Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms. 12 namai.

QUOTE(Prietarai @ 2011 07 14, 20:02)
aš tai sakyčiau, kad dažo gal ir panašiai pigūs ir brangūs, bet poveikis blakstienom visai kitoks pigių ir brangių  rolleyes.gif


o as manau, kad cia labai individualus dalykas. nes pati blakstienom nesiskundziu, esu naudojus ir chanel, lancome, bet dabar perku max factor, maybelline, nes rezultata galiu isgauti toki pat, o blakstienos nei krenta, nei svieseja, viskas po senovei wink.gif
Atsakyti
parekomenduokit tušą riestu šepetėliu... turiu Maybelline falshies, pradžioje naudojimo labai patikko, bet praėjus mėnesiu kažkoks sausas man jis pasidarė nebepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Paliksiu atsiliepimą apie natūralų tušą, nes nelabai apie juos daug čia kalbėta.
BENECOS maximum volume mascara. Verdiktas - nelabai patiko, nepirkčiau. Trūksta storinimo.
user posted image

Man iš tušo reikia vienintelio dalyko - storinimo ( nekalbu apie tai, kad netrupėtų) biggrin.gif Šis tušas visiškai to nedaro. Blakstienas tik pailgina, paryškina, bet visiškai nestorina. Tepant antrą sluoksnį pradeda formuotis Vorų kojelės doh.gif Šepetėlis gan patogus. Kvapas gan įdomus. Šiaip nesu jautri kvapam, ir paprastai dažantis tušu jokio nejaučiu, bet šito tušo gan stiprus ir primenantis lyg žolelių g.gif Kaip laikysis ir valysis parašysiu ryt ryte. 4u.gif Aišku, pliusas tas, kad natūralus 4u.gif
Keliu vaizdinę medžiagą.
PRIEŠ
user posted image
PO
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
merginos padėkit apsispręsti. Noriu ryškių blakstienų, ilgio kaip ir pakanka, norisi daugiau apimties ax.gif
L'oreal volume million lashes
user posted image
ar
L'oreal volume collagen
user posted image
Atsakyti
protingai su savimi pasikalbėjau ir, kad per mažai nepasirodytų užsisakiau du L'oreal tušus. MILLION LASHES dramatiškesnėms ir
PANORAMIC CURL MASCARA kasdieniškesnėms blakstienoms.
user posted image
Tiek apie vieną tiek apie kitą neblogi atsiliepimai nete.. smile.gif O kaip bus man, pamatysim blush2.gif
Atsakyti
man patiko Rimmel Glam Eyes, labai graziai atskiria, nesulipina, pailgina, pariecia, gal tik tankinimo pritruko. bet atvirai pasakius tikrai geras tusas kaip uz tokia kaina, man net geresnis uz hypnose pasirode mirksiukas.gif gal zinot dar vertu demesio tusu is rimmel firmos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 07 24, 06:53)
man patiko Rimmel Glam Eyes, labai graziai atskiria, nesulipina, pailgina, pariecia, gal tik tankinimo pritruko. bet atvirai pasakius tikrai geras tusas kaip uz tokia kaina, man net geresnis uz hypnose pasirode mirksiukas.gif  gal zinot dar vertu demesio tusu is rimmel firmos? smile.gif


Man labai patiko Rimmel Sexy Curves ,pailgina , isukuoja ,pariecia , manu kad ir patankina, nes man tai tankumo pakanka. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2011 07 24, 08:46)
Man labai patiko Rimmel Sexy Curves ,pailgina , isukuoja ,pariecia , manu kad ir patankina, nes man tai tankumo pakanka. 4u.gif
user posted image

nretusi sita ismeginti, bet atrodo, kad labai nepatogus sepetelis,toks keistokas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 07 24, 15:15)
nretusi sita ismeginti, bet atrodo, kad labai  nepatogus sepetelis,toks keistokas blink.gif


keistas, guminis, lengvutis, pakankamai lankstus (jei reikia), itin patogus dažytis mirksiukas.gif bene pats mėgstamiausias mano tušas smile.gif
Atsakyti
Esu turejus ir Rimmel Sexy curves ir Glam eyes, tai pastarasis labiau patiko ir bus kartojamas. Glam eyes sepetelis kietesnis, patogiau dazytis, geriau issisukuoja ir sakyciau jis man net geriau pariecia nei Sexy curves.
Siaip tikrai geri tusai, gaila pas mus parduotuvese mazai rusiu yra. Cia buvo giriami Rimmel The Max rozinis ir Lash MAXXX, bet neradau ju pas mus verysad.gif Kiek maciau Rimmel kosmetika tik Droguose prekiauja, o gal dar kazkur yra? g.gif
Atsakyti
as vakar nusipirkau pigu essence "stay on and on volume mascara easy to apply easy to remove". kaip graziai padaze, o dar lengviau nusiplove, tik su prausikliu ir vandeni!!!!
Atsakyti
Sveikos,
o man staigiai prireikė šventei tušo doh.gif nueinu rinktis, žiūriu akcija šito ir dar plius šėšėliai dovanų bigsmile.gif na gerai, pasiėmiau, galvoju gal nenuvils...
Max Factor false lash effect
user posted image
ir ką galiu pasakyti biggrin.gif puikus tušas, nuostabiai dažo ilgai laikosi...pasidažiau 8 ryto, namie buvau 9 vakaro, viskas laikėsi, nenubyrėjo, netepė, nors oras buvo ne koks, o fotkintis teko lauke nemažai... rolleyes.gif
dabar jau šitas tušas mano favoritas wub.gif
Atsakyti