Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kaukės

[attachment=260136:BFH229153.jpg] Gal kas esate bandžiusios šią molio kaukę? " Trilogy mineral radiance mask"?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vai Da: 08 vasario 2019 - 14:56
Vienareikšmiškai Biocel drekinati kaukė :)
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2018 06 25, 17:26)
Na, aš kol kas mėgstamiausių kaukių neturiu. Jų tiek daug, kad patinka išbandyti įvairiausias.
Na, žinau, kad dar naudosiu natūralią naminę avižinę ir linų sėmenų kaukes iš jaunasveidas.lt. Taip pat patinka valančios molio kaukės (ne gryno molio, bet su kitais švelninančiais ingredientais, nes visiškai molinės akivaizdžiai sausina odą cool.gif). Patinka ir lakštinės drėkinančios, skaistinančios, etc., pvz., "Elame", Biocell", "Dizao" ir kitos iš LT, bet už vieną kaukę mokėti 3-5 Eur man atrodo daugoka, todėl šiuo metu naudoju japoniškas vienkartines kaukes iš didelių pakuočių. Jos nėra tokios intensyvios, nes supakuotos ne po vieną, o daug vientetų pakuotėje, bet taip pat veiksmingos ir galima dažniau "užsidėti". smile.gif
Beje, alginatinės (pagamintos jūros dumblių pagrindu)! Jos pačios pačios geriausios iš pirktinių, bet yra šiek tik terlionės, o poveikis puikus. wub.gif
Ir tikrai rekomenduoju "Biologique recherche" kosmetiką  wub.gif. Man atliko veido odos procedūrą su šia prancūziška kosmetika ir dar kurį laiką naudojau mėginukus veidui - super! Tikrai norėčiau kažkada įsigyti visą liniją odos priežiūrai, nes man atrodo, produktai vienas kitą labai puikiai papildo ir oda išvalyta ir pridrėkinta bei pastangrinta tiesiog švyyyti.  wub.gif




As aisku paveluotai po simto metu sureagavau i Jusu posta, bet gal pasidalintumet rekomendacijom geruliu alginatiniu veido kaukiu?😊
Atsakyti

Ir man ji patiko :)

Atsakyti

O gal kas turit pasidalinti kokiu naminės veido kaukės receptu? :rolleyes:

Atsakyti

O gal kas turit pasidalinti kokiu naminės veido kaukės receptu? :rolleyes:

Seniau norėjau pasidalinti šiuo receptu. Tinka visiems tipams odos.

Braškių kaukė: 1 braškė + krakmolo 1š. (na, žiūrėt reikia, kad konsistencija būtų ne perskysta, bet ir ne perkieta).

Su šakute sumaigyti braškę, pridėti krakmolo, laikyti neperilgai - iki 10 min. Jokių papildomų skiediklių ar skyčių nereikia.

Kas naudoja kremus ar pudrą - tai po šios kaukės ypač viskas gerai tepasi :) 

Atsakyti