Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms. 12 namai.

QUOTE(SoJoli @ 2011 07 16, 20:43)
O, tikrai labai gražiai blakstienos atrodo  thumbup.gif

Skyrelio taisyklės:
1. Labai prašome temų pavadinimus rašyti tik lietuviškais simboliais (š, ž, į, ė, ą ir kt.) ir mažosiomis raidėmis.
2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir patikrinkite, ar anksčiau nebuvo užvesta jus dominanti tema. Taip išvengsime daugybės vienodų temų, sukaupsime vienoje vietoje daugiau patirties bei patarimų.
3. Komercinė reklama forume draudžiama, todėl bet kokios komercinio/ platinimo/ reklaminio pobūdžio žinutės (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/ avatare/ pavadinime ir paraše) bus netoleruojamos ir šalinamos.
4. Draudžiama - šiukšlinti/talpinti forume brukalus, šlamštlaiškius ("spamą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ):
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos), nes tai yra besaikis forumo šiukšlinimas;
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos tai pat laikomos šiukšlėmis.
5. Dėl citavimo: stenkimės cituoti taip, kad citata neužimtų didžiosios dalies žinutės. Paprastai juk atsiliepiama į vieną ar kitą mintį nario žinutėje, todėl vertėtų citatą tumpinti. Nėra prasmės cituoti keliasdešimties eilučių žinutę tik tam, kad didelės citatos apačioje parašytumėte: "Pritariu", "Jėga " ir pan. Tokios žinutės laikomos SPAM'u ir bus trinamos be perspėjimo.
6. Draudžiama cituoti nuotraukas, ypač daugiau nei vieną
.
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2011 07 16, 12:48)
Ateinu su pirmais atsiliepimais apie Lancome Precious Cells. Trupa ant paakiu dienos begy blink.gif

tikrai pageres ,kai sutirstes,kaip ir visi tusai 4u.gif man jis idealus tusas butu,jei netrupetu biggrin.gif ir tikrai jis man labai gerai tankina..
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 07 16, 00:35)
man naudojant essence, prestige, maxfactor blakstienos prastėjo - šviesėjo, plonėjo, trupėjo. naudojant kažką geriau (ar tiesiog mano blakstienoms tinkamiau) rezultatas geresnis, bo blakstienos gražios, tankios, stiprios.

o tas geriau tai loreal,maybeline ir pan,. ar chanel ,lancome ir pan?
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 07 17, 22:48)
o tas geriau tai loreal,maybeline ir pan,. ar chanel ,lancome ir pan?

chanel, lancome, HR ir kt. smile.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju si
l'OREAL Volume million lashes

user posted image

Esu labai juo patenkinta, planuoju kartoti, nes sis jau prie pabaigos, siandien planuodama pirkti toki pat, radau naujove

user posted image

Mane sudomino melynas, gal butu visai nieko ant jodo tuso galiukus padazyti spalvotu g.gif gal jau kas nors yra bendes, susilaikiau, nepirkau, vis tik jis neskirtas kiekvienai dienai, internete radau situ tusu reklama

Video
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2011 07 18, 14:00)


Mane sudomino melynas, gal butu visai nieko ant jodo tuso galiukus padazyti spalvotu  g.gif gal jau kas nors yra bendes, susilaikiau, nepirkau, vis tik jis neskirtas kiekvienai dienai, internete radau situ tusu reklama



jis ne mėlynas ax.gif tiesiog rekomenduojamas mėlynom akim, nes turi kažkokių tai "atspindinčių" dalelių , kurios dar labiau paryškina akių spalvą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2011 07 18, 14:00)
Siuo metu naudoju si

user posted image

Esu labai juo patenkinta, planuoju kartoti, nes sis jau prie pabaigos, siandien planuodama pirkti toki pat, radau naujove


Mane sudomino melynas, gal butu visai nieko ant jodo tuso galiukus padazyti spalvotu  g.gif gal jau kas nors yra bendes, susilaikiau, nepirkau, vis tik jis neskirtas kiekvienai dienai, internete radau situ tusu reklama

Video


Bent jau iš video man susidaro įspūdis, kad tušas labiau vakarui skirtas, o ne kasdienai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AgnĖ.**: 18 liepos 2011 - 15:31
Sita tusa as zalia isbandziau,praktiskai labai sunku pasidazius iziureti ta zaluma,jokio zerejimo,gal koks truputi perlamutro ir tai sunku iziureti...ir beveik kaip juodas atrodo.Ko nepasakysi kaip ant sepetelio atrodo.Nieko panasaus i video reklama smile.gif Nieko ispudingo sakyciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EWI: 18 liepos 2011 - 15:17
Taigi aš ir sakau, kad jis nėra spalvotas.. o tiesiog paryškina akių spalvą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 07 18, 15:00)
jis ne mėlynas  ax.gif  tiesiog rekomenduojamas mėlynom akim, nes turi kažkokių tai "atspindinčių" dalelių , kurios dar labiau paryškina akių spalvą  4u.gif

As supratau kad jis ne melynas, nes ir splava vadynasi sapfiro-juoda, bet paziurejus reklama isgasdino parodyti blizguciai g.gif Jau radau daugiau info, tikrai nieko ispudingo, reikes pirkti paprasta juoda ir nesukti galvos smile.gif
Atsakyti
Man asmeniskai juodas daug labiau isryskina zalsva akiu spalva nei buvo isryskines tas Loreal zalsvas...Gaunasi tiesiog blankesnes blakstienos nei juodos.
Atsakyti
QUOTE(EWI @ 2011 07 19, 05:59)
Man asmeniskai juodas daug labiau isryskina zalsva akiu spalva nei buvo isryskines tas Loreal zalsvas...Gaunasi tiesiog blankesnes blakstienos nei juodos.

Taip, kazkada bandziau melyna tusa, vienu metu buvo ant bangos, jaunysteje, tai su melynom akim spalvos tiesiog susilieja ir tiek, uztat tikrai zinau kad mano melynas akys puikiai isryskina rudi seseliai ir juodas tusas, visada susilaukiu komplimentu. smile.gif
Atsakyti