsikeliu, nusiprausiu : vos ne kaip 15-metė blink.gif lotuliukas.gif. Tikrai labai pašviesėjo, paskaistėjo, palygėjo oda. Vaisių rūgštys ilgesnį laiką veikė - todėl toks efektas. Labai nustebinta likau bigsmile.gif

user posted image

Jokio sudirgimo ar pan. reakcijos nepastebėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 12 sausio 2012 - 23:05
QUOTE(Victorious @ 2012 01 12, 23:51)



lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia kaip anekdotas vos ne.. o seip aplamai braskes nerealu veidui.. mano drauge tepdavo kasryta vasara su braske, tai ziauriai veido oda paskaistejo, pasviesino.. tikrai mates efektas!
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 13, 03:06)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif cia kaip anekdotas vos ne.. o seip aplamai braskes nerealu veidui.. mano drauge tepdavo kasryta vasara su braske, tai ziauriai veido oda paskaistejo, pasviesino.. tikrai mates efektas!

Pakėlė man nuotaiką biggrin.gif
Vasarą reiktų atsargiai su tom braškėm - visgi natūrali rūgštis eksfolijuoja odą ir ši tampa jautresnė žalingam saulės poveikiui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 01 13, 02:11)
Pakėlė man nuotaiką biggrin.gif
Vasarą reiktų atsargiai su tom braškėm - visgi natūrali rūgštis eksfolijuoja odą ir ši tampa jautresnė žalingam saulės poveikiui mirksiukas.gif


aa.. gali but.. g.gif teisingai sakot..bet ne vasara ne braskiu sezonas biggrin.gif o kai rugsti naudoji negalima kremu su spf ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 13, 03:13)
aa.. gali but..  g.gif teisingai sakot..bet ne vasara ne braskiu sezonas biggrin.gif o kai rugsti naudoji negalima kremu su spf ane? g.gif

BŪTINI apsauginiai kremai su SPF 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 01 13, 02:17)
BŪTINI apsauginiai kremai su SPF 4u.gif



oi.. ka as cia skaiciau,kad kazka naudojant veidui, negalima naudot spf ar i saule negalima eit.. pasimeciau visai doh.gif uzbludinau kazka trb sorry.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 01 12, 23:51)
Padariau atradimą su "Montagne Jeunesse" braškine veido kauke lotuliukas.gif
Jau nekart ją tepiau 10-15 -ai minučių - na, minkštesnė, švelnesnė oda, o šįvakar užsitepiau ir trumpam prisigulusi užsnūdau netyčia blush2.gif. Atsikeliu, nusiprausiu : vos ne kaip 15-metė  blink.gif lotuliukas.gif. Tikrai labai pašviesėjo, paskaistėjo, palygėjo oda. Vaisių rūgštys ilgesnį laiką veikė - todėl toks efektas. Labai nustebinta likau bigsmile.gif

user posted image

Jokio sudirgimo ar pan. reakcijos nepastebėjau.


Sveiki,

wow, na ir drąsi esat, kad užmigot su kauke. Aš neįsivaizduoju kaip užmigčiau, nes vos 20 min. ištveriu todėl, kad molis išdžiūva ir traukia veido odą doh.gif Gal Jūsų oda riebi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2012 01 13, 16:45)
Sveiki,

wow, na ir drąsi esat, kad užmigot su kauke. Aš neįsivaizduoju kaip užmigčiau, nes vos 20 min. ištveriu todėl, kad molis išdžiūva ir traukia veido odą  doh.gif Gal Jūsų oda riebi? g.gif

Tai ne molis, o kaukė su silpnomis vaisių rūgštimis. Jokio traukimo ar kito neįprasto poveikio nebuvo - rašiau. Oda ne riebi, o mišri (beje, pratusi prie rūgštinių produktų). Nemiegojau visą naktį - užnūdau valandėlei biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 13 sausio 2012 - 15:05